Skocz do zawartości
kujot2

Technika energetyczna dla każdego

Rekomendowane odpowiedzi

kujot2

Witam jestem kujot2, mag żywiołów działający na forum Astral-World.pl • Strona główna

Chciałbym się z wami techniką, którą stworzyłem. Jest to technika którą może wykonać każdy(pewien czarny mag mówił, że dla niego może być niebezpieczna, ale tacy tu nie zaglądają). Dzięki niej można w bezpieczny sposób zaznajomić się energią. Mam nadzieje, że dzięki niej początkowa nauka z magią staje się jeszcze bezpieczniejsze.Technika ta zbiera energię magiczną w symbolu, z której następnie możemy pobrać przykładając do niej rękę. Technika nie jest zbyt silna(no chyba że się użyje w jej pierwotny sposób, ale to już w moim macierzystym forum).

1. rysujemy 12.jpg

2. odkładamy rysunek na parę minut najlepiej na słońce

3. przyjmujemy rękę

Najlepiej by było gdyby średnica znaku była nieco większa niż średnicy dłoni użytkownika. Wtedy zabezpieczenie znaku będą działać najlepiej.

Prosił bym admina żeby przetestował i autoryzował technikę, oraz przerzucenie techniki odpowiednie miejsce by każdy mógł z łatwością ją odnalazł .

No i proszę o nie rozpowszechnianie techniki, bez mojej zgody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aziucel Dahak

Oj chętnie zobaczę reakcje innych na ten topic : D aż mnie korci żeby coś napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LoonyMystic

A mnie korci, żeby obejrzeć tę stronę i zobaczyć co tam wypisują i jaka jest średnica wieku ;)

a co symbolu, no cóż - cokolwiek działa. Taka magia chaosu trochę, ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aziucel Dahak

LoonyMystic ja obejrzalem powiem ze duzo lolkow :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AmonCzarny

Innymi słowy "technika" na pozyskiwanie energii która nas otacza zewsząd i jest również w nas by...? :) Móc wykorzystać jej nadmiar (którego nikt z nas wcale nie potrzebuje) do czynienia krzywdy komuś innemu :) Masakra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kujot2

Nie do końca. Jeśli pracujesz nad energiami oprócz ilości liczy się też potencjał, gdy tworzyłem ten znak celowo usunąłem potencjał. Dlatego możesz zebrać energię jednak bez potencjału nic ją nie osiągniesz. Oczywiście ludzie mają swój potencjał i od niego może nieść zmiana. Jednak w tej formie korzystanie z takiego znaku jedynie dla początkujących.

Tylko kto czyta forum z przed 8 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AmonCzarny
Nie do końca. Jeśli pracujesz nad energiami oprócz ilości liczy się też potencjał, gdy tworzyłem ten znak celowo usunąłem potencjał. Dlatego możesz zebrać energię jednak bez potencjału nic ją nie osiągniesz. Oczywiście ludzie mają swój potencjał i od niego może nieść zmiana. Jednak w tej formie korzystanie z takiego znaku jedynie dla początkujących.

Tylko kto czyta forum z przed 8 lat ?

A po co Ci ta energia? Ja czytam forum :) Ale wracając do pytania - na co może Ci być potrzebna energia którą nie posiadasz a ta którą masz jest Ci w pełni wystarczająca na wszystko co potrzebujesz :) Tzw. praca "nad energiami" czy ona nie jest przypadkiem Twoim Ego? Wiesz, że czerpanie tej energii ponad swoje potrzeby które zostały ci z nawiązką wydane jest Twoją własną interpretacją drogi którą sam sobie wyznaczasz? Powinieneś to wiedzieć skoro ja to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kujot2
A po co Ci ta energia? Ja czytam forum :) Ale wracając do pytania - na co może Ci być potrzebna energia którą nie posiadasz a ta którą masz jest Ci w pełni wystarczająca na wszystko co potrzebujesz :) Tzw. praca "nad energiami" czy ona nie jest przypadkiem Twoim Ego? Wiesz, że czerpanie tej energii ponad swoje potrzeby które zostały ci z nawiązką wydane jest Twoją własną interpretacją drogi którą sam sobie wyznaczasz? Powinieneś to wiedzieć skoro ja to wiem.

Musisz mieć szczęśliwe życie by mieć takie ideały. Ego nie jest złe jest przejawem programu zawartego w człowieku. Wyzbycie się niego jest wyzbyciem się człowieczeństwa. Twoja wiedza wynika z założenie, że ten świat nie jest ważny, no i sprawiedliwy. Ponieważ zbieranie mocy jedynie w tym przypadku nie jest słuszna.

Twoje pytanie pokazuje, że nie rozumiesz potencjału, energia bez potencjału nie niesie zmiany, dlatego nie ma konsekwencji jej używania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

Amon, a co Cię obchodzi po co komu ta czy inna energia? Wpadłeś na forum i prezentujesz własne zdanie - O.K, ale nie wyobrażaj sobie, że Ty jeden masz rację a inni to same muły, których masz zaszczyt oświecać. Ty możesz wiedzieć swoje, tym niemniej nie jest to obowiązująca prawda tylko dlatego, iż Ty tak mówisz. Powyższe dotyczy także innych wątków w których się udzielasz. Fajnie, że jesteś, że mówisz co myślisz, co wydaje Ci się słuszne - lecz nie jesteś tu sam i nie obowiązują tu wszystkich prawdy jednemu objawione ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi