Skocz do zawartości

Obcy chłopak, pocałunek, pierścionek


renatka1307

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że jadę z tatą wielkim tirem i nagle zatrzymujemy się przy jakimś sklepie.. Ja wysiadam, wchodzę do niego i kupuję wszystkie truskawki jakie tylko są w tym sklepie.. Nagle pojawia się chłopak.. Bardzo przystojny, mniej więcej w moim wieku ( 18 lat).. Długo mi się przygląda.. Idę do półek z ciastami, i kiedy wybieram jakieś ciasto on nagle pojawia się koło mnie i zaczyna mnie obejmować w pasie.. Nie opieram się, wręcz przeciwnie, jestem bardzo szczęśliwa.. Nagle z za półek wychodzi jakaś dziewczyna.. Zaczyna prosić tego chłopaka żeby do niej wrócił ( domyślam się ze to jego była dziewczyna) jednak on nie zwraca na nią uwagi, wkońcu dziewczyna odchodzi.. Chłopak patrzy mi głęboko w oczy i zaczyna całować.. bardzo intensywnie i namiętnie.. Dodam że gdyby to nie był sen, to byłby to najpiękniejszy pocałunek w moim życiu.. Następnie chłopak bierze nie za rękę i idziemy w stronę sprzedawczyni ktora jest jego matką ( mówiła do niego synku).. Chwilę z nią rozmawiamy ( nie pamiętam o czym) i nagle okazuje się że muszę już wracać do tira bo tata mnie woła.. Staję z chłopakiem w drzwiach i znowu się całujemy.. Daję chłopakowi swój pierścionek i mówię że to na pamiątkę.. Chłopak szeroko się uśmiecha i mocno mnie przytula.. Czuję wtedy niezwykłą więź między nami.. Całą sytuację widzi mój tata ale nic nie mówi tylko się uśmiecha.. Następnie wsiadam do samochodu i odjeżdżamy.. Na tym koniec..

 

Nigdy wcześniej nic podobnego mi się nie śniło.. Jednak do był najpiękniejszy sen w moim życiu.. W trakcie czułam się niesamowicie szczęśliwa a po przebudzeniu bardzo zrelaksowana.. Być może sen ten ma związek z chłopakiem którego niedawno poznałam przeż internet.. Wymieniliśmy się zdjęciami.. Piszemy ze sobą codziennie i tak jak w tym śnie czuję między nami jakąś więź pomimo tego że nie znamy się osobiście.. A nawiązując dotego namiętnego pocałunku we śnie.. Chłopak z internetu napisał mi ostatni że śniło mu się że mnie całował i że wie że to dziwne ale naprawdę bardzo chciałby mnie pocałować pomimo tego że być może nigdy się nie spotkamy( on mieszka na drugim końcu polski), i że postarałby się aby to był najpiękniejszy pocałunek w moim życiu.. Dlatego myślę że ten sen może mieć coś wspólnego z moją znajomością z tym chłopakiem..

 

Brdzo proszę o inne interpretacje mojego snu, będę bardzo wdzięczna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renatka1307, sądzę, że słusznie powiązałaś wszystkie motywy senne ze swoją sytuacją w życiu. Można jeszcze dodać, że czujesz się chyba bardzo samotna po rozmowach z tym chłopakiem. Chciałabyś mieć go blisko, a jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że to niemożliwe. Dlatego uważam, że sen był odzwierciedleniem tego, co chciałabyś, aby się stało - nagle spotkać się gdzieś i odtąd wieźć życie razem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację.. Tymbardziej że jeszcze z żadnych chłopakiem nie rozmawiało mi się tak dobrze jak z nim.. Jednak wiem że takie znajomości z sieci rzadko przenoszą się do reala..

Dziekuję za odpowiedz i interpretację;) pozdrawiam;)

 

 

 

Gdyby jeszcze ktoś miał jakieś interpretacje do mojego snu to bardzo proszę o wiadomości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...