Skocz do zawartości

"horoskop". Rok i miesiąc osobisty wg Kalendarza Majów -


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

08.05.1997.

 

Kolejność:

-dzień

-miesiąc

-rok

Z góry dzięki.

 

 

Rok osobisty: Biały Samoistny Pies

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia i rozważę warianty przyszłej terapii. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować, ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem "Co ja mogę zrobić?", "To nic nie da", lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań .

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 20.11-17.12.2010

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś kieruję się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia. Dziś przestaję być marionetką i narzędziem w obcych rękach. Dziś zdemaskuję fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi. Są tylko dwie siły – siła STRACHU i siła MIŁOŚCI. Strach paraliżuje moje ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcieć :bukiet:

 

11.06.1977

 

Buziak :buziak:

 

Rok osobisty: Żółte Krystaliczne Ziarno

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania. Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę. Wolność jest aktem dojrzałości życiowej Tylko dojrzałych ceni środowisko Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 26.11-23.12.2010

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

 

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś widzę, czego można dokonać, ćwicząc silną wolę. Dziś sarn rozstrzygam jak Alfa i Omega. Ustawiczna negacja, wyroki i kochanie za coś należą już dziś do przeszłości. Nauczyłem się kochać i przebaczać i przekonałem się, że jestem kochany. MIŁOŚĆ jest kluczem do każdego serca. W ciągu 260 dni przezwyciężyłem samego siebie. Dziś świętuję moje zwycięstwo, a jutro zabieram się do dalszej pracy.

 

:_usmiech:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok osobisty: Niebieska Rezonansowa Ręka

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań. Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość. Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia – fizycznej, psychicznej i duchowej.

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 25.11-22.12.2010

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś regeneruję swoje siły i wprowadzam wiele nowości. Wiem, gdzie tkwią moje błędy myślowe, uchybienia i brak taktu w stosunkach międzyludzkich. Dziś nie ulegnę wpływom innych i uwolnię się od przesadnej ostrożności. Dziś pozwalam oczarować się sile odnowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko 25.03, też poproszę

 

 

Rok osobisty: Biały Krystaliczny Łącznik

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty. Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek. Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce. Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych. Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem. Walka i opór rodzi przygnębienie. Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 04.11-01.12.2010

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem, skoro wszędzie odnajduję swoje ślady. Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady, ale także zalety. Dziś odkryję prawdę o sobie, i Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 02.12-29.12.2010

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi. Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem. Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok osobisty: Biały Samoistny Pies

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia i rozważę warianty przyszłej terapii. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować, ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem "Co ja mogę zrobić?", "To nic nie da", lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań .

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 20.11-17.12.2010

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś kieruję się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia. Dziś przestaję być marionetką i narzędziem w obcych rękach. Dziś zdemaskuję fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi. Są tylko dwie siły – siła STRACHU i siła MIŁOŚCI. Strach paraliżuje moje ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsca.

 

 

To by się zgadzało,mam zieloną aure która sugeruje naturalne zdolności uzdrawiania.

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę: 18.06.1983r. z góry dziękuje :)

 

Rok osobisty: Biały Planetarny Pies

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś jestem konfrontowany z moimi własnymi grymasami i różnymi wariantami uczuć. Osiągnąć dojrzałość życiową – to znaczy stać się zdolnym do kochania. Temat ten będę wertować tak długo, aż przełamię negatywne wzorce emocjonalne, uwolnię się od poczucia samotności, zazdrości, fałszywej dumy. Moim celem jest zgłębienie bezwarunkowej miłości Wiem, ze czeka mnie długa i trudna droga

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 28.11-25.12.2010

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

Dziś wyznaczam plan działań i przystępuję do porządkowania chaosu w moim życiu. Jeżeli posunę się za daleko lub będę naginać los, zacznę ponosić porażki. Podstawą moich sukcesów jest tolerancja i komunikatywność. Dziś poznam bieguny wyzwań i odkryję, co utrudnia mi kontakt z otoczeniem. Siła ducha pomoże mi przetrwać trudne chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arabiko poproszę również. :-)

07.12.1993

 

Nowy rok osobisty zaczniesz od 7.12...

