Skocz do zawartości

Problem z pobudką i coś w stylu świadomego snu.


katarsienny

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przebudziłam się i stwierdziłam, że słyszę muzykę. Mając dalej zamknięte oczy rozkminałam nad tym, czy może nie położyłam się spać słuchając muzyki poprzez słuchawki. Stwierdziłam, że nie i otwarłam oczy - wtedy piosenka się przerwała. Od razu zasnęłam. Potem powtórzyło się to jeszcze raz.

 

A jeśli chodzi o problem z pobudką, to po południu gdy przyszłam zmęczona ze szkoły, postanowiłam się zdrzemnąć tylko na pół godziny. Poprosiłam moją mamę by mnie obudziła, bo budzik nie zawsze skutkuje. Po czym budzę się po 3 godzinach. Mama na moje pytanie, dlaczego mnie nie obudziła, odpowiedziała, że przecież mnie budziła, że nie dało się mnie wogóle obudzić albo że normalnie ze mną rozmawiała. I dziś znów to się powtórzyło, tylko, że ja nic nie pamiętam.

Bardziej chodzi mi o ten problem z wybudzeniem.

 

Przepraszam jeżeli pogmatwałam to trochę. Może robię z igły widły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może powinnaś udać się do neurologa? Nie chcę Cię straszyć,ale może warto sprawdzić padaczkę..? Zrobisz, co będziesz chciała..

Są ataki padaczki z zachowaną świadomością i utratą świadomości (nie wie co robi, a jest przytomny - ma otwarte oczy,itp.) Czasem przy padaczce są omamy wzrokowe, węchowe, słuchowe.

Wiem,że w przypadku ataku niektórzy są nieświadomi co robią - zachowują się jak ludzie z ADHD, nie słuchają poleceń. Są różne rodzaje padaczki - nie tylko drgawki jak to zwykle pokazują na filmach,bo są najbardziej spektakularne.

A to twoje przebudzenie skojarzyło mi się z lunatykowaniem - mój brat miał podobnie - 1 incydent nieświadomego spacerku po domu, ale nie mówił :)

Sorry, ale tylko to przyszło mi na myśl - nic więcej chyba nie wymyślę.

Może ktoś inny ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...