Skocz do zawartości

2 sny 1. chłopak w ciąży moje dziecko 2.nauka tańca


asfalt

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że kumpel, którego znam urodził mi dziecko. (Oczywiście jestem chłopakiem). Chwilę potem widziałem to dziecko, to był chyba chłopczyk, ale był niemrawy, taki delikatny i łatwo można by było go uszkodzić, ale czułem, że to dziecko ma coś ze mnie. Czułem jakieś przywiązanie do niego. Dziecko miało może tydzień, może kilka dni. Całowałem je i bawiłem się z nim.

 

Dzisiaj zaś miałem taki sen, że była wielka sala, na której moi koledzy i koleżanki, których znałem uczyli się tańczyć. Ja też miałem, ale wszędzie chodziłem do innych pomieszczeń, bo byłem bardzo zajęty innymi sprawami. Nie uczyłem się tańczyć, ale gdy dowiedziałem się, że następnego dnia miał być egzamin szybko uczyłem się tańczyć, ale mi nie wychodziło. Robiłem to po swojemu, a koleżanka z którą tańczyłem umiała to inaczej, chciała robić to po mojemu, ale ja zrezygnowałem i chciałem się nauczyć tak, jak oni się uczyli. I szybko się nauczyłem.

 

Dziękuję z góry za interpretację tych snów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asfalt, co do pierwszego snu mogę Ci powiedzieć, że zdaje się, że jest w Twoim życiu coś, co wymaga dokładnych oględzin. Musisz przejrzeć wszystkie sprawy, na które dotąd nie miałeś czasu i sam zastanowić się, czy jest coś, do czego pasowałoby wrócić i naprawić

 

Sen drugi objawia Twoje zagubienie i niemoc. Jest wiele rzeczy, które chcesz robić, ale przeważnie konczy się to na Twoim słomianym zapale i braku czasu. Żeby zrobić coś dobrze, nie musisz zrobić tego bardzo szybko - wystarczy w miarę sprawnie, bo taki wyścig szczurów może nie przynieść nic dobrego..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...