 

Rok osobisty: Niebieska Solarna Noc

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

Pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji. Dziś inspiruje mnie intuicja. Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni. Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie ( wszystkie kochane i niekochane aspekty. Dziś kieruję wzrok ku górze i stamtąd czerpię pomysły na lepsze życie. Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaję uczciwy przede wszystkim wobec siebie.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 07-12-2010.....03-01-2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś zrzucam sztywny pancerz i pozbywam się tego, co mąci mi zmysły. Wiem, że moje EGO zrobi wszystko, aby mi w tym przeszkodzić. Strach, przygnębienie czy przeciwności losu nie odwiodą mnie dziś od działań. Nie ulegnę tez żadnym pokusom, nie przecenię swego rozumu, nie będę igrać z ogniem i nie pozwolę się zniewolić. Dziś uwalniam się od pesymizmu i doceniam poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arabiko, jak masz jeszce ochote - ja tesz... :bukiet::serce:

08.12.1965

 

 

A pewnie, że... tak :)

Nowy Rok Osobisty od 08.12.2010

 

Rok osobisty: Żółte Planetarne Ziarno

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś urzeczywistnią się moje unikalne wizje. Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę. Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi ' pokazanie tego, co potrafię. Dziś ujrzę obie strony mojego konta: winien i ma.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 08.12.2010-04.01.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

 

 

Drugi biegunowy miesiąc: 05.01-01.02.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły. Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś. Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda. Moim solarnym logo jest dziś miłość.

 

 

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poproszę... :)

05.02

 

Rok osobisty: Białe Elektryczne Zwierciadło

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

Najbliższe otoczenie odzwierciedla mi moje własne błędy rozumowania. Dziś staję oko w oko z tym, co sam nabroiłem. Dzisiejsze reakcje na ludzi pokażą mi, co powinienem zmienić w zachowaniu i kiedy tracę panowanie nad swoimi nerwami.

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 12.11-09.12.2010

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty. Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek. Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce. Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych. Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem. Walka i opór rodzi przygnębienie. Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

Dwunasty krystaliczny miesiąc: 10.12-06.01.2011

MIESIĄC BILANSU

Dwunasty miesiąc umożliwia przegląd wydarzeń oraz zachęca do współpracy i podjęcia dialogu z 'przeciwnikiem'.

Co utrudniało, a co wspierało realizację programu roku?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości, leżące po drugiej stronie tego, co racjonalne i wkraczam w rzeczywistość, gdzie obowiązuje prawo MIŁOSIERDZIA Dziś podlegam innym prawom niż ziemskie Kierując się sita serca, mogę dokonać wielu cudów. Dziś nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Materia i pieniądz nie mają już nade mną władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dla mnie arbiko prosze

01.03.1990

Rok osobisty: Biały Magnetyczny Wiatr

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

Dzisiejsze trudności muszę przezwyciężyć siłą ducha. Jeżeli będę się wzbraniać, pojawią się "guzy nowotworowe" w moim życiu Dziś nie będę zakałą rodziny Pola napięć, problemy, poczucie rozłąki lub utraty kogoś bliskiego należą do mojej drogi Nie ma kary za grzechy Wszelkie przewinienia wracają jedynie do korekty w taki czy inny sposób. Dziś naprawię to, co wypadło mi spod kontroli Życie stawia mi wyjątkowe wyzwania, abym sprawdził swoją indywidualność. Opatrzność cały czas czuwa nade mną

 

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 08.11-05.12.2010

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

Dziś testowana jest siła mojego ducha. Ja sam jestem kreatorem mojego losu. Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów. Dziś przypatrzę się zdolności komunikowania z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny. Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 06.12-02.01.2011

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś jestem konfrontowany z moimi własnymi grymasami i różnymi wariantami uczuć. Osiągnąć dojrzałość życiową – to znaczy stać się zdolnym do kochania. Temat ten będę wertować tak długo, aż przełamię negatywne wzorce emocjonalne, uwolnię się od poczucia samotności, zazdrości, fałszywej dumy. Moim celem jest zgłębienie bezwarunkowej miłości Wiem, ze czeka mnie długa i trudna droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze 12.04.85

 

 

Rok osobisty: Żółte Samoistne Ziarno

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia. Moje EGO nie może nade mną dominować. Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi. Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 22.11-19.12.2010

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia. Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu. Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem. Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok osobisty: Żółte Samoistne Ziarno

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia. Moje EGO nie może nade mną dominować. Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi. Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 22.11-19.12.2010

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia. Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu. Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem. Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

 

Dziekuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Arabiko również poproszę,tak w wolnej chwili:) 23.02.1988.

Z góry jestem Ci wdzięczna:)

 

 

Rok osobisty: Żółty Galaktyczny Wojownik

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

Dziś moją operatywną siłą jest rozsądek. Dziś aktywnie włączam się do działań, by pokazać, na co mnie stać i co potrafię Dziś wprowadzam intuicję do mojego codziennego życia Dziś pozostawię po sobie same pozytywne ślady Dziś nikt nie będzie przeze mnie płakać.

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 30.11-27.12.2010

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia. Moje EGO nie może nade mną dominować. Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi. Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

 

Proszę :usmiech:

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja poproszę: 13.08.1977. Z góry serdecznie dziękuje Arabika!

 

Rok osobisty: Niebieska Planetarna Ręka

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś jestem prawą ręką Boga Demaskuję fałsz oraz światy iluzji i braków

Zamiast oczekiwać burzyć się i żądać sarn biorę się do pracy

Mam wystarczająco dużo siły

Dziś zobaczę co powinienem uzdrowić w sobie by nie być konfliktowym

Dziś uczę się lekką ręką braci dawać.

