Skocz do zawartości

koniec świata


dzohana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj śnił mi się "koniec świata' tzn. może nie do końca. Wyglądało to tak, że wyszłam z psem gdzieś pochodzić...i nagle niebo zrobiło się czarne, błyskało grzmiało...ludzie uciekali.

Nie wiem czemu ale zamiast uciekać w tą samą stronę co ludzie uciekali pies ciągnął mnie wręcz w przeciwną stronę tak jakbym miała zobaczyć z bliska jak to będzie wyglądało. Pamiętam, jak patrzałam się na jakiś kościoł<?> bynajmniej tak ten budynek przypominał kształtem a nad nim ogromne pioruny...jakby ten budynek gromadził swoje całe zniszczenie.

Następnie pamiętam jak się schroniłam w szkole podstawowej do której chodziłam, koło sali gimnastycznej z moją dobrą koleżanką z którą znam się od dzieciństwa.[ obie mamy po 18 lat] oraz z psem.

Również pamiętam sytuację w której był pokazany mężczyzna w średnim wieku który chciał zdobyć pożyczenie dla swoich dzieci i żony, i wyszedł ze schronu na zewnątrz pomimo że dział się chaos.Niestety nie zdążył uciec przed piorunem i zginął, ale co dziwne pioruny te miały dziwną moc bo człowiek znikał powoli i jakby był coś w stylu zombie...promieniowali białym światłem.

Pamiętam, że mnie goniły te dzieci ale zdołałam uciec.

Również był taki moty w śnie , że gdy schroniłam się z koleżanka koło tej sali gimnastycznej słyszałam ludzi przed drzwami więc uchyliłam je i zobaczyłam z 4 ludzi..azjatów. Pamiętam, że była to dobra wspierająca atmosfera.

Przepraszam, jeśli zbyt chaotycznie opisałam ten sen ale tylko tyle pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...