Skocz do zawartości

we śnie plułam robakami


preLude

Rekomendowane odpowiedzi

Boże ale dzisiaj miałam straszny sen..śniło mi sie że jestem gdzieś na wyjeździe ze swoim facetem i że budze sie rano ide do łazienki zaczynam myć zęby i zaczełam pluć robakami otwieram buzie a tam z dziurawego zęba robaki wychodzą :-/ strach na maxa..zaczynam płukac buzie i potem już plułam też krwią..co to wszystko znaczy?? mam złe przeczucia na pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lewej stronie na samym końcu ja ze swoim chłopakiem jestem ponad rok i mieszkam z nim..pracuje równiez na noce i ostatnio zastanawialam sie czy jak mnie nie ma to on spi sam czy z kims..:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moje pytania moze wydały sie trochę głupie ale ja mam inne przemyslenia odnośnie interpretacji snu niz przesłania zdrowotne.

W twoim snie tkneły mnie dwie rzeczy:

- to że byłas ze swoim facetem na wyjeździe.

- oraz robaki które toczyły ząb.

Zaczniemy od robaków - robaki to sworzenia budzące w nas odrazę ze wzgledu na wygląd ale również na sposób działania - toczą nas gdzieś od srodka i wcale o ich dzaiłalności nic nie wiemy. W snach często odpowiadaja za działania podstępne oraz nasze myśli - te uporczywe - toczące nasz umysł.

Dodajemy do tego ząb ząb trzonowy po stronie lewej - strona lewa intuicyjna kobieca zaś ząba trzonowy tylko podresla że działania są niewidoczne i wewnetrzne (w umyśle).

Nałóżmy na to teraz obecnośc twojego faceta i wychodzi na to że intuicyjnie podejrzewasz go o niewierność (to te robaki).

Tylko pamiętaj to są twoje PODEJRZENIA i patrz abyś przez sen nie rozwaliłaś sobie związku.

Z drugiej strony - "kontrola najwyższym stopniem zaufania" - może czasem warto sprawdzić czy łożko z twojej strony kiedy jesteś w pracy jest puste a tój mężczyzna z utęsknieniem czeka na powrót Pani.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest takie proste bo nie moge wyjść z pracy bo pracuje na stacji benzynowej..niby pare razy wróciłam wcześniej godzinke albo pół ale wszystko było okej. ale nie wiem jak jest np z soboty na niedziele i piatku na sobote..poza tym nie zauwazylam żeby zachowywal sie wobec mnie inaczej niż zwykle cały czas jest tak samo.. a może ja po prostu wszystko wyolbrzymiam.. jak sam Pan powiedział to tylko podejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...