 

Piąty wiodący miesiąc: 03.12-30.12.2010

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań. Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość. Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia – fizycznej, psychicznej i duchowej.

 

Proszę :usmiech:

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 VI 1968

 

i chłop 28.10.1959

 

Z góry dziekuję:)

 

Rok osobisty: Niebieska Galaktyczna Noc

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

 

Dziś zalewa mnie fala pomysłów wzbogacających moją inteligencję. Ze świata snów przychodzą wzorce nowych rzeczywistości, natomiast ze świata myśli wyłaniają się wzorce iluzji Dziś odsuwam rozum na drugi plan, by świat iluzji nie nadwerężał mojej siły Dziś akceptuję drogę przekształceń i pozwalam inspirować się intuicji.

 

 

Drugi biegunowy miesiąc: 25.11-22.12.2010

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś regeneruję swoje siły i wprowadzam wiele nowości. Wiem, gdzie tkwią moje błędy myślowe, uchybienia i brak taktu w stosunkach międzyludzkich. Dziś nie ulegnę wpływom innych i uwolnię się od przesadnej ostrożności. Dziś pozwalam oczarować się sile odnowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja tez poproszę:

 

21-03-1985

 

Rok osobisty: Biały Galaktyczny Wiatr

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś testowana jest siła mojego ducha. Ja sam jestem kreatorem mojego losu. Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów. Dziś przypatrzę się zdolności komunikowania z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny. Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

Dziesiąty planetarny miesiąc: 28.11-25.12.2010

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś wyznaczam plan działań i przystępuję do porządkowania chaosu w moim życiu. Jeżeli posunę się za daleko lub będę naginać los, zacznę ponosić porażki. Podstawą moich sukcesów jest tolerancja i komunikatywność. Dziś poznam bieguny wyzwań i odkryję, co utrudnia mi kontakt z otoczeniem. Siła ducha pomoże mi przetrwać trudne chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

:)

Rok osobisty: Niebieski Wiodący Orzeł

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

Wyobraźnia jest wymogiem otwarcia się na wizje. Prawdziwa wizja odsłania na określonej płaszczyźnie Światła Wszystko, co leży niżej, jest złudnym obrazem, pochodzącym ze świata iluzji astralnych Dziś uczę się odróżniać omamy od prawdziwych wizji i przestaję korzystać z informacji napływających z pól astralnych Dziś będę ostrożny i czujny.

 

 

Czwarty samoistny miesiąc: 13.11-10.12.2010

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś staję się cudownym uzdrowicielem – uzdrawiam świat moich marzeń i wizji. Dziś wnoszę nowy powiew do życia. Mój sposób myślenia, wizje i światopogląd będą dziś przetrawione przez rozum, a potem zatwierdzone przez intuicyjną samoświadomość. Dziś przestanę oszukiwać samego siebie.

 

Piąty wiodący miesiąc: 11.12-07.01.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

Dziś zdobywam się na odwagę i przejmuję pełną odpowiedzialność za swoje czyny Jeżeli ja się zmienię, zmieni się też świat wokół. Życie rzuca mi coraz śmielsze wyzwania i nie pozwala pójść na kompromis. Dziś postępuję zgodnie z sumieniem. Tylko tak odzyskam niezależność. Dziś do działań zachęcę innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, to ja też poproszę :slonko:

6.9.1986

 

 

Rok osobisty: Niebieska Galaktyczna Małpa

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Dziś moją cielesność przenikają nowe treści metafizyczne Wszystko, co się dzisiaj wydarzy przyjmę z niebiańskim spokojem Wiara czyni cuda Miłość przenosi góry Dziś jak małe dziecko chcę się śmiać i bawić Chyba po to zjawiła się dziś w moim życiu ta energia

 

 

Czwarty samoistny miesiąc: 29.11-26.12.2010

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś zalewa mnie bogactwo idei, jak zmienić na lepsze moje życie. Jeżeli pozostanę głuchy i zamknięty na podszepty intuicji, w moim życiu pojawią się liczne braki, brak nadziei, pieniędzy, miłości. Dziś będę się pilnował, aby nie wartościować rzeczy i zjawisk Tylko tak stworzę lepszą rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.04.1989:)

 

Rok osobisty: Żółty Solarny Wojownik

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia. Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu. Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem. Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

 

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 12.12-08.01.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

Zdając się na intuicyjną mądrość, prześwietlam dziś kwestie strachu we wszystkich sferach życia. Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i zdobędę się na odwagę, by spojrzeć cieniowi w oczy. Tylko tak uwolnię się od zaślepienia. Dziś przechodzę do czynnych działań Zaczynam od wzmocnienia stanu nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.11

 

