Skocz do zawartości

Śmierć,Kruk,Krzyż


freedom39

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zaśnięciem , napisał do mnie brat ( jest starszy o 3 lata i wiele dla mnie znaczy). Który wracał busem ze szkoły do domu. Napisał że popsuł im się samochód, zmartwiłam się pytałam, czy podeślą im inny, lub czy próbują go naprawić, napisał tylko że nie zanosi się na to ze wyślą jakiś inny bus by mógł wrócić. To było około godziny 23. Cały czas myślałam o nim, martwiłam się, a poza tym wszyscy wiemy jakie mamy warunki na drogach tej zimy.... Gdy zasnęłam, śniło mi się że mój brat zmarł, pochowałam go w lesie (samego pogrzebu nie było , ani tego jak umierał) robiąc małą kupkę ziemi na jego grobie , nad grobem stał duży krzyż, Wyglądało to tak jak by drzewo było uformowane w kształcie krzyża , nie miało liści,chociaż wszystko dookoła tętniło życiem trawa była zielona i inne drzewa również( był to las liściasty). Chodziłam na jego grób codziennie. Potem stała tam ławeczka na której przesiadywałam całymi dniami.Później zobaczyłam coś jak obraz lub malowidło, nie pamiętam dokładnie ale wiem że był tam czarny młody kruk, który miał przypiętą czerwoną wstążkę tło było kremowe, widniał jakiś napis tylko nie mogę sobie przypomnieć jaki, ogólnie było coś o życiu.Później znów siedziałam na ławeczce i zaczęłam płakać. Obudziłam się cała zapłakana.... Ciągle o tym myślę i nie daje mi to spokoju. Czy mogła bym prosić o interpretacje tego snu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Płacz zbyteczny gdyż sen ma wydźwięk bardzo dobry.

Śmierć brata w śnie to odejście jego jakiegoś problemu (może to dotyczyć równiez problemów w podróży)- to taki symbol konca probleów. Drzewo to "łacznik" człowieka z Bogiem - łącząca świat materii - ziemię, z ze światem ducha - niebo, a to że było w kształcie krzyża - no cóż przynajmniej wiemy do jakiego Boga się modlisz. Ta zielona trawa to symbol życia (to najbardziej optymistyczny symbol tego snu). Ławeczka to symbol stagnacji, wyczekiwania to że tam przesiadywałaś oznacza że czas ci sie dłuży na oczekiwaniach. Dochodzimy do symbolu kruka - kruk to symbol złych wiadomości ale trzeba dodać do tego jeszcze jeden symbol czerwoną wstążkę która ma chronic przed urokami i po złożeniu tego razem można to zawrzeć w zdaniu: "wiadomośc będzie ale inna niż wskazuje na to kruk" (czyli wszytko będzie ok!)

Pozdrawiam :

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...