Skocz do zawartości

wąż zmieniający kolory


bluVred2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, proszę Wasz o pomoc w interpretacji snu...

mam swoją teorię na jego temat,ale chciała bym posłuchać wypowiedzi innych bo myśli o tym śnie nie dają mi spokoju.

 

byłam w swoim pokoju z przyjaciółkami...a w ręku trzymałam wielkiego, grubego, jadowitego węża który był bardzo agresywny. Chciał mnie ukąsić i inne osoby w pokoju też. Trzymałam go mocno pod głową tak jak trzyma się węże... W pewnym momencie wąż zaczął zmieniać kolory....tak szybko i płynnie... niebieski przechodził w zielony żółty czerwony fioletowy niebieski i tak w kółko... Zauważyłam że moja ręka, która trzymała węża też zmienia kolory identycznie jak wąż.

 

jestem ciekawa Waszych interpretacji...i z góry dziękuję za podjęcie wątku:)

Edytowane przez bluVred2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weze zwykle symbolizuja pierwiastki meskie, ale te podstepne, namawiajace do grzechu.

ten aspekt wychodzi przodem szczegolnie, ze w snie oprucz weza sa same kobiety, i wszystkie sa atakowane przez weza.

nie napisalas, co czulas w trakcie snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bałam się, wiedziałam że nie zrobi nikomu krzywdy bo umiałam z nim postępować, byłam pewna siebie. kiedy zaczął zmieniać kolory uspokoił się i był już grzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam...od razu falicznie i fuj...można pominąć ten wątek i porozmawiać o kolorach?

 

tak poważnie wzięłam ten sen do siebie, że nie pomyślałam o tym, że może być tak dwuznacznie odebrany. Ale żarty na bok czekam na jakieś normalne podejście.

Edytowane przez bluVred2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za ciekawe komentarze. nigdy nie słyszałam o kundalini...ale nadrobiłam zaległości dziękuję wam.....moja babcia powiedziała mi coś bardziej przyziemnego....ale się z wami podzielę tym...

wąż, to na męża im bardziej jadowity tym bardziej bogaty, a że trzymałam go w rękach to że będzie mieć przewagę w małżeństwie nad nim. że zmienia kolory, to znaczy że ukrywa swoje uczucia przede mną albo oboje nie zdajemy soie sprawy ze swoich uczuć....hehe babcie są fajne:)

 

dziękuje: TheBlueInfant Atapi

sosnowiczanin ,myślałam że Ty taki zgrywus jesteś a jednak coś wiesz, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...