Rok osobisty: Czerwona Solarna Ziemia

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

Dziś mam tysiące pomysłów na życie, ale to ono testuje ich przydatność i weryfikuje wartość podejmowanych przeze mnie kroków Dziś staję się pilnym słuchaczem i uczniem. Dziś następuje przełom i zaczynam żyć od nowa. Dziś nie poczuję się zagubiony Jeśli będzie konieczne, dostanę wsparcie z zewnątrz, od życzliwych mi osób Dziś wspiera mnie życie i życie powstrzymuje mnie od błędów

 

Drugi biegunowy miesiąc: 09.12-05.01.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Wolność docenię tylko wtedy, kiedy poznam smak niewoli. Wżyciu zniewalają mnie własne iluzje, takie jak: strach przed nieznanym, egocentryzm, upór, durna, chęć imponowania bogactwem. Dzisiejsze wydarzenia pokażą mi, dokąd zmierza moja droga i jakie czekają mnie wyzwania. Dziś zrobię decydujący krok naprzód i nie zrażą mnie żadne trudności. Sprzeczności i niepowodzenia życiowe doprowadzą mnie do skarbnicy mądrości. Dopiero tam dowiem się, co znaczy wewnętrzna WOLNOŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.09

 

Rok osobisty: Biały Magnetyczny Pies

 

Fala PSA – Siła Uczuć

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

Moja nieświadomość odbierała mi wciąż nadzieje i kazała płakać w poduszkę Dziś uwalniam się od emocjonalnych dramatów przeszłości i zaczynam żyć od nowa. Dziś prześwietlam związki rodzinne i stosunki z innymi ludźmi. Dostrzegam, że nie jestem sam z moimi zmaganiami, lecz mam do pomocy innych. Dziś udowodnię swoją emocjonalną dojrzałość i zmienię nastawienie do ludzi.

 

 

Trzeci elektryczny miesiąc: 20.11-17.12.2010

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś kieruję się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia. Dziś przestaję być marionetką i narzędziem w obcych rękach. Dziś zdemaskuję fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi. Sątylko dwie siły – siła STRACHU i siła MIŁOŚCI. Strach paraliżuje moje ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsca.

Czwarty samoistny miesiąc: 18.12-14.01.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

Dziś konfrontuję moje ambitne zamiary z wolą serca. Wszystkie zmagania tracą swoje znaczenie. Dziś nie dam się nikomu sprowokować. Wiem, jak zakończyć stare spory i jak dojść do porozumienia z partnerem, rodziną, kolegami w pracy, sąsiadami. Dewizą mojego życia staje się czystość zamiarów, prawda i lojalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również poproszę : 5.08.1990 :)

 

Rok osobisty: Niebieski Biegunowy Wicher

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dzisiejsze wydarzenia, kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu zachęcają mnie do zmian i przekształceń Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, wrzucam do tygla odnowy Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia

 

Piąty wiodący miesiąc: 25.11-22.12.2010

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś regeneruję swoje siły i wprowadzam wiele nowości. Wiem, gdzie tkwią moje błędy myślowe, uchybienia i brak taktu w stosunkach międzyludzkich. Dziś nie ulegnę wpływom innych i uwolnię się od przesadnej ostrożności. Dziś pozwalam oczarować się sile odnowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można 6.06 . Z góry dziękuję

 

 

Rok osobisty: Niebieski Rezonansowy Wicher

 

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś zregeneruję moje zwiotczałe ciało, wzmocnię nerwy, zreformuję chwiejne myśli. Dziś może pojawić się strach, ze kogoś lub coś stracę. Rozterki, męki duchowe, depresje chcą pobudzić mnie do zmiany poglądów. Dziś nie zaskoczą mnie żadne sytuacje, nawet te, które postawią świat na głowie. Dziś nie pozwolę mnożyć się wątpliwościom, lecz świadomie uporządkuję świat zmysłów.

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 21.11-18.12.2010

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś idę prosto do celu. Srak sensu w tym, co robię, wskazuje na wybrakowany rozwój duchowy. Napięcia, jakie dziś wyczuję, pokażą mi, w jakich dziedzinach życia czuję się najbardziej bezradny lub przed czym próbuję uciec. Dziś rozbudzę nadzieję i zaufam świetlanym wizjom. To ja stwarzam ciepłe ognisko domowe. Dziś zastanowię się, gdzie brakuje harmonii i jaki nastrój panuje w moim domu.

Proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poproszę 18.08 dzięki:*

Rok osobisty: Żółty Biegunowy Człowiek

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

Dziś wnoszę do życia autentyzm, niezależność i siłę wolnej woli Dziś sprawdzę się w świecie skrajności i dzięki możliwości wyboru zdobędę mądrość życiową Dziś nie stracę głowy i nie zrażą mnie żadne porażki Jestem gotów poznać swoje pozytywne i negatywne strony Stojąc na wulkanie rezonansów karmicznych, zdaję dziś egzamin dojrzałości Dziś doceniam wielkość natury ludzkiej

 

Piąty wiodący miesiąc: 08.12-04.01.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez chce :)

 

2 listopada :-)

 

z góry dziękuję

 

Rok osobisty: Żółta Kosmiczna Gwiazda

 

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

Dziś pojąłem, że każda inteligentna istota odnosi się z szacunkiem do ludzi Dziś nie ma w moim życiu miejsca na PANÓW i NIEWOLNIKÓW. Wszyscy jesteśmy sobie równi Dziś nikogo nie poniżę Dziś zadbam o piękno i harmonię w życiu oraz wprowadzę do mojego domu nowego ducha. Dziś będę przykładem dla bliskich. Moje opanowanie, samodyscyplina i czystość zamiarów udzielą się innym.

Drugi biegunowy miesiąc: 30.11-27.12.2010

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia. Moje EGO nie może nade mną dominować. Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi. Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Arabiko ja tez bardzo prosze o horoskop

 

Kasia 07.01.1969

 

Pozdrawiam

 

Rok osobisty: Czerwony Kosmiczny Księżyc

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Wiem, że nie mogę spocząć na laurach, bo tak wiele jest jeszcze do zrobienia Dopiero, kiedy zaprowadzę całkowity ład w swoim wnętrzu, będę zdolny do pracy w kolektywie Dziś zrobię coś dla środowiska oraz wejdę we współbrzmienie z naturą Dziś pożegnam się z egoizmem, dumą i uporem Nie chcę być sam wśród ludzi Chcę żyć w tym świecie, a nie tylko pochodzić z tego świata

 

 

Trzynasty kosmiczny miesiąc: 09.12-05.01.2011

MIESIĄC PRZEKSZTAŁCEŃ

Trzynasty miesiąc scala poszczególne wyniki, ukazuje stan obecny oraz przekazuje dorobek roku do dyspozycji następnym trzynastu miesiącom.

Jak wygląda bilans roku?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Wolność docenię tylko wtedy, kiedy poznam smak niewoli. Wżyciu zniewalają mnie własne iluzje, takie jak: strach przed nieznanym, egocentryzm, upór, durna, chęć imponowania bogactwem. Dzisiejsze wydarzenia pokażą mi, dokąd zmierza moja droga i jakie czekają mnie wyzwania. Dziś zrobię decydujący krok naprzód i nie zrażą mnie żadne trudności. Sprzeczności i niepowodzenia życiowe doprowadzą mnie do skarbnicy mądrości. Dopiero tam dowiem się, co znaczy wewnętrzna WOLNOŚĆ.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

29.11.1987

 

 

Rok osobisty: Niebieski Magnetyczny Orzeł

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

Nie mając własnych wizji, staję się wykonawcą cudzych pomysłów. Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy. Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie. Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów. Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 29.11-26.12.2010

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś zalewa mnie bogactwo idei, jak zmienić na lepsze moje życie. Jeżeli pozostanę głuchy i zamknięty na podszepty intuicji, w moim życiu pojawią się liczne braki, brak nadziei, pieniędzy, miłości. Dziś będę się pilnował, aby nie wartościować rzeczy i zjawisk Tylko tak stworzę lepszą rzeczywistość.

Drugi biegunowy miesiąc: 27.12-23.01.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Dzisiaj obowiązuje pogoda ducha, lekkość i humor. Dziś nie zatajam prawdy o sobie, uwalniam się od pesymizmu, powściągliwości, powagi, przełamuję ustawiczne milczenie i zaczynam cieszyć się życiem. Bez zażenowania opowiadam o swoich marzeniach bez łez mówię o bolączkach i zmartwieniach. Dziś nie jestem ani lepszy, ani gorszy od innych Tylko tak przełamię smutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To ja też bym poprosił ,jeśli łaska

10.10.1991

 

 

Rok osobisty: Czerwony Elektryczny Wąż

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Mój instynkt pomoże mi wycofać się z niebezpiecznych sytuacji i ryzykownych przedsięwzięć Dziś sprecyzuję podejście do cielesności intymności oraz seksu i odkryję dlaczego tak bardzo tęsknię za ciepłem i bliskością ludzi Dziś przestanę się wstydzie swojej płci, wyglądu i pozornego ubóstwa Dziś na nikim tez nie będę się mścił za moje niepowodzenia Dziś zabieram się do pracy nad sobą

 

 

Czwarty samoistny miesiąc: 02.01.2011-29.01.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myślokształty, które sam stworzyłem Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę:)

26-05-1986

 

 

Rok osobisty: Żółta Solarna Gwiazda

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi. Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich. Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość. Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów. Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

 

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 05.01.2011-01.02.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły. Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś. Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda. Moim solarnym logo jest dziś miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę 28.09.1971

Dziękuję

 

 

Rok osobisty: Czerwony Samoistny Wędrowiec

Fala PSA – Siła Uczuć

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

 

Uwolniony od karmicznej przeszłości, dostrzegam dziś nowe drogi dla mojego ciała emocjonalnego, mentalnego i fizycznego Dziś określę swoją ojczyznę, swoje miejsce i możliwości Sprzeczności pomiędzy moimi wizjami a światem, w którym żyję, są częścią mojej podróży Przymusy wewnętrzne, krytyka i osądy zamykają mi drogę do szczęścia. Dziś zbieram siły, aby odnaleźć się na Ziemi i zacząć TU, a nie TAM, budować lepszą przyszłość Tylko będąc na Ziemi, zaspokoję swoją ciekawość.

