Skocz do zawartości
zoska1977

Fehu jako osobowość

Rekomendowane odpowiedzi

zoska1977

Kochani proponuje w tym wątku dyskusję na temat jakiego człowieka przedstwia dana runa.

To znaczy:

-młody czy stary?

-nowy czy juz znany?

-czym sie zajmuje?

-jaki ma charakter?

-spowinowacenie

-kobieta czy mężczyzna?

Zaczijmy od runy Fehu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CollinConstantine

Moim zdaniem Fehu to po części odpowiednik astrologicznego Barana.

Osoba, młoda o nieokiełznanej energii, nadpobudliwa, 'żywe srebro'. Do tej pory nam nie znana, dla nas "niedawno narodzona". Zajęcie jest mi ciężko określić ale taka osoba na pewno jest obrotna i pomysłowa jednakże chyba kiepsko zorganizowana (słabe umiejętności wiązania posiadanej energii w materię, zbyt roztrzepana). Osoba taka będzie porywcza, lekkomyślna lub prędzej lekka duchem. Wiele cech męskich. Związki też raczej będą intensywne. Płodna. Runa stanowczo męska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brydziu

Moim zdaniem Fehu przedstawia młodą osobę tryskająca pomysłami, przed którą życie stoi otworem, nie ma taka osoba utartych schematów, jest to osoba jak najbardziej znana,

jest to osoba znana nam energiczna,

Są to osoby pracoholicy, którzy prace pokładają ponad rodzinę i życie towarzyskie, przedstawiciele handlowi, konsultanci bankowi, dziennikarze.

Takie osoby maja wiele kontaktów wśród wpływowych ludzi, często są samolubne ale ce****e ich dobra współpraca z otoczeniem, są optymistyczne, maja powodzenie w grupie, dążą do osiągnięcia nie tyle co zysku a poklasku.

Osoby takie rodzinę zakładają po 30 -ce.

Dawniej bydłem zajmowały się mężczyźni ale i kobiety (doiły krowy) więc myślę, że w dobie naszych czasów, gdzie kobiety często mają wyższe stanowiska niż mężczyźni myślę, że Fehu przedstawia kobietę jak i mężczyznę, z tym, że częściej będzie przedstawiał mężczyznę, bo to facet powinien przynosći kasę do domu ale to zależy komu wróżymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Belen

Myślę, że Fehu mówi o osobach majętnych, materialnie ale też wewnętrznie. Ludzie znający swoją wartość. Konsekwentni i zdecydowani. Wsparcie dla innych. Osoby w wieku 28-34 lata.

Osoba którą reprezentuje Fehu jest ważna dla innych i ceniona. Często moze udzielić wsparcia finansowego, pomaga też spełniać cele innym. Taka Matka Polka. =D

Osoba zajmuje się czymś związanym z dobrobytem. Z zapewnieniem innym dostatku, ale też sobie. Np może rolnik, biznesmen, dobry szef.

Zdecydowanie bardziej mężczyzna. Wychowano mnie tak, że to mężczyzna powinien głównie dbać o finanse i gospodarować nimi. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lavis

Dla mnie Fehu oznacza osobę ,której nie znamy ,nową w naszym życiu ,dośc młodą lub młodszą od osoby pytającej,męzczyzne zajmujacego się finansami,dośc dobrze radzący sobie w tej kwestii,charakter raczej porywczy i ognisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szeptunka

Tarocista by powiedział, ze to odpowednik Głupca ;)

Patrząc historycznie na runy i zważywszy na aett w jakim sie znajduje ta runa, to chyba raczej oznacza wytwórcę, rzemieślnika, przedsiębiorcę, osobę na dorobku. Albo rolnika ;D

Bardziej skupiona na rozruchu interesów, ktoś kto zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brydziu

Zosiu a ty co myślisz o Fehu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

No oczywiście również chciałam sie przyłaczyc....:)

Oczywiście zgadzm sie ze fehu oznacza mężczyzne, młodego do 35 r. zycia, nowa osobe

Charakter: wszedzie go pelno, wybuchowy, porywczy, namietny, działający pod wpływem emocji, słomiany zapał,energiczny, lubiacy nowe wyzwania, ryzykant.

zawody jakie moze wykonywac: rolnik,makler,businessmen oczywiscie osoba która ma związek z pomnazaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sowilo92

Fehu to dla mnie młody (oczywiście wiek to pojęcie względne;P) mężczyzna, niekoniecznie bogaty, ale taki pomysłowy na pewno, dążący do finansowego sukcesu. Poza tym szalenie namiętny, lubiący to i owo;). Nie bojący się żadnej pracy, poza taką, która nie jest w stanie go zadowolić finansowo. Ma dużo marzeń, a co ważniejsze dąży do ich realizacji. Wydaje mi się, że to ktoś nowy, ewentualnie ktoś kto już kiedyś się przewinął, ale właściwie go nie poznaliśmy. W związku z tym raczej brak pokrewieństwa z pytającym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnnaMaria
Kochani proponuje w tym wątku dyskusję na temat jakiego człowieka przedstwia dana runa.

To znaczy:

-młody czy stary?

-nowy czy juz znany?

-czym sie zajmuje?

-jaki ma charakter?

-spowinowacenie

-kobieta czy mężczyzna?

Zaczijmy od runy Fehu

Ja bym stawiala ze to kobieta dojrzala,zajmujaca sie np.ksiegowoscia.Umiejaca obracac pieniedzmi ,z ustabilizowaym zyciem emocjonalnych taka ktora poukladala juz sobie zycie i teraz spokojnie osiadla ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lavis

Fehu ,przerobione .A co powiecie o Uruz?

Dla mnie to realista ,mocno stojacy na ziemi ,pracowity i uparty,budowa raczej masywna nie gruba ,niski ,wiek po30 ale wyglada na starszego (38) A jak wy to widzicie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lavis

no tak,to nie tu ,ale nie mogłam doczekać się następnej Runy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lavis

sorki...dodan do Uruz.

Edytowane przez lavis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
daneo

Ja FEHU tak odbieram...

Osoba ustawiona finansowo, potrafiąca umiejętnie wykorzystywać swoje możliwości, wpływy; mężczyzna między 27 a 45 r. ż.; energiczny, dobrze zbudowany, wysportowany; jeśli zaczyna jakąś sprawę to ją zakończy; otacza się dobrami materialnymi, wierzy w moc pieniądza; wyrahowany

Edytowane przez daneo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi