Skocz do zawartości

Oglądanie miejsca w reczywistości i w śnie


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astra_

Witam

Wczoraj byłam na pewnej ulicy w swojej miejscowości, którą musiałam po prostu zobaczyć. Gdzie jest? Jaki jest rozkład budynków itd.

Dziś śniło mi się że byłam oglądać tą ulicę ale była ona inna niż w rzeczywistości. Budynek który mnie konkretnie interesował był taki dziwny ale ładny przypominający trochę jak by ten krzywy domek w Trójmieście. I był w ładnych pastelowych kolorach głównie róż z żółtym. Wydaje mi się że gdzieś obok tego bloku stała jakaś fontanna lub oczko wodne. Ja jechałam samochodem po tej ulicy i przyglądałam się przez szybę ale jako pasażer. Nie wiem kto prowadził. Po tym pamiętam jeszcze taki epizod że ktoś dzwonił do moich drzwi a ja nie otworzyłam.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen ten wskazuje na rozdarcie między oczekiwaniami a rzeczywistością, to co obecnie Cię otacza jest przewidywalne, proste i raczej surowe i jesteś tym zmęczona, brak poczucia stabilizacji i ciągłe wewnętrzne obawy.

Natomiast Twoje oczekiwania otwierają Cię na świat pełen romantyzmu, ciepła na coś irracjonalnego, chcesz zmian, albo wręcz ich pragniesz, ale nie dopuszczasz do siebie myśli,że mogłyby być inne, aniżeli tego oczekujesz.Ten świat Twoich wyobrażeń Twoich marzeń jest troszkę przybrany smutkiem.

Co do drzwi wygląda to tak, że chciałabyś je otworzyć, ale boisz się,że za nimi będzie ktoś zupełnie inny w efekcie tkwisz w tym, co jest.

Przestań być obserwatorem swojego życia, po prostu zacznij żyć, odblokuj się, bo za tymi drzwiami stoi właśnie ten ktoś na kogo czekasz, ale jeszcze o tym nie wiesz:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...