 

Czwarty samoistny miesiąc: 21.12.2010-17.01.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś otwieram się na sygnały dawane mi przez ciało Dziś poznam jego mowę, nie przeoczę żadnego znaku i nie zlekceważę żadnego symptomu. Dzisiaj zrewiduję sposób odżywiania i zastanowię się, co dają mi szkodliwe nawyki.

 

Piąty wiodący miesiąc: 18.01-14.02.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

 

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś znajduję drogę wyjścia z codziennej szarości Celem mojego życia jest wolność Dziś odrywam się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich Dziś nie realizuję cudzych programów, lecz wprowadzam w życie własne pomysły Dziś szukam nowych możliwości, aby nie powielać błędów przeszłości Dziś nie liczą się żadne autorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.12.1981 Ja także, ślicznie proszę :)

 

 

Rok osobisty: Niebieska Samoistna Małpa

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszczepiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość. Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę. Niczego nie narzucę dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom. Dziś przestaję się umartwiać – będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 15.12.2010-11.01.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś zmieniam negatywne nawyki i naprawiam wszystkie nieprawidłowości. Kierując się wizją serca, ucieleśniam dziś sprawiedliwość. To, co uczynię innym, wróci do mnie. Życie nikogo nie osądza, lecz każdego z nas nagradza konsekwencjami jego czynów. Dziś jak Feniks odradzam się z popiołów.

 

Drugi biegunowy miesiąc: 12.01-08.02.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

Dziś rozpiera mnie wola działania. Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę. Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli. Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też się załapię bo bardzo chcę?

 

17.12.1981

 

Też chciałabym żeby 2011 był dobrym rokiem dla wszystkich tego sobie i Wam życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.08

z góry dziękuję

 

Rok osobisty: Czerwony Krystaliczny Księżyc

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

CEL: Dziś schodzę na samo dno konfliktów by dotrzeć do źródeł prawdy Tylko tak zdobędę informacje jak odnowie swoje życie i zlikwidować ogniska zapalne Dziś uświadamiam sobie swoją rolę i zadania na Ziemi Wiem, co mam do zrobienia w otoczeniu Dziś dotrzymam wszystkich obietnic

Szósty rytmiczny miesiąc: 02.01-29.01.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

 

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

CEL: Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myslokształty, które sam stworzyłem Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9.04.82

 

 

Rok osobisty: Czerwony Magnetyczny Smok

 

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

CEL: Dziś wszystko kręci się wokół materii i tego, co materialne. Celem moich działań jest nabranie zaufania do naturalnych procesów, wyzbycie się wartościowania ludzi i zjawisk, uwolnienie spod panowania EGO, nauczenie brania i dawania. Dziś dostaję do dyspozycji niewidzialną skrzynię skarbów. Tylko moje duchowe oko wie, jak uchylić jej wieko, aby wydobyć na światło dnia skrywające się tam bogactwo. Dziś przechodzę do działań i zaczynam od kontrolowania niskich pobudek.

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 17.12.2010-13.01.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

CEL: Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą. Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy. Błędy należą do mojego przeznaczenia Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro i zło, gorycz i słodycz, rozkosz i cierpienie. Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie wskaże mi, od kogo zacząć

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 14.01-10.02.2011

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

 

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

CEL: Chrystusowe SŁOŃCE zasila mnie dziś swą energią. Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokazami, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę. Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części. Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięciu dni fali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.10.1991

 

Rok osobisty: Niebieska Wiodąca Ręka

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

CEL: Dziś każdy czyn będzie dla mnie wyzwaniem Dziś nie stracę nadziei wiary w siebie i poczucia sensu tego,co robię. Dziś wykorzystam wrodzone zdolności zdobytą wiedzę i doświadczenie życiowe.

Dziś nauczę się brać i dawać Chętnie skorzystam tez z pomocy innych dojrzalszych ode mnie Dziś zaspokoję duchowy głód i zdobędę poczucie dopełnienia.

 

Czwarty samoistny miesiąc: 04.01-31.01.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

CEL: Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie. Mogę wdrożyć je do życia dopiero wtedy kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE. Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia. Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała i odmiany mojego losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.03.1988r

Rok osobisty: Niebieska Rytmiczna Ręka

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

CEL: Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz – nie wiem jeszcze, skąd i od kogo Mój wewnętrzny lekarz wie, co mnie najbardziej boli Dziś odzyskam równowagę, będę działać zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

 

 

Dwunasty krystaliczny miesiąc: 08.01-04.02.2011

MIESIĄC BILANSU

Dwunasty miesiąc umożliwia przegląd wydarzeń oraz zachęca do współpracy i podjęcia dialogu z 'przeciwnikiem'.

