Skocz do zawartości

Ukochany w postaci kobiety, ciąża, szczęście


mazia72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .śnił mi się mężczyzna którego bardzo kochałam,i do dziś czuję do niego wielkie uczucie.Nie widziałam go już ponad 5 lat,można powiedzieć że jest miłością mojego życia.Ułożył sobie życie,ma żonę i dziecko.Śniłam ze wraca do mnie w przebraniu kobiety,i w ten sposób możemy swobodnie się spotykać (jestem mężatką,i byłam nią kiedy się spotykaliśmy).Zachodzę z nim w ciążę,i cała sprawa z ujawnieniem że to on wychodzi na jaw.Jesteśmy we śnie bardzo szczęśliwi.Moi rodzice godzą się na to,we śnie jest też obecny mąż który odchodzi.Dzieci które mam nie pojawiły się w tym śnie, ale wiedzieliśmy wszyscy o ich istnieniu.Proszę bardzo o interpretację tego snu.Pozdrawiam.

 

 

 

(sprecyzowano temat na zgodny z wymaganiami działu - oryginał: "..." / proszę zapoznać się z tematami wymienionymi w tych "ważnych")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazia72, przykro mi, że zaistniała taka sytuacja, jednakże sen miał zabarwienie chyba tylko i wyłącznie marzeń sennych. Jeśli chciałybyśmy jednak doszukiwać się jakiegoś głębszego znaczenia, kurczowo uczepiłabym się tego, że Twój były facet był przebrany w kobietę. To oznacza, że nie akceptujesz tego, co dzieje się z jego życiem teraz, chciałabyś to zmienić, a jeśli nie aż zmienić to chociaż zadziałać, aby to się choć troszkę odmieniło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...