Skocz do zawartości

Jak "energetyzować"bindrunę?


Dorotik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie w jaki sposób energetyzuje się bindrunę?Czy tak samo jak w przypadku skryptu? I może któryś z runistów napisze kilka słów jak się wykonuje taką bindrunę? Dziękuję i pozdrawiam:)

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że energetyzuje się to tak samo. ;)

Bidruny to takie runiczne sigile. Robi się je łącząc zestawienie run w jeden znak który w swojej formie mieści każdą z run określonego zestawu.

To tak krótko mówiąc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w skrypcie ważne. W bidrunie chyba nie da się zapisać run w kolejności. Z run ma powstać symbol.

Ogólnie to załóżmy, że tworzysz bidrunę z 3 wybranych przez siebie run. Tak czy inaczej znajdą się w tej bidrunie inne runy. Np Isa często się pojawia nie zamierzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na jedno i na drugie :), dotyczy małżeństwa. A masz Zaan jakieś uwagi?:) A wpisane miały być runy: laguz gebo ehwaz, dlatego pytałam o kolejność.

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a nie wiem. Ja raczej nie użyłbym takiego zestawienia. Już parę razy była poruszana kwestia tej Gebo tutaj na forum. W sensie, że nie byłoby to bezinteresowne.

Choć nie wiem jak to się sprawdzi w bidrunie.

Nie chce palnąć głupoty. ;) Niech się wypowie ktoś bardziej obeznany z runami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w skrypcie ważne. W bidrunie chyba nie da się zapisać run w kolejności. Z run ma powstać symbol.

Ogólnie to załóżmy, że tworzysz bidrunę z 3 wybranych przez siebie run. Tak czy inaczej znajdą się w tej bidrunie inne runy. Np Isa często się pojawia nie zamierzona.

Gdy tworzysz bindrune zawsze jedna jest niejako "rusztowaniem" lub jak wolisz szkieletem :P na ktory naklada sie nastepne runy, czyli ona w sumie trzyma to wszystko w kupie - niejako laczy, stad nazwa bindruna czyli runa laczona, runa wiazana.

Dlatego czasami dobrze sie zastanowic ktora z run bedzie tym glownym lacznikiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie,jak długo działa bindruna?Skrypt do 3 m-cy a bindruna?Gdzieś wyczytałam,że najsilniej działa przez pierwsze 6 tygodni.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie!

 

am pytanie dotyczące wykonania bindruny, czy mam to zrobić przy pełni Księżyca czy przy rosnącym ? czy np teraz mogę, kiedy jest już po pełni ?

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dotykam mojej bindruny to czuję mrowienie w całej dłoni i ciepło.Nie sądziłam,że będzie to aż tak bardzo odczuwalne. Już dzieliłam się tym spostrzeżeniem z Zosią, ale mam teraz pytanie, bo zaczynam się bać brać jej w ręce,nie wiem czemu, a chciałabym jeszcze ją naenergetyzować, znaczy wziąć w dłonie, potrzymać jednocześnie wizualizując sobie efekt, lecz boję się,że przesadzę. a może powinnam ją nosić po prostu cały czas przy sobie i w tej sposób ją energetyzować?

 

Pomożecie rozwiać moje wątpliwości ?

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pracowałem z tiwaz to sam odczułem, że już jest coś nie tak. Chciałem ją spalić, ale ją zgubiłem więc po ptokach. Wyluzuj, nie ma się czego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli czujesz dyskomfort i "boisz sie" jej - znaczy ze nie jest to bindruna dla Ciebie. Zniszcz ja.

Zle zestawione bindruny, zle dobrane do sytuacji runy - moga bardzo zaszkodzic.

 

Zainteresowanym bardziej tematem polecam do przeczytania Egils saga Skallagrímssonar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...