Co utrudniało, a co wspierało realizację programu roku?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

CEL: Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata. Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem. jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z innej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania. Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.12.1981

 

Rok osobisty: Czerwony Rytmiczny Wędrowiec

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

CEL: Dziś szukam zgody i wybieram optymalne drogi. Nie naruszając przestrzeni innych, zachowam dziś swoją niezależność i wolność osobistą. Dziś nie mieszam się do cudzych spraw, by znów nie uwikłać się w zniewolenie karmiczne. Odwaga i duchowa dyplomacja pomogą mi przetrwać każdy kryzys. Dziś jestem obserwatorem i jeżeli będzie konieczne, wycofam się na tyły.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 17.12.2010-13.01.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

CEL: Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą. Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy. Błędy należą do mojego przeznaczenia Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro i zło, gorycz i słodycz, rozkosz i cierpienie. Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie wskaże mi, od kogo zacząć

 

Drugi biegunowy miesiąc: 14.01-10.02.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

CEL: Chrystusowe SŁOŃCE zasila mnie dziś swą energią. Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokazami, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę. Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części. Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięciu dni fali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni się skończył 23.12, więc ja "chcieć" dalej :lol:

 

Buziaki :buziak:

 

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 24.12-20.01.2011

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

CEL: Dziś dostaję od życia lekcje na temat dysharmonii; Nie będę więc niczego wartościować – ani zjawisk, ani sytuacji, ani zachowań ludzkich Jeżeli zrównoważę bieguny sprzeczności, odnajdę drogę do pojednania, zgody i harmonii wewnętrznej

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 21.01-17.02.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

CEL: Dziś wzmacniam fundament życiowy, odrzucam uległość, obawy i narzucone mi przekonania. Droga ku wolności jest czasami wyboista, a nawet – przy zbytniej brawurze – niebezpieczna. Dziś bez strachu mówię o swoich planach. Aby nie ulec pokusom, bezgranicznie zaufam dziś mojej mistycznej inteligencji. Dziś poznam moje słabe punkty i pozostanę nieprzekupny. Nie chcę być chorągiewką na wietrze.

 

:oczko:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie gorsza ja tez chciec :)

 

Swoją drogą super ten horoskop, mam wrażenie jakby rzeczywiście doskonale był dopasowany do mojej sytuacji. Gdzie mogę o nim więcej przeczytać?

 

No i oczywiście BARDZO dziękuję, za ten fragment :)

Edytowane przez aligatorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie gorsza ja tez chciec :)

 

Swoją drogą super ten horoskop, mam wrażenie jakby rzeczywiście doskonale był dopasowany do mojej sytuacji. Gdzie mogę o nim więcej przeczytać?

 

No i oczywiście BARDZO dziękuję, za ten fragment :)

 

 

zajrzyj tutaj: Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw

Polecam Książki Hanny Kotwickiej - Ja Jestem Innym Ty, Kosmiczna Telepatia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok osobisty: Biały Galaktyczny Wiatr

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

CEL: Dziś testowana jest siła mojego ducha. Ja sam jestem kreatorem mojego losu. Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów. Dziś przypatrzę się zdolności komunikowania z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny. Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 26.12.2010-22.01.2011

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

CEL: Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia i rozważę warianty przyszłej terapii. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować, ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem "Co ja mogę zrobić?", "To nic nie da", lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można to ja też poproszę :usmiech:

8.12.1989.

 

Rok osobisty: Żółte Planetarne Ziarno

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

CEL: Dziś urzeczywistnią się moje unikalne wizje. Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę. Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi ' pokazanie tego, co potrafię. Dziś ujrzę obie strony mojego konta: winien i ma.

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 08.12-04.01.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

CEL: Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

 

Drugi biegunowy miesiąc: 05.01-01.02.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

CEL: Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły. Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś. Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda. Moim solarnym logo jest dziś miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok osobisty: Czerwony Elektryczny Wąż

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Mój instynkt pomoże mi wycofać się z niebezpiecznych sytuacji i ryzykownych przedsięwzięć Dziś sprecyzuję podejście do cielesności intymności oraz seksu i odkryję dlaczego tak bardzo tęsknię za ciepłem i bliskością ludzi Dziś przestanę się wstydzie swojej płci, wyglądu i pozornego ubóstwa Dziś na nikim tez nie będę się mścił za moje niepowodzenia Dziś zabieram się do pracy nad sobą

 

 

Czwarty samoistny miesiąc: 02.01.2011-29.01.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myślokształty, które sam stworzyłem Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu

 

Wszystko fajnie ,ale mam jedno pytanie.Na tej stronce : Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw jest napisane,że jestem białym planetarnym psem,a Ty napisalas,że czerwonym elektrycznym wężem..Ktore jest poprawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero się zrjejstrowałam a oto moja data ,jeżeli cos żle robie przepraszam .moja data 05-05-1949,mam na imię Elwira Maria,pozdrawiam

 

 

Rok osobisty: Niebieska Magnetyczna Ręka

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś testuję wykonalność moich zamierzeń i podporządkowuję EGO woli boskiej. Dziś zadam sobie wiele trudu, aby ulepszyć moje życie i urzeczywistnić wzniosłe cele. Dziś mam wielką motywację do działań. Dziś wykryję wszystkie defekty. Życie powie mi, od czego zacząć. Dziś mam pełne ręce roboty.

