Skocz do zawartości

Nieśmiala prośba do Maddie


Mirunia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie poczytalam o numerolodii i karmnie i pomyślalam,

może Ty Maddie w wolnej chwili przeanalizujesz, dlaczego z tym moim partnerem tak jakoś nam.. i chcemy i nie umiemy?

Bardzo proszę:icon_rolleyes:

Ewa 14.01.1970

Jacek 21.07.1963

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

"Chcemy i nie umiemy"...typowe dla związku karmicznego i numerologia to potwierdza. Suma Waszych Dróg Życiowych to 7. Ty jestes numerologiczna 5, a Pan 2/11. 7 mówi o tym, że pod wpływem Waszego związku dojrzewacie wewnętrznie, emocjonalnie i mentalnie, a więc i Wasz związek przechodzi transformacje. To nie są niestety łatwe związki :( Mam wrażenie, patrzac w cyferki, że w Waszym zyciu teraz duzo sie dzieje... Duzo zmian, brak czasu na stabilizacje. Moze tez pojawia sie chęć poczucia niezależnosci w zwiazku, kroczenia ku nowemu, poznawania... Rutyna schodzi na drugi plan ;) U Ciebie energia 5 jest dwukrotnie silna, bo masz ja takze w dniu urodzenia, a wiec taki niespokojny duch z Ciebie :) Chcialabys wszystko najlepiej na juz :) Tez tak mam, tez jestem 5 z DZ ;) Natomiast 2 to spokojne osoby, nastawione na partnerstwo, milosc... To dla nich bardzo wazne, mozna powiedziec, ze zostały stworzone do bycia w zwiazku, do współpracy. Twój Partner ma 11 w podliczbie DZ, wiec po pierwsze, jest stara dusza, jest bardziej uduchowiony niz Ty. Moze tez miec zmienne nastroje, byc nerwowy, niezdecydowany... Chcialbym, ale sie boje, nie jestem pewien itp. Zmierzam do tego, ze 5 i 2 sa w numerologii postrzegane jako wibracje toksyczne, okreslaja dwa odmienne typy energii, a co za tym idzie, i osobowosci.

 

Wiec dlaczego nie mozecie? Przede wszystkim karma Wam to uniemozliwia - nad zwiazkami o wibracji 7 i 11 trzeba szczegolnie pracowac. Po drugie, jestescie numerologicznie rozni, ze tak to ujmę. Gdyby nie bylo miedzy Wami karmy, jestem prawie pewna, zeby Was do siebie nie ciągnęło. Pan jest obecnie w 3 Punkcie Zwrotnym o wibracji 5, wiec Twoj wpływ jest teraz w jego zyciu wazny. Byc moze w jakis sposob pomagasz mu realizowac energie tego okresu, nadajesz mu ton :) Oczywiscie poza tym napewno mnowstwo innych czynnikow, ale Ty jako 5 równiez się do tego przyczyniasz :)

 

Pozdrawiam,

 

Maddie

Edytowane przez maddie88
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Karma".... (?) .... jego mać ?!

Czyli uczepilam się jak pijany plotu? Czekać aż otrzeźwieję czy się oderwać? ;>

Ale jak się oderwać by sztachety nie naruszyć i pójść prostą drogą ? ;>

 

ojć .....

 

Dziękuję Maddie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie ujelam bym tego w ten sposób ;) Chodzilo mi o to, ze osoby o wibracjach toksycznych raczej ze soba nie beda, nie bedzie pomiedzy nimi chemii, chyba ze jest karma. Zwiazki karmiczne nie sa łatwe, zwl 7 i 11. Otrzezwiec, nie otrzezwiejsz. A to, jak postapic dalej, nalezy do Ciebie. Ja ze swojej strony moge jedynie powiedziec tyle, ze przypuszczam, ze latwiej nie bedzie. :(

 

Pozdrawiam,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...