Skocz do zawartości

Zadaj pytanie mojemu wahadełku


Gość carolinew86

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze pytan duzo ale taki twardziel jak ty pewnie da rade ;)

Spoko, spoko. Chciałeś mnie widzę zagiąć, ale nie ze mną takie numery, oj nie.

Co Ty myślisz, że biometru z liczbami do 100 nie mam? Ha!

Zaraz się zobaczy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi 4 puszki Pepsi. Zgadza się?

odpowiedz - nie

w sumie to tak skonstruowalem pytania aby ulatwic ci zadanie

 

 

ok to jak zapraszasz to jeszcze kolejna tym razem mniejsza porcja pytan

 

1 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Barwieniec?

2 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Bocja?

3 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Bojownik?

4 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Brzanka?

5 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Glonojad?

6 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Gupik?

7 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Kirysek?

8 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Mieczyk?

9 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Pielegniczka?

10 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Platka?

11 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Pretnik?

12 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Proporczykowiec?

13 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Teczanka?

14 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Zbrojnik?

15 Czy moja pierwsza rybka w akwarium to Welonek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Spoko, spoko. Chciałeś mnie widzę zagiąć, ale nie ze mną takie numery, oj nie.

Co Ty myślisz, że biometru z liczbami do 100 nie mam? Ha!

Zaraz się zobaczy... :)

 

hahaha klasyczny przykład tego jak łatwo można wpłynąć na ego faceta :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha klasyczny przykład tego jak łatwo można wpłynąć na ego faceta :)))

Ja to napisałem z ironią...

 

Poza tym: tak, na ego faceta można wpłynąć, a kobiety są wolne do ego.

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj pytanie mojemu wahadełku

...a więc zadaję.

 

 

Zwahadełkujcie proszę numery na najbliższe losowanie lotto, lotto plus, mini lotto, multi multi, kaskada.

Dla osoby która wykręcie prawidłowe liczby - przewiduję nagrodę pieniężna (50pln)

 

A tak na serio, można zadawać takie pytania wahadełku? Czy najpierw trzeba spytać się, czy w ogóle bez pracy i wysiłku, zdobędziemy fortunę i wygramy coś w życiu a później o to, czy to będzie lotto?

 

Czy w ogóle można o takie rzeczy pytać? Czy są jakieś "reguły - zasady - bhp" wahadełka? Jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nygusek - wyszło mi, że jest koloru zielonego. Dobrze? (Chociaż przy kolorze czerwonym też mi jakoś podejrzanie wahało - masz może czerwone elementy w pokoju?).

 

Bajdurek - nie, nie ma jakiś ogólnie ustalonych zasad o co nie powinno się pytać. Aczkolwiek niejedna osoba posługująca się wahadełkiem sama sobie ustala zasady z wahadełkiem wedle swojej własnej etyki, np. nie pytanie informacje o danych osobach ich zgody etc. Osobiście myślę, że próby kontaktowania się z bytami, istotami astralnymi za pomocą wahadełka są mogą być dosyć niebezpieczne, także nie powinno się ich stosować.

 

Co do wygranej w Lotto, czy zdobycie nagle dużych pieniędzy. Nie ma czegoś takiego, że można sobie bez przyczyny, bez wysiłku, czy pracy zdobyć fortunę i ujdzie to na sucho. ;) Jeśli ktoś wygrywa załóżmy w Lotto, czy też zdobywa nagle ogromny spadek, to zazwyczaj jest to spowodowane tym, iż dana osoba ma dużą ilość pozytywnej karmy, dzięki której nagle dostaje taki nagły grant od losu. Gdyż nie istnieje coś takiego, jak przypadki. ;) Jeśli natomiast ktoś chciałby próbować wykorzystać wahadełko do typowania liczb w Lotto niestety spotka się z blokadami. Istnieją odpowiednie siły - jak choćby nadświadomość/wyższe ja (ale także tzw. władcy karmy), które doskonale chronią tego, aby dana osoba nie zeszła ze ścieżki, która ma w danym wcieleniu doświadczyć. Jasnym jest przecież, iż wygrana ogromnej ilości pieniędzy totalnie mogłaby zmienić życie, a więc potoczyłoby się ono zupełnie innymi torami. Oczywiście można próbować za pomocą wahadełka, czy też innych metod ezoterycznych powiedzmy próbować osiągnąć taki cel. Aczkolwiek nawet jakby Ci się to udało - tzn. dzięki takim metodom wygrałbyś w Lotto, czy w inny sposób zdobył ogromną kasę, a nie byłoby Ci to przeznaczone, nie miałbyś takiej karmy, czy też nie wypracowałbyś sobie po prostu tego swoim nakładem pracy własnej, czasu etc - wcześniej czy później niestety byś za to zapłacił karmicznie, jak nie w tym, to w kolejnej inkarnacji/inkarnacjach. Jednym słowem ten dostatek, na który notabene karmicznie nie zasłużyłeś, a udało Ci się go osiągnąć hakując rzeczywistość np. jakąś metodą ezoteryczną - musiałbyś odpracować np. w kolejnej inkarnacji w postaci - najprawdopodobniej - skrajnej biedy (czy też czegoś w podobny deseń). Dlatego myślę, że nie warto (pomijając już sam fakt, że wywahanie liczb w Lotto naprawdę do łatwych zadań nie należy :).

 

Lepiej samemu zapracować bezpośrednio lub zapracować karmicznie (np. bezinteresowną pomocą innym; w przypadku czegoś takiego jak wygrana w Lotto, będzie to np. pomoc finansowa).

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

czy dziś zobaczę się z X?

 

czy jutro zobaczę się z X?

 

czy zobaczę się z nim w przyszłym tygodniu ? (weryfikacja do tygodnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

czy mam dlugie włosy?

czy jestem młoda?czy mam zielone oczy?

czy jestem szczupła?

 

czy mam męża?

czy mam dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...