Jump to content
arabika

Byk

Recommended Posts

arabika

BYK (19.04 - 20.05)

Zwykle bywa spokojny, cierpliwy i konsekwentnie dążący do celu. Umiejętność czekania i nieulegania prowokacjom i przeciwnościom losu nie oznacza jednak bierności czy uległości: doprowadzony do ostateczności Byk potrafi bardzo dotkliwie ukarać sprawcę. Dlatego nie należy wyciągać pochopnych wniosków z faktu, że raz czy dwa razy udało się go oszukać czy obrazić bez żadnych następstw; tak nie będzie zawsze. Do niewątpliwych zalet tej fazy zodiaku należą: umiejętność osiągania mądrych kompromisów, praktycyzm, pracowitość i rozwinięty zmysł estetyczny, do często spotykanych wad: upór, konserwatyzm, materializm i skąpstwo. Bykowi zalecić należy przede wszystkim dokładniejsze wczuwanie się w potrzeby i oczekiwania drugiego człowieka, a także podejmowanie prób oceniania rzeczywistości innych punktów widzenia niż tylko własny. Bardzo ważne powinno być życie towarzyskie: będąc samotnikiem lub wymieniając doświadczenia tylko z jednym człowiekiem, Byk nigdy nie osiągnie dojrzałości społecznej ani emocjonalnej. Ce****e go naturalny introwertyzm, a więc tym bardziej należy położyć nacisk na jak najszersze kontakty z ludźmi. Im lepsze poznanie innych, tym większe szanse na rozwój własny.

ŻYWIOŁ: ziemia.

ZNAKI SPRZYJAJĄCE: Panna, Koziorożec, Byk, Waga, Ryby.

ZNAKI NIESPRZYJAJĄCE: Skorpion, Baran, Wodnik.

CIAŁO NIEBIESKIE: Wenus

SZCZĘŚLIWE KAMIENIE: szafir, szmaragd, topaz.

KAMIENIE NIEZALECANE: diament, rubin, akwamaryn.

SPRZYJAJĄCE KOLORY: cynobrowy, błękitny, bordowy, czarny.

NIESPRZYJAJĄCE KOLORY: zielony, fioletowy, liliowy.

ZALECANE DZIEDZINY ŻYCIA ZAWODOWEGO: biznes, rolnictwo i ogrodnictwo, wymiar sprawiedliwości, bankowość, administracja, przemysł, rzemiosło, wojskowość, kultura, nauka, szkolnictwo.

NIEZALECANE DZIEDZINY ŻYCIA ZAWODOWEGO: pośrednictwo i handel, komunikacja.

POŻĄDANE CECHY U PARTNERA LUB PARTNERKI: wierność, wiedza, kultura osobista, gospodarność, wdzięk, oryginalność, pracowitość.

NIEPOŻĄDANE CECHY U PARTNERA LUB PARTNERKI: roztargnienie, chaotyczność, zmienność poglądów i nastrojów, niekonsekwencja, brak wyraźnych zasad postępowania, kierowanie się wyłącznie emocjami lub osobistym interesem.

 

 

 

źródło: wg Robert Kord "Astrologia bez tajemnic"

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika

Pora roku - Wiosna: wiosna. Jest to okres w przyrodzie, kiedy gleba jest żyzna, wilgotna i bogata, a rośliny i drzewa pełne liści i kwiatów.

Skojarzenia anatomiczne: usta, szyja, kark i kubki smakowe.

Miejsca geograficzne: Kraje: Grecja, Cypr, Irlandia, Iran i Rosja. Miasta: Dublin. Lipsk, Mantua, Nantes, Palermo, Parma.

Kluczowe słowa: Łączność duchowa z naturą, zdrowie, spokój, stałość, moc, produktywność, odpowiedzialność, rozsądek, zmysłowość, cierpliwość, upór. wierność.

Edited by arabika

Share this post


Link to post
Share on other sites
jane89

Gdzieś przeczytałam, że należy rozróżnić zodiakalne byki urodzone pod koniec kwietnia i na początku maja od tych urodonych pod koniec maja. Podobno ma to duże znaczenie...

 

Dla mnie ten opis zgadza się tak w około 60%

Share this post


Link to post
Share on other sites
ona1989

dla mnie też opis zgadza się gdzieś w 60%

hmm..

