Skocz do zawartości

Smierć znajomej osoby pod pociągiem


RJRobson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zazwyczaj nie sprawdzam interpretacji snów, bo nie wydaje mi się, żebym znalazł jakieś ciekawe znaczenia. Jednak tej nocy miałem sen, który mnie trochę zaniepokoił, bo był bardzo realistyczny...

 

Stałem na małym peroniku gdzieś we Finlandii, albo innym kraju, gdzie pociagi jeżdżą bardzo szybko. Pogoda była wiosenna, słońce świeciło i było raczej przyjemnie.

Staliśmy więc z dwoma, może trzema przyjaciółmi i patrzyliśmy jak pociagi (osobowe) suną na zakrętach. Pociągi były bardzo szybkie i bardzo dobrze się trzymały na zakrętach. W pewnym momencie przejechało niebieskie audi po torach (???) i myśleliśmy, że nastepny pociąg w niego uderzy (ruch kolejowy był bardzo intensywny). Jednak nic się nie stało, pociąg wychamował trochę i zniknął za zakrętem (audi już nie było). W pewnym momencie, na tym śmiesznie małym peronie, jeden z pociągów sie zatrzymał. Pamiętam, że było to TGV, mimo, że to nie była Francja.

Pociąg był pasażerski i miał dziwne, specjalne miejsca dla pasażerów gdzie się leżało jak w zamkniętej trumnie (choć nie wzbudziło to jakiś negatywnych emocji we śnie. Bardziej to imponowało innowatorstwem i technologią).

Kiedy pociąg miał już ruszyć, pojawiła się znajoma, której nie widziałem od lat. Nigdy nie była mi bliska, jednak znam ją z widzenia i zamieniliśmy kilka słów. Stwierdziła (znajoma), że wskoczy na pociąg i przejedzie kilka metrow wisząc na zewnątrz. Pociąg ruszył ona zaczęła panikować i my się śmialiśmy z jej idiotycznego pomysłu. Ona zeskoczyła, jednak w jakiś sposób wpadła pod koła pociągu. Wtedy poczułem panikę i przerażenie, było mnóstwo krwi...

Obudziłem się w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem twój sen oznacza szybkie dążenie do celu, sama droga do niego będzie przyjemna. Natomiast co do kobiety ginącej pod kołami pociągu, ona jest twoją Animą (kobieca cześć każdego mężczyzny) której poświęcasz za mało uwagi. Żeby to zmienić zrób coś dla siebie np ugotuj coś co najbardziej lubisz, Kup sobie piękną róże zauważ piękno które cię otacza :)

 

Mam nadzieję ze moja interpretacja ci pomoże. Warto interpretować każdy swój sen to jest naprawdę pomocne i zarazem ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...