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 12.01-8.02.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

Dziś rozpiera mnie wola działania. Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę. Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli. Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poproszę. 17.06.1991

 

 

Rok osobisty: Biały Wiodący Pies

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Miłość potrafi przemienić bolesne cięcia w znośne doświadczenia – pod warunkiem że potrafię kochać. Każdemu pożegnaniu, każdej stracie i każdej rozłące towarzyszy ból, bunt i opór wewnętrzny. Każdej zmianie, tak jak śmierci, towarzyszy cicha żałoba. Dziś, zamiast czekać z założonymi rękami na nadejście bólu, zaczynam sam uśmiercać przykre doświadczenia, uzdrawiając od podstaw ich przyczyny. Dopiero dziś pojąłem sens bólu.

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 30.12-26.01.2011

 

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

Same dobre zamiary i praca w pocie czoła nie wystarczą do osiągnięcia celu. Dziś oderwę się od zewnętrznych uzależnień blokad mentalnych i wszystkich materialnych ograniczeń. Dziś sięgnę po instrumenty takie jak wiara ufność i miłość. Dziś wykorzystam inne prawa niż ziemskie do uzdrowienia niekorzystnych procesów wżyciu.

Dziewiąty solarny miesiąc: 27.01-23.02.2011

 

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś wszystko może się wydarzyć. Dziś robię właściwy użytek z tego, co zdobyłem w życiu. Nie dzielę niczego na lepsze i gorsze, lecz zachowuję neutralną postawę. Dziś dowiem się, czy jestem wolnym człowiekiem, czy też niewolnikiem tego, co typowo ziemskie (pieniądz, wykształcenie, stanowisko). Dziś poznam swoje kompleksy i nie zrzucę winy na innych (dzieci, rodziców, partnera, szefa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Sława.

Korzystając z okazji, ja również dołączę się ze swoją datą - 23.04.

:)

 

 

Rok osobisty: Niebieski Biegunowy Orzeł

 

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś zdobywam się na odwagę i przejmuję pełną odpowiedzialność za swoje czyny Jeżeli ja się zmienię, zmieni się też świat wokół. Życie rzuca mi coraz śmielsze wyzwania i nie pozwala pójść na kompromis. Dziś postępuję zgodnie z sumieniem. Tylko tak odzyskam niezależność. Dziś do działań zachęcę innych.

Jedenasty spektralny miesiąc: 28.01-24.02.2011

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność. To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pecha Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także poproszę:) 2.9.1986

 

 

Rok osobisty: Niebieska Samoistna Ręka

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Wiedzę i doświadczenie pogłębiam wytrwałą pracą i aktywnym działaniem Dziś akceptuję swoje człowieczeństwo ze wszystkimi moimi słabościami Wiem ze w swym jądrze jestem doskonałą istotą Troska o zdrowie, dobra kondycja fizyczno-umysłowa są najważniejszą częścią mojej ziemskiej podroży Dziś jestem najlepszym lekarzem To co przyjdzie z zewnątrz, będzie mnie tylko wspierać.

 

Szósty rytmiczny miesiąc: 20.01-16.02.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś zmieniam kierunek biegu i przejmuję pełną odpowiedzialność za siebie. Dziś zaufam moim snom i wizjom. Dzięki nim odnajdę spokój wewnętrzny i poczuję się niezależny. Dziś nie ulegnę presji partnera, rodziców, męża, żony, dzieci, lecz samodzielnie podejmę decyzję mającą wpływ na moje dalsze życie. Dziś będę bronić swoich racji i odważę się powiedzieć NIE, STOP, KONIEC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAYAN MAJIX - MAYAN TZOLKIN CALENDAR

 

 

to jest strona na kin dnia i wyliczenie z kalkulatora daty urodzeniowej ( należy wejść w napis" WHAT IS YOUR MAYAN SUN SING?" i dalej po wejściu ponownym w stronę zjechać w dół i wpisać w kalkulator swoje dane,

 

lub bezpośrednio http://www.mayanmajix.com/TZOLKIN/DT/DT.html

możliwe że w poście powyżej coś się źle zapisało :ysz:

teraz już sprawdziłam i wczytuje

Edytowane przez peyotl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...