Skocz do zawartości

POPROSZĘ O SKRYPT NA SZYBKĄ SPRZEDAŻ BIZNESU ślubnego.


annna252

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję skrypt który pomoże mi szybko odsprzedać suknie ślubne które kupiłam do swojego salonu ślubnega, a który zakończył się bankructwem. I chcę przynajmnhiej część pieniędzy odzyskać. POMÓŻCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pewnie już nieaktualne w tej sprawie, ale wciąż może komuś się przydać:

skrypt ułatwiający szybką i dobrą sprzedaż - Mannaz - Berkano - Fehu - Jera - Wunjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam zamiaru się tłumaczyć z mojej wiedzy, ale niech tam, w końcu jestem tu nowa i widocznie mi nie ufasz: znam ten skrypt od szamanki zwanej Galina Krasskova (czcicielki Odyna i Lokiego). Byłam kilka lat temu na warsztatach, w których uczestniczyła m.in. ta pani, mam też jej książkę: Runes.Theory & Practice (nie wiem czy jest wydana po polsku), którą uważam za dobrą pozycję.

I nie, ten skrypt nie jest sprawdzony na nikim z mojego otoczenia. To po prostu kwestia zaufania dla ludzi, którzy go stworzyli i tą wiedzą chcieli się podzielić.

 

Czy zadowoliłam twą ciekawość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam skrypt znalazł się w mojej książeczce z warsztatów, ale nie wszystkie skrypty były omawiane więc nie znam jego dokładnego "rodowodu". Szkoda, bo chciałam się trochę pochwalić, jak już mam okazję być wystawiona pod tablicę. Domyślam się, że powstał podczas jednego z rytuałów, gdzie przy dźwiękach szamańskich bębnów proszono bogów o wsparcie i natchnienie. Ale to może tylko moja fantazja.

 

Co, jak i dlaczego? Już wyjaśniam, w skrócie, bo pewnie posiadasz wiedzę na temat znaczenia run, więc nie będę zanudzać. Pierwszą jest Mannaz, przyjazna runa mówiąca o naszych kontaktach z ludźmi, społeczeństwem, tu w roli uzdrowiciela korelacji sprzedawca - kupujący. Berkano daje możliwość na początek czegoś nowego, drugą szansę czyli w tym wypadku sprzedaż.

Fehu kieruje podświadomość na dobrobyt, korzyść materialną i sukces w sprzedaży. Z pomocą runy Jera wchodzimy w następny etap, skutkiem tego o co prosimy będzie nagroda - sprzedaż.

I Wunjo, runa dobrych wieści i sukcesu, który wisi w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałam podobny skrypt dzięki któremu(przynajmniej tak mi się wydaje) udało mi się znaleźć kupca w błyskawicznym tempie ( dwa dni) !!!!! To było mieszkanie mojej mamy,ale jakoś nie działa na moje mieszkanie ,bo też chcę sprzedać :( tylko,że w moim zamiast runy Mannaz była runa Ehwaz . Znalazłam ten skrypt w książce "Magia i mantyka run".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...