Skocz do zawartości

karola4848

Rekomendowane odpowiedzi

To może zabrzmieć bardzo dziwnie, ale mam nadzeję, że nikogo nie urażę i, że ktos mi pomoże w interpretacji tego dziwnego snu. Jakiś czas temu śniło mi się, że weszłam do kuchni, a w zlewie było dużo brudnych naczyć. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że na stercie tych talerzy leżała [glow=red:7237b39305]ludzka kupa[/glow:7237b39305]. Ma ktoś pomysł co to może znaczyć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mycie naczyń może w tym przypadku oznaczać potrzebę oczyszczenia samej siebie, znalezienie ładu w otaczającej rzeczywistości, ale w aspekcie pewnie jakiejś zaistniałej sytuacji. Mam wrażenie, że koniecznie chcesz coś uporządkować. Zważywszy na ten "drugi" symbol - są ku temu powody. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

tamar, sądzę, że tak jak myjąc gary nadajesz im czystość i połysk, tak samo i Twoje zachowanie, życie w kilku rzeczach wymaga naprawienia i uporządkowania. Choć z zewnątrz być może tego i nie widać, to odbić się to może na Tobie za jakiś czas.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Śniło mi się, że byłam w gronie znajomych. Był tez obcokrajowiec. Nie kojarzę jak wyglądał bo nie patrzyłam na niego. Nie odzywał się, ale wiedziałam, że nie jest Polakiem. Siedzieliśmy przy stole. W zlewie było dużo brudnych naczyń, a nikt nie miał zamiaru ich umyć. Zdecydowałam, ze ja to zrobię (w rzeczywistości lubię to). Kiedy zaczęłam zmywać obcokrajowiec przyglądał się. Po chwili okazało się, że tych naczyń wcale nie jest dużo. W międzyczasie ktoś zawołał tego faceta, ze mają gdzieś jechać i on poszedł. Dalej nie pamiętam. Wcześniej jeszcze śniło mi się, że szukaliśmy w kilka osób ziół na targu. Oglądaliśmy jakieś, ale ktoś stwierdził, że potrzebujemy lubczyku :) Czy ktoś ma jakieś sugestie?

Edytowane przez blackcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...