Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w wyjaśnieniu znaczenia tego snu


gala20072

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dzisiaj coś strasznego! Przyśnił mi się dzisiaj zmarły brat cioteczny mówiąc do mnie ,że bardzo się cieszy iż znów jesteśmy razem, potem że mój wnuczek idzie wprost pod Tira, że mama również wpada pod samochód. Następnie moje dzieci jadą samochodem i mają wypadek , uderzając w Tira. Przez cały sen ukazują się wypadki całej rodziny z udziałem Tira. Dzieci wraz z wnukiem jadą jutro w podróż i strasznie się boję. Proszę o pomoc w interpretacji , boję się że zginą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pisząc ten post jesteś pełna obaw to da sie wyczuć.

Zacznijmy od zmarłego ciotecznego brata bo to jest cały winowajca snu o wypadkach. Brat poprostu się z tobą przywitał - stwierdził że juz sobie wszystko poukładał w nowej sytuacji i będzie pewnie ci czesciej odwiedzał. A dalczego "namotał" przede wszytskim dlatego że zjawił sie w nieodpowiednim momencie (przed wyjazdem twojej rodziny) i to spowodowało reakcję łańcuchową. W większości z nas siedzi bardzo głębokie przeświadczenie że jak sie śnią zmarli to przychodzą po kogoś i to była woda na młyn twojej podświadomości. Sam wyjazd budził w tobie niepokój (jak ta matka pilota gdy mówi do syna: "synku tylko lataj powoli i nisko") a jeszcze zmarły brat (meżczyźni to nawet po smierci nie mają za grosz wyczucia i taktu) to zatroskana rodziną podświadomość w sposób skrótowy połączyła obawy z przesądami i koszmar gotowy. A dlaczego Tir pewnie się zaraz zapytasz a cóż bardziej drastycznego jeździ po naszych drogach zostaje tylko zderzenie z pociągiem ale o nich w mediach znacznie mniej mówią.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...