Skocz do zawartości

Skrypty Zosi i Zaana


Belen

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z Zosią uzgodniliśmy, że stworzymy wątek ze skryptami które układamy na gadu-gadu. Przywłaszczamy sobie ten wątek i przyjmujemy komentarze tylko do ułożonych skryptów.

Będą to mało typowe skrypty jakże pożyteczne w życiu codziennym.

Każdy używa na własne ryzyko.

 

Laguz Ingwaz Isa - skrypt na lepsze wchłanianie wody przez mopa. Można go narysować na trzonku.

 

c.d.n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm...szczerze mówiąc to ja bym zrobiła skrypt Gebo bo wtedy mop się otworzy na uczucie do wody potem scalenie czyli Ingwaz no i oczywiście Isa, wszakże mopa trzeba osuszyć z wody hahaha

Jak wam się podoba mój skrypt?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Zosiu i Zaanie:)

Mam bardzo poważny problem z którym nikt mi nie chce pomóc.

Otóż od momentu gdy przeczytałam o waszym skrypcie martwią mnie dalsze losy mopa rodzina i przyjaciele nie rozumieją mojego problemu

A mi sen zsuwa z powiek dalszy los mojego mopa

Bo jak mop wchłonie wodę i płyn do mycia podłogi to to już będzie trójkąt to ten Ingwaz spowoduje że będą małe mopiki? Seid gdzieś pisał, że ten Ingwaz to dosyć płodna runa;)

Czy to trzeba interpretować jako to,że praca mopem będzie owocna?:D

Błagam pomóżcie wasza stała czytelniczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Indhi, do tego potrzeba jeszcze Tiwaz jako energia męska i penis. hahah :P Ale pozostań przy naszym skrypcie! Gwarantuje Ci, że praca mopem i tak będzie owocna i szybka.

Dobra, koniec żartów bo to poważny wątek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

:lol:

 

ja mogę adoptować jednego małego mopiczka, tylko pojecia nie mam jaka jest runa na adpcję.. może lepiej poprostu po UPS dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy czytelnicy!

Otóż i kolejny profesjonalny skrypt w który powinna zaopatrzyć się każda Pani domu!

 

Eihwaz Raidho Wunjo - skrypt na pozbycie się brzydkiego zapachu z lodówki!

 

Pozdrawiamy

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo!

Od dziś koniec z poparzonym językiem;) a to wszystko dzięki wam, precz z gorącą kawą.

Tak sobie myślę, że ta Isa sprawi, że kawa nie dość, że będzie ostudzona to wręcz mrożona;)

Wasza stała czytelniczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo!

Bardzo proszę, wręcz błagam o sporządzenie dla mnie skryptu.

Otóż mój problem polega na tym,że ilekroć patrzę w lustro i mówię: ,,lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie'', lustereczko odpowiada:,,z pewnością nie Ty''.

Dostałam traumy i przestałam przeglądać się w lustrze.

Błagam pomóżcie mi by lustereczko w końcu odpowiedziało: ,,Tyś jest najpiękniejsza''

Wasza stała czytelniczka!

P.S Wierzę,że wasz profesjonalizm pomoże mi przekonać moje lustereczko,że jestem najpiękniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Indhi'o!

Cieszymy się z tego iż jest Pani naszą stałą czytelniczką. Jak to mówią: "Klient, nasz Pan!".

Nie pomyślała Pani może, że lustereczko mówi prawdę?

Na wszelki wypadek dorzucimy Pani owy skrypt.

Ansuz Berkano Wunjo

 

Nasze skrypty są popularne i cenione, czasem tylko zdarzy się, że ktoś umrze. ;)

Pozdrawiamy, Redakcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Szamanie!

Dziękuję! Jesteś genialny, przy okazji załatwiłeś mi jeszcze jedną sprawę, dzięki takiemu postępowaniu nawiążę z moim lustereczkiem romans na całe życie i już nigdy nie będę sama.

Będę w szklanym związku niczym róża z ,,Pięknej i Bestii'' z kloszem pod którym była chowana;). I będę żyła z moim lustereczkiem jak w bajce długo i szczęśliwie, aż nas zorro nie rozłączy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo

Czytając o waszych jakże pomocnych skryptach wpadł mi do głowy jeszcze jeden, który zapewne przyda się wielu osobom. Mianowicie skrypt aby kurz nie zbierał się tak szybko na półkach.Jest to dla mnie uciążliwe, że co dwa dni muszę latać ze ściereczką... Liczę na was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Redakcjo !

Ja bym prosiła o skrypcik, żeby mój sierściuch załatwiał się do kuwety, a nie gdzie popadnie.Wierzę,że mi pomozecie.

