Skocz do zawartości

Dziwne sny z dziwną częstotliwością.


khaacu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ogółem, rzecz w tym, że sny, które po przebudzeniu bym wciąż pamiętał, zdarzają mi się średnio raz na pół roku. Jednak od kilku dni miewam dziwne, codziennie. Byłbym niesamowicie wdzięczny za pomoc w ich interpretacji. nie są to wszystkie gdyż oczywiście w natłoku spraw codziennych kilku zapomniałem.

1. Przyjechałem "incognito" do mojego rodzinnego miasta i późną nocą spotkałem mojego serdecznego przyjaciela. Był lekko nietrzeźwy, wyjątkowo spokojny i cały w błocie i liściach. Zaproponowałem mu, żeby przenocował u mnie, żeby go rodzice nie zobaczyli w takim stanie. On się tylko uśmiechnął lekko i odpowiedział: Dzięki stary. Idę do domu.

2. Popadłem w jakiś konflikt z prawem. Nie wiem, co zrobiłem, ale to było coś co sądziłem, iż należy zrobić, chociaż nie jest to legalne. Pozwoliłem się aresztować (nie widziałem samych policjantów), chociaż mogłem stamtąd bezproblemowo uciec i mimo obaw przed konsekwencjami. Potem byłem gdzieś przetrzymywany, gdzie był też, ktoś mi znajomy(nie jestem w stanie określić kto dokładnie) i proponował mi bym uciekał, bo nie stanowiło to żadnego problemu, jednak ja odmawiałem.

3.Widziałem kilka szczurów, biegających po jakimś pomieszczeniu o białych ścianach i podłodze. Ktoś dał mi nóż i kazał je zabić. Podszedłem do jednego z nich, spróbowałem go uderzyć tym nożem, ale nie zrobiło to szczurowi większej krzywdy, po czym powiedziałem: Nie zrobię tego, i rzuciłem tym zakrwawionym nożem w podłogę.

 

Będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam,

Kacper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...