Skocz do zawartości

Boisko, koleżanki, nachalny mężczyzna


Sephira

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj śniło mi się że wraz z koleżankami z roku siedziałyśmy sobie na ławeczce przy boisku na moim osiedlu i rozmawiałyśmy. Na ławce obok siedział jakiś obleśny typ i ciągle coś mówił w naszą stronę, kiedy któraś z nas coś mu odpowiedziała stał się strasznie nachalny, podszedł do nas i próbował zagadywać. Chyba był podpity. Mówiłyśmy mu żeby odszedł, ale on nie miał zamiaru, najwyraźniej dobrze się bawił prawiąc niewybredne uwagi w naszym kierunku. W pewnym momencie postanowiłyśmy stamtąd odejść. Weszłyśmy do budynku (w rzeczywistości w tym miejscu znajduje się przedszkole), zeszłyśmy po schodach na dół, do toalet i tam zaczęłyśmy się naradzać, co zrobić, żeby się pozbyć tego dziada (on w tym czasie został na zewnątrz). W końcu ułożyłyśmy jakiś plan, lecz wtem z jednej z kabin wyszedł drugi pijaczek, z ręką w gipsie i powiedział że zaraz pójdzie zdradzić swojemu koledze cały nasz misterny plan. Wyszłyśmy z budynku i zauważyłyśmy że na ławeczce przed wejściem siedzi dwóch policjantów. Któraś z nas zaproponowała żebyśmy poszły do nich i poprosiły o pomoc z natrętem i jego kolegą- skarżypytą, ale ja wtedy powiedziałam że lepiej tego nie robić, bo i tak policja nic tu nie zdziała, najwyżej ich spiszą, albo zatrzymają na 48 godzin, a później tamci wyjdą i jak nas kiedyś spotkają to będziemy miały jeszcze większe kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira, w życiu realnym też chyba jesteś osobą, która lubi mieć wkoło siebie wielu znajomych. Pamiętaj jednak, że czasami należy też pomyśleć logicznie samej i nie kierować się tym, co mówią koleżanki, przyjaciółki, koledzy. Nie pozwól, aby ktoś teraz pokierował Twoim życiem, bo później okaże się, że nie będziesz potrafiła kierować nim sama. Przed Tobą, kochana, ciężki czas i musisz wykazać się trzeźwością umysłu. Poza tym widać, jakby teraz coś Ci nie wychodziło, jakby było ciężej niż zwykle, jakbyś zbyt szybko się zrażała..

Trzymam kciuki, Sephirko, i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira, bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc! :)

 

[ Dodano: 2008-06-27, 15:45 ]

i dziękuję oczywiście za miłe słowa, cieszę się, że doceniasz moją pracę! :D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...