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika

bo każdy jest mixem kilku znaków...

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia206

poszukuje stałości, dąży do stabilizacji w życiu prywatnym i publicznym. To urodzony autokrata, lecz niekiedy czuje się z tego powodu bardzo samotny. Potrzebuje wtedy ciepła z zewnątrz, marzy o małżeństwie i rodzinie. Nigdy nie będzie oziębły w łóżku, nie odrzuci uczucia i czułości. Wokół niego panuje doskonały ład i porządek, lecz brak mu pewnej spontaniczności. Jest aktywny, zaaferowany, również "piękny i błyszczący" - zdobi swą posturą nasze ulice. Najczęściej jest to w młodości "cudowne dziecko". Później staje się bardziej konkretny i zaczyna dbać o to, co przynosi mu pieniądze. Jest dobrym szefem. Chce pracować, odnosić sukcesy i robić karierę

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika

Główna cecha pozytywna osób urodzonych pod znakiem Byka jest siła i odwaga. Przeto pewność siebie wynika u nich z poczucia swojej wartości. A ponieważ najczęściej są szlachetne, a także ostrożne, dlatego w życiu nie powodzi im się źle. Przez cały okres stabilizowania swojego życia, chłoną wiedzę, utrwalając wysokie zalety inteligencji. Ponad wiedze przekładają inne zalety... Kobiety spod znaku Byka nie ujawniają swojej przewagi nad kobietami spod innych znaków. Mężczyźni są mile widziani w towarzystwie, bywają zawsze uprzejmi, tolerancyjni, nieraz hojni. Uchodzą najczęściej za ludzi dobrych, choć zdarzają się także i złośliwcy. W zawodzie miewają nieraz trudności, poprzez swa szorstkość bycia, surowy tryb życia i trwały charakter. Kobiety ze znakiem Byka są energiczne i odważne. Ich wygórowane ambicje powodować mogą nieporozumienia rodzinne. W wieku dojrzałym są chorobliwie zazdrosne i niezwykle gadatliwe, co może wpłynąć na urobienie im opinii trudnych we współżyciu. Jednak w większości są one wzorowymi żonami i dobrymi matkami. Cale swoje życie poświęcają bez reszty rodzinie i kształtowaniu cieplej, domowej atmosfery. Mężczyźni spod znaku Byka odznaczają się duża odwaga, męstwem. Jeżeli dojdzie do tego ich śmiałość, pełne inicjatywy życie, to przedsiębiorczość ich doprowadzi do wielkich sukcesów. W życiu umieją znaleźć się w każdej sytuacji, nic co ludzkie nie jest im obce. Nie są rozrzutni, ale również i nie skąpi - potrafią i umieją wynagrodzić tych, których polubią. Wrażliwość na dole człowieka jedna im zwolenników i przyjaciół. Każdy mężczyzna spod znaku Byka jest najwierniejszym mężem. Najidealniejszym związkiem jest małżeństwo osoby Byka z osoba spod znaku Lwa. Wiele radości i szczęścia w życiu przynosi również związek Byka z Rakiem.

Porady dla urodzonych pod znakiem Byka:

Możliwości szybkiego i dużego dorobienia się osób spod znaku Byka muszą być osiągnięte przez umiejętne kierowanie swym życiem. Osoby te nie powinny zaprzepaścić swych szans szybkiego dorobienia się i osiągnięcia sukcesów majątkowych. W przypadku gdy czasowo los nie sprzyja, muszą wykazać wiele cierpliwości, uporu i konsekwencji w dążeniu do celu. W dążeniu do sukcesów i realizacji planów, wszystko jest do pokonania. Wszelkie trudności w dążeniu do szczęścia mogą tylko hartować osobowość i przybliżać prawdziwe powodzenie w życiu. Osoby urodzone pod znakiem Byka, od urodzenia obdarzone są uzdolnieniami literackimi - jeżeli zwrócą na nie uwagę, to mogą odnieść poważne sukcesy. Zamiłowanie do nauk ścisłych odpowiednio pielęgnowane, rokuje duże nadzieje w zdolnościach konstruowania aparatury i wynalazczości. Te walory muszą być odpowiednio odkryte i rozwinięte.