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwościa na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid.... odprawiłam rytuał.. o północy (zgodnie z zaleceniem)... i stwierdzam, że działa :))) Pewnie to zasługa run, bo zwykle odświeżacz tak długo nie działa ;) Choć prawdę mówiąc... miał być zapach ananasowy a przebija się przez niego domestos...

Jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid i Szaman ,wasze posty ,są poprostu świetne :lol: rozbolał mnie brzuch ze śmiechu ,chyba wezmę runę URUZ ,ALGIZ,INGWAZ I TIWAZ ,i pójdę na kibelek pomyśleć i pomedytować nad tymi runami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Szamanie... zaszalałeś :D... a znasz może sposób na podgrzanie kawy?... wystygła, gdy czytałam o Isie

I może jeszcze coś, co zmieni wodę w wino...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podgrzanie kawy to Laguz Kenaz pomoże. A na zmianę wody w wino trzeba użyć specjalnego skryptu Berkano Eihwaz Laguz Tiwaz;)

tyle, że skrypt BELT to tylko na tanie wino zamienia:D

 

:D... idąc tym tokiem.... porządne Shiraz zostanie stworzone przez Sowilo Hagalaz Isa Raido Ansuz Algiz? Tylko chyba znów będzie trzeba użyć Laguz Kenaz, bo ta Isa w środeczku zbytnie schłodzenie spowoduje... obawiam się ;)

Edytowane przez inside1313
literówka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja wezwania jednego Boga z dalekiego Jeruzalem - ale to inny panteon i różnie bywa ;-)

 

To jak z alkoholami.. lepiej nie mieszać :)

Chociaż... skoro niektórzy twierdzą, że wywodził się od hawajskich Kahunów... może znał też runy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Demon Spirytus Sanktus czyli Alkoholus ,jest Niebezpiecznym Demonem ,nie dość że zdobywa duszę człowieka (uzależnia od siebie ) ,odbiera mu wolną wolę do samodzielnego myślenia (kazi jego umysł ) ,to jeszcze nakłada na człowieka klątwę na następne dni "Wielka Bulus Głowus " czyli "Wieelka Kac" i "Pusta Finanse" .

Wiem co mówię ,ponieważ przed laty miałem do czynienia z tym groźnym opętującym Demonem ,jak macki ośmiornicy i poczynił w moim życiu wielkie spustoszenia,tak w uczuciach,w rodzinie,zdrowotnie jak i finansowo.

Lecz po latach udało mi się go czyli Demona Alkoholusa (czyt. Nie Piję Nic Z Alkoholów) pokonać dzięki samodyscyplinie ,i powiem jedno ,jak porównam tamto życie z przed lat a dzisiejsze ,"Piekło a Niebo " "Śmierć i Odrodzenie ".

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Szamanie ze wsi!

Ten Twój skrypt jest dobry w sam raz na jeden raz;)

Tiwaz sprawi,że Pan nabierze śmiałości, Ansuz,że się otworzy i zacznie działać, Nauthiz, że będzie kolacja ze śniadaniem, Isa,że ucieknie rażony pięknem wybranki, Ansuz, że gdy otrzeźwieje, bo spożyciu duuużej ilooości alko, niczego nie będzie pamiętał, toteż z czystym sumieniem ruszy na nowe łowy.

Podsumowując te runiczne dywagacje ten skrypt jawi mi się przygodowo;P

Ten drugi też wcale nie lepszy, bo zważywszy na tak subtelną konfigurację, wieczór może skończyć się wpadkowo;P

Zatem drogi Szamanie przyznaj się otwarcie, że pracujesz nad zwiększeniem przyrostu naturalnego;P tudzież nad zaspokajaniem samczych potrzeb swojej płci;P

Wszakże, gdybyś poważnie myślał o szczęściu kobiet Twój skrypt emanowałby Gebo i Wunjo....i Pan z Panią żyliby długo i szczęśliwie niczym Shrek z Fioną;)

A tak Twoje skrypty sprowadzają się do myśli, iż ,,miłość to uczucie głupie zaczyna na ustach, a kończy....'';P

Edytowane przez Indhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Ten drugi też wcale nie lepszy, bo zważywszy na tak subtelną konfigurację, wieczór może skończyć się wpadkowo;P

Zatem drogi Szamanie przyznaj się otwarcie, że pracujesz nad zwiększeniem przyrostu naturalnego;P tudzież nad zaspokajaniem samczych potrzeb swojej płci;P

aj tam ciiii..

Przecież ktoś musi pracować na nasze emerytury

 

a to skrypt żeby im sie wogóle chciało na nas pracować: fehu, gebo, jera, mannaz, othala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Szaman, nic dodać nic ująć - :hahaha:

 

 

Zawsze mozna ujac ewentualnie dodac.

Np.moze jakis skrypt na wieksze utargi w moim kiosku.

Cos ostatnio cienko idzie.

Z gory pieknie dziekuje.

Edytowane przez ELL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...