Skocz do zawartości

Chłopak, miłość, szczęście, nieznajomy - proszę o interpretację


Katelinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Niedawno miałam taki dziwny ale bardzo fajny sen.

A mianowicie był w nim chłopak którego raczej nigdy w życiu nie widziałam, ale był on moim przyjacielem, był w naszej paczce znajomych od dawna, zawsze razem na dwór i ja z nim chodziłam. Nie pamiętam dokładnie całego snu ale pare jakby urwanych scenek, bo sen się z takich składał. W jednej z nich byłam z tym chłopakiem u niego w pokoju chyba, ja siedziałam czy leżałam na łóżku, a on siedział przy komputerze lub przy biurku. Trochę gadaliśmy, niby nic fajnego ale tak mi przy nim dobrze było nawet jak się nie odzywał. Czułam się strasznie szczęśliwa. Na innej paczka znajomych razem z nim wychodzili ode mnie z domu (ze starego domu teraz sie wyprowadziłam i mieszkam daalej od znajomych ) i ja wyszłam za nimi na korytarz żeby pocałować na pożegnanie mojego chłopaka i jak tuż przed pocałunkiem sen się skończył.

Pamiętam, że ten chłopak był z wyglądu taki miły, uczynny i dobry. Brunet o łagodnej twarzy. W moim wieku (15 lat) i nieco ode mnie wyższy. Wyglądał raczej jak chłopak, nie mężczyzna taki ani gruby ani chudy ani umięśniony. W sam raz. Nazywał się Adrian (Adik) tak jak kolega z internetu z drugiego końca Polski który można powiedzieć podobał mi się wcześniej. Strasznie lubiłam z nim gadać, ale jakoś skończyły się tematy nie wiem i przestałam. Nie wiem dokładnie jak ten kolega wygląda. I w tym śnie czułam się tak dobrze taka szczęśliwa z tym chłopakiem. Jak w jakiejś książce czy filmie. Ja go kochałam, wiedziałam, że on mnie też. Dodam jeszcze, że wcześniej nie miałam takiego chłopaka żeby go jakoś szczególnie kochać i się nie całowałam. I nie wiem czy to tylko marzenie senne, czy to może coś oznaczać.

Zależy mi na interpretacji

Z góry Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twój sen poprostu odzwierciedla twoje pragnienia co do mężczyzny czyli odpowiedni wygląd ale przede wszystkim żeby to była taka bratnia dusza, taka bardziej "rozwinieta" przyjaźń. Tak patrzac po symbolice to nie widze tutaj jakiś ukrytych podtekstów - poprostu marzenia senne młodej kobiety.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...