 

 

:oczko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia206

Podobno osoby z Ascendentem w Byku bardzo lubią seks, najbardziej ze wszystkich znaków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia206

Też mnie to zdziwiło. Więc jak jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites
yade

to co arabika pisze bardzo pasuje do opisu mnie samej. W tym górnym opisie nie pasuja 2 rzeczy : nie jestem materialistką ani skąpą osobą mogę powiedziec , ze w tym aspekcie jest wręcz przeciwnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia206

Jak wyglądają kobiety z Ascendentem w Byku i jakie mają brwi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
vicky85

Kobiety są bardzo namiętne i piękne! emanują wrodzonym wdziękiem, aurą dookoła i mają szczególny sposób poruszania się. Mają zazwyczaj okrągłe buzie... i nie należą do 'chudzielców' ;))

Edited by vicky85

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

BYK I MIŁOŚĆ

 

Element – Ziemia

Cecha – żeńska

Planeta – Wenus

Długość zodiakalna – od 30 do 60 stopni

Dom zodiakalny – drugi

Kolor – zielony

Dzień – piątek

Kamień – szafir

Metal – miedź

Kwiat – róża

Roślina – czereśnia

Zapach - róża

 

 

Ona

Jest obdarzona wyjątkowym urokiem i jest tego świadoma. Nie waha się go wykorzystywać, ale mądrze i z umiarem. Nie lubi związków, w których rządzi ślepa pasja, szuka raczej stabilności i pewności. Jest prosta i spontaniczna w swoich reakcjach, nie boi się angażować, ale tylko wtedy gdy sytuacja jest jasna i przewidywalna. Jej partner musi być solidny, stały w uczuciach i bezwarunkowo wierny, gwarantujący jej dostatnią i spokojną przyszłość.

Jest obdarzona dynamiczną, lecz jednocześnie ostrożną naturą, bo gdyby zdała się tylko na swój instynkt, mogłaby się wplątać w niezliczone miłostki, a to nie bardzo ją interesuje. Dla niej miłość jest globalną siłą, cudowną i radosną, a jeśli zapewnia głębokie, szczere uczucie i fantastyczny seks, nie waha się zbyt długo. Od partnera wymaga podobnego zaangażowania. Byk ma najbardziej rozwinięty zmysł posiadania ze wszystkich znaków zodiaku, jego zazdrość jest przysłowiowa. Ta niby łagodna, macierzyńska kobieta, pragnie całkowicie dominować nad swoim partnerem i może przeistoczyć się w prawdziwą furię, jeśli on nie chce się temu poddać. I lepiej nie mówić o jej reakcji, kiedy partner ją zdradzi. Wielką wadą jest jej podejrzliwość. Posiada jednak wiele wspaniałych zalet, które czynią z niej kobietę bardzo atrakcyjną dla mężczyzn. Niezbyt lubi niespodzianki i zaskakujące sytuacje, jej świat musi mieć wyraźnie wytyczone granice, świetnie się czuje w codziennej rutynie, uwielbia wygodę i stanie twardo na ziemi. Nie wytrzyma zbyt długo z partnerem o zbyt bujnej fantazji i skomplikowanej psychice.

 

On

Sympatyczny, miły i uważny. Ma eleganckie, wyszukane maniery. Kiedy dopadnie go uczucie, angażuje się natychmiast, ale zachowuje zimną krew i spokój, uwodzi swą przyszłą zdobycz wyrafinowaną taktyką. Miłość nie jest jego głównym celem, chętnie nawiązuje krótkotrwałe romanse, których głównym motorem jest erotyka. Z natury jest dość ostrożny, dlatego poważnie się zastanawia zanim zdecyduje się pójść na całość: kobieta jego życia musi być bardzo atrakcyjna, zdolna zaspokoić jego rozbuchany apetyt na życie [niekoniecznie na seks], niezawodna i wierna. Pragmatyczny Byk nie ukrywa, że wybranka jego życia jest jego wyłączną własnością. Partnerka powinna zachować ostrożność, bo każda, nawet najbardziej niewinna sytuacja może u niego wywołać gwałtowną scenę zazdrości. Trzeba jednak przyznać, że stosuje tę regułę w obie strony... chyba że poniesie go uczucie, któremu nie jest w stanie się oprzeć. Jest zdeklarowanym hedonistą, złości go gdy nie może realizować swych pasji, lub musi odmówić sobie materialnego luksusu. Nie istnieje dla niego miłość platoniczna, czy choćby „letnie” uczucie; podstawą związku dwóch płci powinna być prawdziwa pasja i zaangażowanie. Jest materialistą i nawet w dziedzinie uczuć potrafi kalkulować, ocenić wszystkie za i przeciw. Lubi dawać z siebie wszystko, ale oczekuje tego samego w zamian i jeśli tego nie dostaje, związek przestaje go interesować. Jeśli wszystko dobrze się układa, można zawsze na niego liczyć, jest opiekuńczy i niezawodny, dba o partnerkę, a jego uczucie jest trwałe.

