Jump to content

ciąża, pogrzeb, były i obecny chłopak... zołnierze? :)

tfutfutfu
 Share

Recommended Posts

Strasznie dzwiny sen, zwłaszcza ze rzadko cokolwiek mi się śni. Najpierw byłam w kinie z rodziną, potem - pamiętam - na szpilkach wybiegłam przed budynek (było nadzwyczaj wygodnie), bo tam podjechali po mnie wojskowym wozem znajomi ubrani w mundury (nie są żołnierzami normalnie). zawieźli mnie na pogrzeb, który odbył się w miejscu gdzie w naszym mieście normalnie stoi arsenał. nie wiem czyj to był pogrzeb, chyba kogos z mojej rodziny, ale to bylo niewazne. stamtad poszlismy sie przejść i nagle dołączył do mnie mój chłopak i ja się zorientowalam, że niebawem bede rodzic. mimo, ze nie robilam testu (wiedzialam o tym w śnie), ani nie mialam wielkiego brzucha. i sie cieszyłam, ze bede miec córeczke. i znajomi znikli, ja szłam z tym moim chłopakiem po sklepach z zabawkami, a jak juz mielismy wracac do domu, to on nagle zniknął. i biegałam po rynku, zeby go znalezc i spotkalam mojego bylego chlopaka z jego dziewczyna, siedzieli i cos jedli, mieli randke. i stałam obok nich, i podeszło do mnie dziecko, które sie zgubiło. i tak stalam z tym małym koło mojego byłego i sie obudziłam. nie mam pojecia co to moze oznaczac... prosze o interpretacje!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• agzach
      By agzach
      Ten sen byl straszny. Bylam na jakies wiosce z narzeczonym i weszlismy do sklepu zrobic zakupy. To byl zwykly rodzinny sklepik w domu tych osob tak jak czesto na wsiach mozna spotkac. Bylo tam kilka osob i my. Po czym nagle do sklepu wpadla jakas grupa miejscowych bandytow dosyc groznych i zabrali wlascicielke sklepu na zaplecze. Kobieta byla w ciazy. Okazalo sie ze ja zgwalcili a czlonka jej rodziny (nie wiem czy to byl jej maz, ojciec, brat czy syn bo nie pamietam twarzy) zatlukli na zywca. Zabrali go do samochodu dostawczego. Zapamietalam tylko ze mial niebieski podkoszulek i byl pijany bo klocil sie ze nie odda pieniedzy. Kobieta w ciazy po chwili wybiegla cala zaplakana z rozpieta bluzka bez biustonosza wiec domyslilam sie o co chodzi. Pamietam jak zwrocilam sie do narzeczonego z prosba ze musimy cos zrobic a on sie nie odezwal tylko wszystko obserwowal. Nikt z klientow sklepu nie zareagowal z obawy o wlasne zycie. Nastepnego dnia poszlismy do innego sklepu po zakupy i przed nami stalo dwoch policjantow. Slyszalam jak do siebie mowili o tym pobitym czlowieku "juz wszyscy wiedza, jest w gazecie. Zmasakrowany na maksa. Ciekawe czy znajda swiadkow". A ja mialam ochote wykrzyczec im przy wszystkich ze ja bylam swiadkiem i widzialam to i ze mnostwo ludzi bylo w srodku.. Ale balam sie o wlasne zycie ze i mnie ta mafia dopadnie. Wszystko sie we mnie gotowalo ze doszlo do tragedii i nic nie mozna bylo zrobic.. Wiedzialam ze to byly porachunki mafijne i chodzilo o pieniadze.. Pewnie jakis haracz..

Co ten sen oznacza? Strasznie sie martwie i prosze o pomoc w rozwiazaniu tej zagadki sennej
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Śniło mi się, ze byłam w ciąży w 7 miesiącu dokładniej, miała to być dziewczynka, ale czuła, ze to będzie silna dziewczynka Pomyślałam o tym w momencie, gdy poczułam jak mała wierci mi się w brzuchu,a dokładniej jak próbowała przekręcić na inne miejsce swoją prawą rękę, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
      Co oznacza taki sen? Czytałam, że ciąża to kiełkujące w nas plany i marzenia, a miesiąc ciąży to okres czasu ich kiełkowania w nas/do ziszczenia. Nie wiem, tylko o co by mogło chodzić.
    • Lianna
      By Lianna
      Jak spełnią się moje oczekiwania, że w ciągu trzech najbliższych miesięcy zajdę w ciążę?

6 Kielichów 9 Monet Głupiec

Sądzę, że jest szansa. 6 Kielichów często mi ciążę pokazuje/dziecko. 9 Monet to radość, zadowolenie z tego faktu, Głupiec to też ciąża i nowy etap.
    • Morandi
      By Morandi
      Kilkakrotnie powtarza mi się ten sam sen. Wszystko w nim jest takir same jak śnił mi się pierwszy raz. W śnie jestem w zaawansowanej ciąży. Nikogo prócz mnie w nim nie ma. Nagle dostaje skurczy i bóli porodowych. Kładę się na łóżku i próbuje urodzić. Niestety bez rezultatów. Podnoszę się i widać kawałek główki tylko. Po chwili wraca wszystko do normy. Bóle ustają . dziecko nadal jest w moim brzuchu. I na tym sen się kończy ,urywa się kiedy kładę ręce na brzuchu. Jest on bardzo realistyczny . niestety nie wiem jak ten sen zinterpretować...
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Śniło mi się, że razem z rodzicami (ja, mama, ojczym) mieszkaliśmy w jakimś starym domu w wiktoriańskim stylu 'jak z filmów amerykańskich', utrzymany był on w takich ciemnym, przygaszonym, wyblakłym granatowym kolorze. No i moja mam była w ciąży z ojczymem (ogólnie oni nie mają razem dzieci i jestem jedynaczką) i w tej ciąży miała urodzić dziewczynkę i chłopca. Kwestia, że to był taki rzadki przypadek ciąży, że dziewczynkę mama miała urodzić pierwszą, a chłopca 2 tyg później. No i tak się przygotowywaliśmy do tego jej porodu, pakowalismy torby, byłam bardzo ciekawa tego dnia, chciałam to zobaczyć i pamiętam jak chodziła z odsłoniętym wielkim brzuchem. No i w końcu nastał termin porodu dziewczynki, byłam podekscytowana i akurat zadzwonił mi budzik I nie wiem co dalej.

Co oznacza ten sen?
  • Create New...