Skocz do zawartości

pierwszy raz w życiu coś takiego !!!


patryszka

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie se się zaczyna w nieznanej mi miejscowości. Pojechałam gdzieś z babcią, która poszła coś załatwić. Wyszłam na parę minut z auta i wracając zobaczyłam że babcia czeka już na mnie. Widząc ją poczułam ból po prawej stronie brzucha a miałam białą koszulkę....spojrzałam i zobaczyłam krew, unosząc koszulkę ujrzałam ranę która wyglądała jak ktoś by mnie rozciął skalpelem.... powiedziałam babci że ma dzwonić po karetkę ale ona to zlekceważyła i stwierdziła że jak do domu dojedziemy to zadzwoni. Kolejna scena ma miejsce w jakimś dużym nowym domu którego nigdy nie widziałam na oczy ale jakimś cudem tam mieszkałam. Wyszłam na taras zobaczyć czy karetka jedzie ale nagle zobaczyłam jak jakieś obce dzieci zatrzaskują moje drzwi od mieszkania a ja je otwieram ( drzwi były wielkie w kolorze brązowym ) gdy dzieci uciekły przyjechała karetka, spytali się co mi dolega , gdy uniosła koszulkę zobaczyłam świeżo zaschniętą ranę ze strupkiem, udawałam że mnie boli bo chciałam żeby mnie wzięli do szpitala ( bałam się że jak odjadą to rana znów się otworzy i zacznie krwawić ) stwierdzili że nie ma sensu mnie brać a gdy by coś takiego znowu się powtórzyło to mam zadzwonić do nich. PROSZĘ BARDZO O INTERPRETACJĘ TEGO SNU, NIGDY NIC TAKIEGO DZIWNEGO NIE ŚNIŁAM, CZY TO PRZYPADEK?? MOŻE TO MA COŚ WSPÓLNEGO Z MOIM ŚLUBEM BO ZA MIESIĄC WYCHODZĘ ZA MĄŻ....... POMÓŻCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen generalnie dotyczy twoich lęków, lęków przed nową sytuacją i obowiązkami (to ten nowy dom).

Co do brzucha najlepiej podchodzi do tego twoja babcia - bez paniki nie ty pierwsz i nie ty ostatnia bo te dzieci zamykające drzwi od domu to chyba nie jest przypadek?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...