Skocz do zawartości

nie jestem sobą, śmierć brata ciotecznego, jechanie wozem


agape

Rekomendowane odpowiedzi

Witam snil mi sie bardzo dziwny sen wlasciwie z wielu kategorii ale niebardzo moge znalesc wszystko ;/ Sen wlasciwie skladal sie z paru etapow dokladnie niepamietam ale pamietam 3 charakterystyczne rzeczy...

 

najpierw niepamietam dlaczego ale chyba niechcacy przezemnie umarl moj brat cioteczny z ktorym sie (mi. przez odleglosc) niewiduje. Ale na forum ktos napisal ze smierc wrozy dlugie zycie. Bylo cos jeszcze jakies wydarzenia ale niepamietam

 

Pozniej niewiem czemu ale jechalem na wozie (takim ciagnietym przez konia) z tylu i po prawo (niewiem czemu zmiana kierunkow ale to moze niema znaczenia) w przeciwna strone jechal kolega ze studiow, cos robil ze zaczalem sie z niego smiac(wysmiewac) pozniej ale teraz po lewo, w przeciwna strone zauwazylem kolezanke ze studiow zaczela sie ze mnie smiac z tego chyba ze jade na wozie heh odwrocilem sie ale ona tez jechala.

 

a trzeci etap snu czulem sie jak bym byl kims innym? niesoba ... snily mi sie prostytutki a dokladniej bylem kobieta i szukalem pracy (tez dziwne i skad ?)

 

czesto mam jakies dziwne sny to pomyslalem ze moze ten opisze moze ktos wie o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu wymądrzać, ale jeśli chcesz żeby ktoś napisał czy "wie o co chodzi", to powinieneś umieścić ten temat w dziale "Prośba o interpretację snu" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephio, już załatwione, nie trzeba się denerwować :)

agape, jeśli będziesz umieszczał następne sny przeczytaj najpierw instrukcję, bo dokładasz pracy :)

Śmierć oznacza, że ta osoba stanie się dla Ciebie lub dla swoich najbliższych inna, niż do tej pory. Śmierć właśnie nastawia nas na jakieś zmiany. To, że poczuwasz się winny możesz także przełożyć na stan faktyczny swojego życia - wydaje się, jakbyś chciał wziąć na swoje barki jak najwięcej - a jak wiesz, kręgosłup może strzelić.

Drugi sen mówi o tym, że Twoje działanie wobec kogoś lub czegoś może nabrać odwrotnego przebiegu i nie takiego wyniku, jakiego sobie życzysz. Zawieje boczny wiatr i coś może się zepsuć.

Trzeci sen chciał chyba przekazać, że nie czujesz się dobrze w swojej skórze, przynajmniej czasami.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...