Skocz do zawartości

Białe koło między brwiami


chinol1

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak jak w temacie czasem gdy leze czasem przed snem widze takie koło miedzy brwiami nie jest ono pelne tylko tak jakby samo jego obramowanie jest biale. do tego dodam ze jakos ostatnio zaczeło.... nie wiem jak to opisac, obracac sie zgodnie z ruchem wskazowek zegara, pulsowac czasem mam uczucie jakby chcialo mi leb rozerwac....jesli macie cos podobnego albo wiecie co to jest to help:zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uczucie pulsowania i ucisku między oczami świadczy o nierównowadze energetycznej ,czyli zaburzeniu czakry 6 (tzw. trzecie oko ,nazwa sanskrycka "Adżna")nierównowaga tego ośrodka , w medycynie odpowia za zaburzenia wątroby i woreczka żółciowego ,natomiast psychologicznie ,ten ośrodek jeśli jest niezrównoważony ,odpowiada za wszelkiego rodzaju choroby neurologiczne i psychiczne (np.bóle głowy ,migrena , epilepsja,schizofrenia itp.) ,oraz emocjonalnie - za emocje gniewu ,strachu ,obaw i złości ,a ponieważ wszystkie ośrodki energii (psychicznej-emocjonalnej) ,obracają się non stop u człowieka ,jedne w lewo ,następne w prawo ,toteż niezrównoważony ,zaburzony dany ośrodek Emocjonalny "Czakra" ,wywołuje u nas nieraz różne reakcje emocjonalne -psychiczne oraz fizyczne ,ponieważ energia psychiczna to emocja/emocje .

Są ludzie nieświadomi tego procesu ,ponieważ potężna energia duchowa "Kundalini" -z Sanskrytu -starożytny język Indii (Kundalini znaczy zwinięty wąż ),jest uśpiona u większości ludzi ,u podstawy kręgosłupa ,lecz w wyniku praktyk duchowych ,wspina się ta energia "Kundalini" do góry spiralnie jak wąż ,pobudzając wszystkie "Czakry" aż do "Czakry 7 ,gdzie Człowiek osiąga świadomość Boga .

 

(Czakry z Sanskrytu ,starożytny język Indyjski ) oprócz tego że są naszymi centrami/wirami energii lub energetycznymi , są także naszymi ośrodkami emocjonalnymi (czyt. psychicznymi) ,gruczołami dokrewnymi (czyt. organy fizyczne -wewnętrzne) ,to są również naszymi Ośrodkami Świadomości - "Czakry " -Energia Wewnętrzna.

 

Nastomiast Energia Kosmiczna ,której inne nazwy można spotkać na całym świecie to - Pole Matriksu ,Energia Miłości lub Boska ,Tao ,Umysł Uniwersalny ,Yin i Yang,Prana,Mana ,Qi ,Ki ,Bioenergia ,itp. - Energia Zewnętrzna .

 

A Ta Kosmiczna Energia czy też tego którego Chrześcijanie czy Katolicy nazywają Bogiem ,ma Wpływ na nasze Samopoczucie czyli Energię Wewnętrzną (czyt, psychiczną/Emocjonalną.

Edytowane przez Pit
Dopisałem linijkę postu pod wpływem -natchnienia ,inspiracji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja jak ,szedłem kiedyś drogą,to tak obraz mi falował - kontem oka to widziałem ,także w domu nieraz tak mi obraz zaczął falować ,że nie mogłem niczego normalnie widzieć przez chwilę a zaczynało się od takich świecących punkcików ,pojawiały mi się na jakiś czas mroczki ,potrwało to jakiś czas ,a po jakimś czasie ustąpiło ,moim zdaniem do czego doszedłempo latach zastanawiania się nad tym i wielu lektur oraz praktyki duchowej jak np. Joga ,były to wydobywające się z mojej wątroby i woreczka żółciowego ,a wychodzące przez oczy , wszelkie nagromadzone przez lata ,a tłumione -stresy i nerwy ,Ponieważ oczy mają duży związek z wątrobą "oczy zwierciadłem duszy" ,według nauki duchowej wątroba -to nasza siła życiowa ,na tej wysokości mieści się również "Czakra Manipura " ośrodek świadomości 3 ,oraz Emocjonalnie odpowiadający za nasz gniew i poczucie ważności ,znajduje się on także na wysokości lędźwi ,których ból również czasem czułem .

Według nauki duchowej Jogi " Trzecia Czakra -MANIPURA" to Według Taoistów "Dolny Dan Tien" .

4 Czakra Serca "ANAHATA" według Jogi , to Środkowy Dan Tien według Taoistów.

6 Czakra "Adżna" Według metafizyki Jogi ,to Górny Dan Tien według Taoistów.

 

Dodam że Wątroba w Medycynie ,której odbiciem są oczy ,to nasza Podświadomość -głębsza podświadoma część psychiki ,śpiąca w dzień ,natomiast budząca się w nocy gdy ciało śpi i przemawiająca do nas za pomocą symboliki sennej zawartej w marzeniach sennych .

Edytowane przez Pit
dopisałem linijkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...