 

 

UWODZENIE, ZWIĄZEK, ROZSTANIE

Zanim zaangażujemy się w związek z Bykiem należy pamiętać, że kiedy ten się zakocha, jego uczucie będzie pełne zawziętości. Warto więc rozważyć jak daleko jesteśmy skłonni zaakceptować taką relację. Pani i Pan Byk gustują w prostych przyjemnościach i lubią naturę, dlatego na spotkania warto wybrać park czy ogród, a oni natychmiast docenią taki wybór. Pana Byka pociąga kobieta łagodna, radosna, wrażliwa i klasyczna, ale kiedy szuka partnerki na życie, pragnie by jego wybranka posiadała zmysł praktyczny i dużo realizmu. Warto zaprosić go do domu na osobiście przygotowany obiad z dyskretną muzyką w tle. Pani Byk bardzo lubi dostawać kwiaty, zwłaszcza róże. Warto dyskretnie dać jej do zrozumienia, że mamy jakieś oszczędności, dobrze płatną pracę i świetlaną przyszłość. A także, że podziwiamy kobiety piękne, ale jednocześnie z głową na karku, że lubimy spokojne, unormowane życie i założenie rodziny jest naszym marzeniem.

Jeśli taka deklaracja spotka się ze zrozumieniem, to znaczy, że większość pracy mamy już za sobą i dobrze zdaliśmy egzamin. A potem nie wolno narzekać! Należy bowiem wiedzieć, że Byk kocha „na wieczność”, żąda wyłączności i jest bardzo zazdrosny. Pani i Pan Byk potrafią sprawić, że stają się dla swych partnerów kimś niezbędnym, są znakomitymi kochankami. Będą stali przy nas w każdej sytuacji, niezmiennie mili, pełni uwagi i uczuć, zawsze gotowi służyć wsparciem. Pani Byk, z natury tradycjonalistka, będzie starannie opiekować się mężem, dziećmi i domem. Potrafi stworzyć ciepłą, miłą atmosferę domowego ogniska. Pan Byk będzie ciężko pracował by zapewnić swej rodzinie jak najwięcej luksusu i będzie oczekiwał, że zostanie nagrodzony za ten wysiłek głębokim uczuciem.

Rutyna Byka jest czymś pozytywnym, ale niektórych może zmęczyć i znudzić. Niełatwo z nim zerwać...chyba, że dojdzie do zdrady. Tego Byk nie potrafi wybaczyć, może się nawet mścić. Chyba lepiej nie stosować tej drastycznej metody. Można go do siebie zrazić wydając rozrzutnie pieniądze na głupstwa, odmawiając dzielenia z nim łoża, namawiając na przykład do rzucenia wszystkiego i ruszenia w podróż dookoła świata lub po prostu zaniedbać dom, nie gotować i nie zajmować się partnerem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natka2

BYK (21 IV - 21 V)

 

W znaku tym rodzą się ludzie najczęściej silni, odporni psychicznie, o mocnym charakterze. Swoje cele w życiu potrafi wyraźnie sformułować i z uporem do nich dąży. Jest to realistą, stanowczy pragmatyk, działający pewnie i ostrożnie. Najczęściej dąży do osiągania dóbr materialnych, a w tym do wygodnego i dostatniego życia. Swojemu, życiowemu partnerowi potrafi stworzyć podstawy stabilizacji i bezpieczeństwa, albo wydatnie w tym zakresie pomagać. W stosunkach z innymi ludźmi, wybrańcy znaku Byka, najczęściej są pozbawieni altruizmu. Wszystko, co robią musi się im opłacać, albo rokować korzyści w przyszłości. Byk ma ogromny temperament i bardzo często niespożytą energię. Wszystkie radości tego świata nie powinny być mu obce, a szczególnie jest wrażliwy na piękne kobiety, lub (panie) na atrakcyjnych mężczyzn, na dobre jedzenie i uroki płynące z muzyki i śpiewu. Przy wyborze stałego partnera, dla Byka jest rzeczą niezmiernie ważną jego status społeczny, lub ewentualnie jego realne możliwości osiągnięcia dobrej pozycji społecznej. Wadami osób urodzonych w tym znaku są najczęściej predyspozycje do konserwatywnych poglądów, despotyzm, zaborczość i zazdrość.

