Skocz do zawartości

Opętane 3letnie dzieci skaczące po dachach


ack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sniło sie mi ze razem z moim narzeczonym i naszym przyjacielem siedzielismy przy stole w salonie a coreczka spala w swoim pokoju.Był to wieczór ok 23 zadzwonił domofon odebrał mój narzeczony policja mowila cos o "chorych" dzieciach i nagle wszystko zgasło... odcięto prąd!! Wyszlam do kuchni gdzie mam duze okno wychodzace na nizsza kamienice i ulice. Chcialam zobaczyc co sie dzieje. I zobaczylam ze po sasiednim dachu pełza, raczkuje napewno poruszalo sie na 4 konczynach dziecko ok 2-3lata dziewczynka w rajstopkach i bluzeczce a jest zima snnieg na dachach. Zapukalam w szybe zawolalam mojego przyjaciela byla na zegarku 0:48. Moj narzeczony w tym czasie rozmawiał z policją w drzwiach. Ja w tym czasie zwrócilam uwage tego dziecka a ono jak kot przeskoczylo pod moje okno. Mieszkam na 4 pietrze i okna mam w dachu. Bardzo wybałuszało oczy i przygladalo mi sie uwaznie lekko sie usmiechając. Sadziłam ze policja chciala bysmy pomogli uratowac to dziecko zaczełam zdejmowac rzeczy z parapteu by móc otworzyc okno i zabrac z tamtad tą dziewczynke. Ona siedziala i cierpliwie czekala. Gdy złapałam za klamke moj narzeczony mnie odepchnol dziecko spojrzało na niego z wzrokiem zabojcy a potem usmiechnelo sie jak antychryst, powiedzial ze to są "chore dzieci" i mamy zachowac ostroznosc pozamykac dzwi i okna i ich nie wpuszczac bo one przenosza nie wiem czy chorobe czy obled. W tym czasie nasz przyjaciel zostal w kuchni nie slyszal rozmowy i chyba wpuscil to dziecko bo usłyszałam dziwny dzwięk bardzo złowrogi .... i ze strachu obudziłam sie

 

nie ogladalam zadnych horrorow dużo czasu prosze mi odp. Jestem tym snem przerażona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...