Jump to content

Poznaj sekrety wpływania na ludzi

pencraft
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 3 months later...

Jezeli interesuja was techniki nlp to polecam ksiazke o ktorej przed chwila napisalam w watku obok - NLP w praktyce, czyli sztuka ksztaltowania przyszlosci. Naprawde interesujaca i ciekawa lektura. Praktyczne rady i prosty jezyk, wiec idealnie :)

• 9 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• malad
      By malad
      "Neofobia żywieniowa to długotrwała niechęć do pokarmów o konkretnej strukturze, zapachu lub smaku. Dzieci z neofobią żywieniową mają bardzo ograniczony jadłospis. Nie są w stanie gryźć pokarmów stałych lub zjadać papkowatych. Wstręt do określonego rodzaju jedzenia różni się w przypadku każdego dziecka. Jedzenie (szczególnie nowych nieznanych produktów) to silny stres. Warto przy tym podkreślić, iż nie jest to zwyczajne grymaszenie, które w pewnym okresie rozwoju jest normą i próbą malucha decydowania o sobie samym. Neofobia żywieniowa to złożony problem, który ma różny przebieg w zależności od dziecka."

"Dodatkowym wyznacznikiem tego, że to nie neofobia jest to, że prędzej czy później maluch jak zgłodnieje, weźmie do buzi to co ma pod ręką (i nie mówię tu
      o słodyczach), natomiast dziecko z neofobią będzie odmawiało jedzenia tak długo,
      aż nie dostanie czegoś co lubi, nawet jakby miało kilka dni nie jeść. "

Problem w tym, że dotyczy nie dziecka, a 25letniego dorosłego. Mamy w Polsce ośrodki leczenia zaburzenia odżywiania, są to jednak ośrodki skupione na anoreksjii i bulimii. Stąd w desperacji pomysł z hipnozą, czy byłoby osiągnięcie dobrych wyników terapii hipnozą i jak mogłoby to wyglądać ?

Pozdrawiam
    • flowmaster
      By flowmaster
      Witam!
      Czy jest na forum ktoś, kto umie hipnotyzować i mógłby podać mi sugestie na amnezje? Dręczy mnie cały czas jedna sprawa i ja już po prostu mam tego dość! Pomóżcie!
    • Yumiko
      By Yumiko
      Tak szczerze mówiąc to dopiero dziś dowiedziałam się, że to NLP ;p ale to nic W każdym bądź razie mój sposób na zły humor jest taki:
      -zamykamy oczy i wyobrażamy sobie jakąś sytuację, która miała miejsce w naszym życiu, i która nam się dobrze kojarzy np gdy byliśmy bardzo szczęśliwi,
      -przypomnijcie sobie jak się wtedy czuliście, gdy wypełniała Was radość,
      -teraz wystarczy tylko powiązać to np z pstryknięciem palcami, klaśnięciem, albo jakimś innym gestem i gotowe
      Ja się tak "zaprogramowałam" i teraz gdy jest mi smutno i mam zły humor, pstrykam palcami i od razu jest lepiej
    • iMeme
      By iMeme
      Uważam że to ciekawa metoda:

http://neuroincepcja.pl

YouTube - Neuroincepcja.pl - Relaks z Kwantowym Awatarem dla mężczyzn

YouTube - Neuroincepcja.pl - Relaks z Kwantowym Awatarem dla kobiet

Jestem ciekaw waszych opinii
    • wild_child
      By wild_child
      Jakie są techniki hipnozy?
  • Create New...