 

PANI BYK

 

Kobiety urodzone w znaku Byka zazwyczaj są piękne, pełne uroku osobistego i pogody ducha. Bardzo często posiadają talenty artystyczne. Nie może być inaczej, skoro temu znakowi patronuje bogini Wenus. Do miłości Byczyca sama wybiera partnerów, natomiast dla tych, którzy chcą ją zdobywać potrafi być niedostępna, a nawet złośliwa. Można próbować pozyskiwać jej przychylność poprzez prezenty, które bardzo lubi w wcale tego nie ukrywa. Jeżeli by chciała pochwalić się przyjaciółce aktualnym adoratorem, to na pewno zacznie od słów: "A wiesz ile on na mnie wydał". Prezenty powinny być przede wszystkim solidne, markowe, ale nie muszą być ekstrawaganckie. Odwdzięczy się za nie wspaniałą kolacją. Byki potrafią dobrze gotować. Dla tych, których wybrała do miłosnych rozkoszy otworzy się bez granic ofiarując im niesłychane bogactwo ukrytych doznań, a noc na pewno będzie trwała długo. Zmęczyć jej nie sposób Czasami bywa poligamistką, ale czyni to tak zręcznie, że jej wybrańcy nie mają nawet pojęcia o istniejącej konkurencji. Natomiast, jeżeli już wyjdzie za mąż, to najczęściej jest wierna, bo dla niej pierwszoplanową rzeczą są dobra materialne, które zamierza zdobywać wspólnie ze swoim partnerem.

 

PAN BYK

 

Przychylność bogini Wenus sprawia, że panowie urodzeni w jej znaku posiadają dziwną łatwość pozyskiwania sympatii u ludzi, a wiele kobiet wyczuwa od nich emanację erotycznego ciepła i powabu. Byk - najbardziej zmysłowy (nie mylić z temperamentem) spośród Znaków Zodiaku w miłości może dać kochanej kobiecie maksimum rozkoszy i zaspokojenia, a w życiu codziennym poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Dotąd, dokąd z nią jest! Nic więc dziwnego, że panowie z pod tego znaku najczęściej mają duże powodzenie, ale o dziwo, ich związki nie zawsze bywają udane. Byk traktuje kobietę jak swoją prywatną własność, o którą należy dbać. Będzie ją strzegł jak Cerber Podziemi, a najchętniej by ją uwiązał na łańcuchu. Chyba nie minę się z prawdą sugerując, że pas cnoty wymyślił rycerz z pod znaku Byka. Sam natomiast do wierności nie jest stworzony. Urokowi kobiety, która mu się podoba nie potrafi się oprzeć. Wówczas porzuci swoją poprzednią partnerkę, jakkolwiek z żalem, bo przecież pamięta doskonale ile w nią zainwestował. Z tego względu panom Bykom nie zaleca się zbyt wczesnego ożenku, bo przecież rozwody kosztują i to czasem bardzo drogo, chyba, że spotka kobietę wyjątkową, która potrafi go utrzymać. A oprócz seksu Byka najłatwiej jest obłaskawić obfitym i dobrym jedzeniem. Kolacje we dwoje koniecznie muszą mieć wiele romantycznego uroku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gwiazdologia

Trochę Wam urozmaicę każdy znak, mam nadzieję, że Arabika się ucieszy.

 

BYK:

Miejsce szczególnej godności - Księżyc. Dlaczego? Bo Księżyc to ciało, roślina, albo potrzeba bezpieczeństwa (wzrostu). Byk to zapewnia, kojarzy się z ziemią (stabilizacja) i zachowaniem, gromadzeniem (pozytywne cechy w postaci kumulowania materii).

Miejsce szczególnego osłabienia - Mars. Dlaczego? Prawdopodobnie z tej przyczyny, że Byczek Fernando (np) nie lubił... walczyć. I nie był szczególnie agresywnej natury.

 

Byk lubi być kojarzony z Polską (obok Strzelca). Trochę bym z tym polemizował. Dlaczego? Bo przywiązanie do ziemii (Byk) i emigracje, podróże, zastaw się a postaw się (Strzelec i Strzelec Byk). Poza tym np papież Polak.

 

Ważna Gwiazda Stała pod koniec znaku (cztery dni do końca znaku, około): Algol. W astrologii horarnej oznacza w przenośni utratę głowy. Bardzo ważne są decyzje dotyczące wyborów moralnych pomiędzy dobrem i złem...

 

Klaudiusz Ptolemeusz zwrócił uwagę, że ten znak jest też lubiany przez Słońce, bo zaczyna się wiosna. A wiosna to moment, kiedy dni robią się dłuższe niż noce i gdy robi się cieplej. Czyli - uaktywnia się działanie Słońca.

 

Druga ciekawostka - gwiazdozbiór Barana jest ... stosunkowo mały. A mały kojarzy się (złośliwie) z Napoleonem, albo pewnym polskim politykiem. Czyli - im jesteś mniejszy, tym dasz więcej popalić.

 

Pozdrowienia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Magdalena11

Byki ponad wszystko cenią sobie wygodę, luksus i dostatek. Ich planetą opiekuńczą jest Wenus, dlatego mają oni zamiłowanie do wszystkiego, co kosztowne, estetyczne, wzbudza zachwyt. Bardzo dbają o swój wygląd, cenią piękno, wydają fortunę na dobre, markowe kosmetyki i rzeczy, zabawę, lubią dobrze zjeść i dobry alkohol. Inteligentni, ambitni, pracowici, stanowczy, wręcz uparci - takie są właśnie Byki. Inne cechy Byka to ostrożność, opanowanie, namiętność, praktycyzm, odpowiedzialność, wytrwałość. Ludzie spod tego znaku to osoby oszczędne, czasami wręcz skąpe, niekiedy zbyt poważne, nie potrafiące się "wyluzować". Do celu dążą niezwykle uparcie, nie zrażają ich przeszkody, są w swoim działaniu konsekwentni i wytrwali. Nie działają impulsywnie, nie lubią pośpiechu, podejmują decyzję powoli, zastanawiając się długo i rozważając wszystkie "za" i "przeciw". Byki nie lubią wywoływać konfliktów, są one taktowne i mają wyczucie, jednak, gdy już dojdzie do kłótni, to często wybuchają, stają się złośliwe i łatwo chowają urazy. Przede wszystkim dążą do życia w komforcie, stabilizacji i potrafią na to ciężko pracować, często swój cel uzyskują, bo Byki to także bardzo zdolne i inteligentne osoby. Chętnie odpoczywają na łonie natury, w ten sposób szukają sposobu na zregenerowanie sił i inspiracji do dalszych działań. Muszą uważać, by nie popaść w rutynę, gdyż Byki to osoby bardzo uporządkowane, lubią mieć wszystko zaplanowane i poukładane. W miłości - zaborcze i bardzo zazdrosne, ale uwielbiają flirtować, nawet jeśli znajdują się w stałym związku. Byki zdradzają jednak rzadko, dom, poczucie bezpieczeństwa, rodzina i zapewnienie jej stabilizacji, to dla nich priorytet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gwiazdologia

Tekst został skopiowany stąd: Byk .

 

Dziękuję i pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vianne 22

Mój Tata to Byk, mój brat też Byk, i syn brata też Byk, jakaś klątwa chyba :P.

Lubię ten znak zodiaku, sprowadza mnie na ziemię, ogólnie mam dobre relacje ze znakami ziemskimi, czyli Bykami, Pannami i Koziorożcami.

Byki mają swój urok, zazwyczaj są spokojne, konsekwentne, wiedzą czego chcą. Powolni są rzeczywiście, ale to też może być zaleta. Na pewno mają dobry gust, zarówno jeśli o modę chodzi, jak i kulinarny.

Faceci Byki z mojej rodziny zawsze mają powodzenie wśród kobiet :D.

Wady? Może lenistwo, albo nadmierne przywiązanie do luksusów, kasy, czy pięknych przedmiotów.

Byczki są całkiem sympatyczne :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...