Skocz do zawartości

Ciąża i dzikie zwierzęta


ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa na forum. Generalnie zgaduje ze bede sie tu czesto udzielac poniewaz mam bardzo czeste, pokretne i dlugie sny.

Te kojarze juz srednio detalicznie, nie myslalam o nich duzo ze wzgledu na natlok zajec.

1. Snila mi sie ciaza, ze zaszlam i wszyscy ludzie strasznie chcieli abym urodzila i wydawali sie niezwykle radosni (mam dopiero 20 lat i nie planuje), natomiast ja bylam zalamana. Moja najlepsza przyjaciolka rowniez ybla w ciazy, i cieszyla sie ze nasze dzieci beda rowiesnikami, tak samo jak moja matka ktora strasznie ceiszyla sie na zostanie babcia. (z oczywistych wzgledow jest to jasne ze totalnie nie pokrywa sie to z rzeczywistoscia).

2. Blakalam sie sama po jakims bardzo dziwnym, monumentalnym miescie. Bylo zbudowane na wodzie, i w gorach (jakbym miala do czegos porownac to chyba do fiordow), byly tam rozne zamki i wielkie budowle. Byla bardzo ciemna noc, ja bylam sama i nie wiedzialam co mam robic. Nagle zobaczylam jakies wielkie pedzace do mnie zwierzeta. Biegl do mnie chyba jelen, ale nie jestem pewna. Potem zaatakowaly mnie psy/wilki, a ja je trzymalam rekami za szczeki i czulam jak rozdzieraja mi dlonie.

3. dzisiaj snily mi sie dzikie zwierzeta, kapalam sie z nimi w jakims dziwnym akwenie/basenie. Byl tam na pewno gigantyczny waz, na glowie plywal mu kot (?), maly czarny kotek. BYlo tam jeszcze mnostwo innych dzikich zwierzat, ale niestety nie pamietam jakich. Woda chyba byla brudna - nie pamietam dokladnie, ale tak wnioskuje bo nie byl to mily sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogi, witaj.

1. Wydaje się, że gryzie Cię sumienie i żałujesz, że czegoś dokonałaś. Nie da się jednak cofnąć czasu i pamiętaj, że coś, co zdaje się kłopotliwe i dokuczliwe może bardzo poszerzyć Twoje horyzonty i sprawić, że ujrzysz zupełnie inną perspektywę.

2. Sądzę, że w Twoim życiu ważna jest miłość i przyjaźń. Ten moment ogólnie miał chyba na celu ukazanie Ci, że to uczucia, które pełne muszą być poświęceń i musisz znosić problemy z nimi związane. Nikt nie mówił, że życie jest łatwe - u Ciebie widać, że za kochane przez Ciebie osoby wskoczyłabyś w ogień. To bardzo piękna i szlachetna cecha.

3. Woda to zarówno oczyszczenie jak i uczucia. Nie sądzisz, że ostatnimi czasy troszkę się zawiodłaś na kims przez czyjeś niepotrzebne i wręcz nachalne działania? Przez czyjąś przebiegłość i złośliwość? Jeśli nie, sądzę, że może tak się stać

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...