Skocz do zawartości

Proszę o interpretację. Ktoś kto umarł wskazuje uparcie jedno miejsce.


marcy11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Znowu ja :)

 

Tym razem proszę o interpretację snu, który śnił mi się dwa-trzy miesiące temu, ale pamiętam go bardzo dokładnie.

Miał on miejsce na klika miesięcy po śmierci mojego Dziadka.

 

Śniło mi się, że siedziałam sama w moim małym pokoju. W drzwiach jest taka szklana szyba, przez którą widać fragment przedpokoju.

I nagle poczułam niepokój. Spojrzałam w stronę szyby, a tam bardzo wyraźnie majaczyła postać mojego dziadka.

We śnie doskonale wiedziałam o tym, że on nie żyje.

Dziadek po chwili podniósł rękę i wskazywał palcem na jedno miejsce.

Spojrzałam na to miejsce i nie widziałam niczego nietypowego. Szafka z ubraniami mojego ojca (nie wszystko mieści się w szafie rodziców dlatego przeniósł część ubrań do mnie) a obok na ścianie wisi moje zdjęcie z czasów gdy byłam dzieckiem oraz zdjęcie ze ślubu moich rodziców. Dodam jeszcze, że we śnie mój pokój wyglądał idealnie tak jak wygląda naprawdę.

 

Dziadek wskazywał to miejsce przez dłuższą chwilę, po czym powoli się odwrócił i zaczął odchodzić w stronę pokoju, w którym za życia mieszkał. (mieszkaliśmy wtedy wszyscy razem-ja, rodzice, Dziadek i babcia)

Odważyłam się wtedy otworzyć drzwi i wyjrzeć.

Dziadek powoli szedł do tego swojego pokoju, po czym powoli zaczął się kłaść na podłodze.

Zwinął się w kłębek, i powoli zaczął znikać.

 

Sen był mocno realny, przejmujący i straszny.

Do tej pory myśląc o nim czuję strach.:ysz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że dziadek śnił mi się jeszcze jeden raz.

Siedział sobie w swoim pokoju, był wesoły, uśmiechał się do Babci, a ja na jego widok spytałam : dziadku, a co Ty tu robisz? wróciłeś do nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...