Skocz do zawartości

Istoty wyższe sfotografowane w moim ogrodzie


bavaria

Rekomendowane odpowiedzi

Tego dnia leżałem ma leżaku a ogrodzie i czytałam książkę o znakach anielskich ,poczułem intuicyjnie by zrobić zdjęcie telefonem drzewka i tak też uczyniłem . Na zdjęciu są widoczne moim zdaniem Istoty wyższe ale nie potrafi powiedzieć skąd pochodzą może ktoś już widział coś podobnego ?

 

164822_148750155175309_100001209768752_294959_5272902_n.jpg68161_148757925174532_100001209768752_295033_2834410_n.jpg

 

7d399a0742fc6b05.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d399a0742fc6b05.html

Edytowane przez bavaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Chyba powietrze było dość wilgotne, bo na pierwszym zdjęciu robionym pod słońce - tęcza Ci wyszła.... a to czerwone - to zwykłe orby

 

Czy na drugim zdjęciu jest Twój ogródek? jest przecudny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winteer Tak to mój ogródek :-) myślałem ,że orby są kuliste i mają kolor jasno szary na zdjęciach a teoria mówi ,że wszystkie z nich pochodzą od duchów. Orb jest energią przetransferowaną ze źródła (np. człowieka) do postaci spirytualnej, w jakiej się objawia. Według tej teorii, orb nie formułuje się świadomie, lecz wskutek działania czynników naturalnych (kumulacja energii). To wyjaśnia, dlaczego orby przyjmują kształty kuliste. Zgodnie z prawami fizyki, przetransferowana energia przybiera kształt sferyczny. Ta teoria jest łączona również z ukazywaniem się EMF w czasie wzmożonej aktywności istot duchowych.A te na zdjęciu są koloru czerwonego i mają zupełnie inny kształt ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobiłem telefonem Nokia N97 ,dzień był bezchmurny i też nie padało dlatego również jestem zdziwiony skąd te "coś" przypominające ala tęczę ? zdjęcie również nie było robione pod słońce . W tym samym czasie zrobiłem również zdjęcie mojego psa przy którym też widać takiego orba tyle,że dużo mniejszego i też w ogródku.. Mam zamiłowanie do japońskich ogrodów choć jeszcze takiego nie mam ale może kiedyś :-) ,które być może przeniosłem z wcześniejszego wcielenia w Japonii :-)

Edytowane przez bavaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Patryk8

Śliczny masz ogródek, w książce Doreen Virtue "Jak usłyszeć swoje Anioły"

jest napisane, że na zdjęciach jak już ktoś wspominał mogą łapać się orby, lub wróżki (są kolorowe) , które darzą sympatią osoby dbające o środowisko, albo inne elementale :D

Lepszymi aparatami może byś je lepiej złapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym dniu robiąc te zdjęcie leżałem na leżaku i czytałem książkę Doreen Virtue o znakach anielskich i chwilkę potem sam nie wiem dlaczego zrobiłem takie zdjęcie :ysz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu są widoczne moim zdaniem Istoty wyższe

 

łłłoołłł:zdziwko: po czym się tak ma, co wywołuje takie zjawiska? lubie drzewka i roślinki :mruga:, ogródek bardzo sympatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wprawdzie, ciężko tu coś powiedzieć, ale życie nauczyło mnie że to co Ja widzę to tylko "moje widzenie"... ;)

- wiec i mój punkt widzenia... który przecież wcale nie musi być prawdą... :)

- dlatego z wielką rozwagą pochodzę do rzeczy których nie znam... i nigdy ich nie neguje, a wręcz przeciwnie raczej staram się zrozumieć... ;)

- bavaria... to może podaj nam co Ty widzisz, to znaczy w którym miejscu one są i w jakim kształcie i kolorze... ?:)

- bo wiesz dla "innych" to może wyglądać tylko jak smugi dymu gdyż ich percepcja jest ograniczona swoim własnym punktem widzenia... :)

- hmm... nie takie dziwne rzeczy dzieją się na świecie, a widzenie "innych" może być podobne do widzenia "ryby" która myśli że poza wodą Nic nie istnieje...

