Skocz do zawartości

prośba o interpretacje snu


magpop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bardzo proszę o interpretację snu.

Najpierw śniło mi się że byłam w aptece, tak jakby stałam w kolejce. Nagle jakimiś bocznymi drzwiami wdarł się jakiś mężczyzna w średnim wieku. Zabrał jakieś dokumenty, następnie szarpałam się z tym człowiekiem. Nie znam go. Następnie wybiegłam za tym człowiekiem i znalazłam się na ulicy. Taka ulica naprawdę istnieje. W rzeczywistości pracuję w biurze na tej ulicy. W śnie tak jakby ta apteka była właśnie w miejscu mojego miejsca pracy. Na ulicy mężczyzny już nie było. Natomiast nagle pojawił się pies. Pies mnie pogryzł, głownie w miejscu nad kostką u nogi. Choć ślady po ugryzieniach miałam na całym ciele. Ale nad tą kostką miałam taką widoczną krwawą ranę, to była prawa noga. Leżałam na tej ulicy, bezsilna żeby walczyć z tym psem.

Z góry dziękuj za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj wielu symboli, głównie na pierwszy plan wysuwa się pies, który w tym przypadku oznacza kłótnie, lub fałszywe otoczenie osób. Również szarpanina z tym człowiekiem wskazuje na kłótnie i jakieś niepowodzenia. Będzie przeszkoda w realizacji celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałam jeszcze zapytać, czy ta krwawa rana może coś oznaczać? W internecie znalazłam znaczenie snu krew:

ujrzeć: lękasz się o bliskiego ci człowieka

krwawić: dobry znak

Tak naprawdę bliska mi osoba miała niedawno wypadek i martwię się o nią, bo nie mam nadal informacji o jej stanie zdrowia Czy to ma jakiś związek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma, jeżeli dołożyć do snu ta krwawiącą ranę, to te kłótnie wynikały by z nawarstwiających sie problemów które mogą jej właśnie dotyczyć. Ogółem będą one powodowane bardziej strachem niż innymi emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...