Skocz do zawartości

Prośba do Maddie


oliwka02

Rekomendowane odpowiedzi

Maddie czy ja również mogłabym prosić o interpretację partnerską ;).

Pisałam trzy razy w wątku ogólnym,ale nikt mi nie chce odpowiedzieć mimo,że inne osoby się doczekały. Liczę,że może Ty zauważysz mój post i odpowiesz...Z góry dziękuję

Chciałabym poznać numerologię mojego aktualnego związku ..Ja ... mój partner ...

Maddie jeżeli nie sprawiłabym Cii problemu to również chciałabym poznać numerologię z innym chłopakiem chłopakiem Ja ... a on...

Pozdrawiam ciepło i będę z niecierpliwością czekać na odpowiedź.

Edytowane przez oliwka02
ukrycie osobistych danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Zawsze pomagam, na ile mogę, ale u mnie ostatnio z czasem coś cienko... :/

 

Twój obecny partner

 

Jesteście w związku karmicznym - Twoja Droga Życia=6=jego Cykl Produktywny. Ty jesteś numerologiczną 6/33, a Pan 4/22, czyli obie stare dusze :) Na poziomie Dróg Życia 4-6 to dobre połaczenie. Ta kombinacja może być wspaniała w małżeństwie, zwłaszcza, gdy na swiat przyjda dzieci, ponieważ dom i potrzeba bezpieczeństwa są spełnieniem dla obu tych wibracji. Jesli 6 jest kobietą, to najprawdopodobniej będzie ona opoką rodziny, jej pragnieniem będzie szczęśliwy dom, będzie na pewno wspaniałą żoną, której priorytetem będzie szczęście najbliższych. 4 natomiast maja to do siebie, że mogą być opryskliwe, wiec powinny uważniej dobierać słowa. Jest to rodzaj związku, w którym posiadanie dzieci sprawia, że rodzice chcą utrzymać rodzinę za wszelką cenę. Jeśli w związku nie ma dzieci, to może być to np. wspólny interes. Jednak będzie to zadanie trudniejsze, wymagające wiekszego wysiłu od obu stron. Zwłaszcza, że Ty jestes 33, a Twój partner 22. Fakt faktem, wibracje te zwykle zgadzaja sie ze soba w wiekszosci dziedzin, choc moze im byc trudno ze soba mieszkac razem, 22 ma sklonnosci do bałaganu, a 33 odwrotnie - do porządku. Wspólnym mianownikiem jest to, ze 22, jak i 33 troszcza sie o innych, mimo ze nieco inaczej. 22 mysli o sprawach spolecznych orac calej ludzkosci, natomiast uwaga 33 skupia sie pzrewaznie na rodzinie i dzieciach.

 

Pan ma w swoich wyzwaniach zyciowych same 2. To może byc przyna problemów w zyciu prywatnym, jak i uczuciowym. Jego lekcja to umiejetnosc prowadzenia dialogu, słuchania, kompromisu, wyrozumiałosci, wpsółpracy... Ty jestes w Cyklu Produktywnym o wibracji 2, wiec dla Ciebie to też lekcja akceptacja drugiego człowieka. Wszelkie nieporozumienia powinny byc przyjmowane "na zimno" - rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

 

Eh, i jak ja tego nie lubię...kiedy dochodzę do biopowinowactwa i ono niestety daje mniej optymistyczne informacje... Numerologia to nie wszystko, a juz na pewno daty urodzenia. Zwiazkow 4-6 jest mnostwo, kazdy jest inny. Dlatego dobrze wspierac sie jeszcze biopowinowactwem. Przyjmuje sie, ze nie powinno byc one nizsze od 33% w zwiazkach. U Was jest takie:

 

fizyczne: 30%

psychiczne: 28%

intelektualne: 9%

 

Czyli...hm, nie jestescie dla siebie toksyczni, patrzac na numerologie, ale wielkiej milosci tutaj nie ma. Zreszta, Ty wiesz najlepiej. Ja takie sytuacje tlumacze karma, ktora sprawia, ze nie dzialamy racjonalnie i bywa zludna... Przewaznie jest tak, bo karma karmie nierówna, ze jesli zadanie zostanie odrobione partnerzy sie rozchodza...bo dochodza do wniosku, ze to coś sie juz wypalilo... :(

 

Pan 2

 

Oooo taaak!! :D No, wreszcie... Tak to ja mogę pisać :)))) To pisze :)

 

A mianowicie, bardzo mi się podoba to, co widzę :) Pan jest równiez 33 z Drogi Zycia, wiec numeorlogicznie jestescie do siebie "naturalnie dobrani". Ja batrzo lubie wibrację 33, jeśli tacy panowie wibruja pozytywnie, to sa oni idealnymi kandydatami na mężów i ojców (uscislajac ojców, no bo 6 nie sa kompatybilne z wszystkimi wibracjami oczywiscie). Malezenstwo, dom, rodzina mogłyby byc wymyslone dla 6. Przecietna 6 nie czuje sie spelniona i kompletna bez kogos, komu mogłaby matkowac, niezaleznie od tego, czy jest to rodzina, czy imperium korporacyjne. 6 chca byc dla wszystkich. To dynamiczna para. Poniewaz oboje sa urodzonymi dekoratorami wnetrz, mozna sobie wyobrazic, ze ich dom bedzie piekny. Istnieje jednak drobna rysa. 6 powinny byc ostrozne, aby nie denerwowac sie, gdy wszystko idzie zbyt gładko...cos w stylu "to zbyt piękne, żeby było prawdziwe". Przyjac milosc, przyjac szczescie, nie programowac sie negatywnie :)

 

Takze jestescie w zwiazku karmicznym. Jego 1 PZ = 33 (dodatkowa 33, człowiek musi miec naprawde dobre serce ;)) Jesli 1 PZ pierwszego partnera pokrywa sie z Drogą Zycia drugiego, to są to wtedy związki szczególne. Taka osoba pojawila sie w naszym zyciu, by pomóc nam realizowac naszą Drogę Życia. Ja osobiscie odradzam traktowanie infromacji o karmie jako krzyzyka na drogę. Tak jak juz wspomnialam, karma karmie nierówna i ocena zwiazku zależy, w moim przekonaniu, od innych wibracji partnerów. Jesli nie mówimy o karmie 7 czy 11, to ja bym tutaj se darowała po prostu... Bardzo duzo ludzi z naszego otoczenia jest z nami w relacjach karmicznych: rodzice, przyjaciele, członkowie rodziny... Spotykamy, by cos razem cos przerobic. A dlaczego nie moze to byc szczesliwy zwiazek? Wiadomo, milosc jest trudna. Nie trzeba byc w karmicznym, by tego doswiadczac. I na koniec biopowinowactwa:

 

fizyczne: 73%

psychiczne: 78%

intelektualne: 69%

 

Pieknie, pieknie, pieknie! Wszyskie bardzo wysokie :))

 

Pozdrawiam,

Maddie

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...