Skocz do zawartości

czytać wiadomość, kwiaty, żółty,


melni

Rekomendowane odpowiedzi

no i znów ja :)

znow coś dziwnego. śniło mi się coś w rodzaju forum..w każdym razie zobaczyłam tam wiadomość, w trści były słowa "kwiaty we włosach , kwiaty w sercu .. " wiadomość była krótka.jedno zdanie, i jakoś dziwnie dominował kolor żółty , chyba nawet widzialam w tle kwiat polny w tym kolorze. domyśliłam się że to do mnie gdyż podpisane było " dla nibylandii" ( tak nazywalam swoje ulubione miejśce ).

w tym momencie obudziłam się. była godz. 00,15 .oczywiście jak zwykle dziwnie się czułam. wstałam , zrobiłam herbatę i usiadłam przy komputerze. weszłam na pocztę a tam wiadomość że mój były 3 minuty wcześniej odebrał mój imail , którego wysłałam 3 dni wcześniej.

 

byłam w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melni, kwiaty są symbolem szczęścia a zarazem niewinności i troski. Włosy to coś z zewnątrz, coś okrywa naszą mądrość, umysł. Kwiaty we włosach, kwiaty w sercu - w takim układzie oznaczają, że zdarzy się coś miłego, a jeśli nie miłego, to coś, co da Ci do myślenia, zarówno dla ciała jak i dla duszy. Skoro e-mail od byłego został przeczytany należy tylko czekać na odpowiedź. Skoro te kwiaty aż tak działały, że Cię obudziły, to może to, co będzie napisane w mejlu także mocno zadziała?

Ps. Niezwykły sen, naprawdę niesamowicie śnisz.. :mrgreen:

Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje :) a co do mich snów to one zawsze mnie zadziwiały. są często bardzo dziwne i przerażają mnie.

wiele z moich snów spełniło się. ale to nie były dobre sny.

wysniłam nawet kochankę swojego byłego męża , łącznie z imieniem i uczesaniem...a było to ok pół roku zanim ją wogóle poznał...:)

poza tym wypadki w rodzinie...

dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...