- ehh... życie nieraz przerasta nawet i niejedną Bajkę... która okazuje się wcale nią nie jest, bo jest przekazem wyższej Wiedzy dla "Przedszkolaczków" tu na Ziemi...

- sam tez tej zimy zrobiłem zdjęcia... i są na nim takie właśnie kule świetlne, które w rzeczywistości wcale nie były widoczne, ale poniewaz świeciło Słońce to uznałem je za "refleksy świetlne"... i odłożyłem "ad akta"...

- byłoby fajnie jakby ktoś znający się na "postaciach" w jakich mogą uwidaczniać sie te Wyższe istoty... nas trochę uświadomił... :)

- a tak 'ap ropo' ... to rzeczywiście przepiękny ogródek, już Ci go zazdroszczę ale w sensie pozytywnym (bez negatywu)... powiedz mi tak zakładając ze się ma "za co" to ile czasu zajęłoby żeby takie COŚ stworzyć ?... itak przy okazji ile Tobie to zajęło czasu... ;)

- dziwie się poprzednim sceptycznym wypowiedziom... ludzi którzy tak naprawdę z Ezoteryką nie maja NIC wspólnego gdyż nie wiedza że ;

- " każdy widzi To... na co Sam zasługuje " ... :)

- i mogę się założyć, że odbiorą to również jako komplement dla... Nich Samych...

 

--- pozdrawiam serdecznie... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Atheno... :)

- były 2 zdjęcia to co jest i drugie z "istotami" ... :)

- niestety tego drugiego już niema... jak zresztą powyżej stwierdził tez Bavaria... :(

- hmm... wątpię by ktoś je specjalnie usuwał, być może że w czasie "awaryjnych zawirowań" gdzieś sie ulotniło... :(

- Bavaria najprościej by było jakbyś wkleił go jeszcze raz... a jak nie, to zgłosić Moderacji (np.winteer) i może coś poradzą... i znajdą zgubę ;)

 

--- pozdrawiam... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak dla mnie to zwykłe refleksy świetlne powstałe przez rozczepienie światła w soczewkach aparatu. Jak pobawisz się lupą to kształty będą podobne ale nie będzie czerwonego światła, potrzeba do tego jeszcze iluś soczewek żeby je mocniej rozczepic. Ale czerwony efekt piękny sam w sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nic poza stwierdzeniem że to tania lustrzanka/telefon nie widać więcej w tych fotografiach,

tym bardziej, jak npiasałeś, że zdjecie wykonales nokia n 97 ktorej aparat nie jest zbyt dobry jak na telefony,

to umocniles moje stwierdzenie :]

 

dzien bezchmurny,

wiec mocne swiatlo,

co za tym idzie w telefon i tanich lustrzankach automatycznie pada kontrast w zdjeciach,

widac na nich czesto przez to efekt taki jak przez brudne okno,

do tego dochodzi fakt, że brak dodatkowych soczewek w telefon jak to ma miejsce w obiektywach do lustrzanek,

a co za tym idzie światło widziane przez telefon jest zupełnie inaczej,

często dochodzi do odblasków jakichś albo "tęczy" czy takich rzeczy jak pokazałeś powyżej,

to nic dziwnego,

fakt wmówić można sobie wszystko czytając wiele o takich rzeczach i je łączyć z daną chwilą zrobienia zdjęcia itd.

ale tam nic nie ma prócz złym odwzorowaniem świata przez telefon z powodu zbyt ostrego światła na zdjęciu,

czasem wystarczy tylko minimalnie ruszyć aparatem w ktoryms kierunku a ten juz dobrze odczyta swiat,

bo mnie wpadnie w 'obiektyw' światła i przez co kontrast bedzie lepszy badz wszystkie skazy czyli te odblaski itp

nie beda juz widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...