Skocz do zawartości

Jak to jest z tą 11? ;)


asdkrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam takie pytanko. Jestem numerologiczna 11'stką, zacząłem już spory czas temu

interesować się numerologią. Jeśli chodzi natomiast o numerologię partnerską,

to te 11 sumujemy do 2 czy nie?

Bo np. na stronie Charakter numerologicznej Jedenastki

jest napisane że najlepszymi partnerami dla 11 sa 3, 7 i 11 oraz 33 (tzn

na stronie 33 jest napisane, że dla nich jednym z lepszych partnerów to 11)

Natomiast dla 2 najlepsze są 2,4 i 8, więc zupełnie inne osobowości niż 3 i 7.

Jak do tego podejść? Co jest waszym zdaniem, zdaniem specjalistów najlepsze

dla 11?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wrażliwej 11 dobry jest partner także wrażliwy stąd proponuje się inne 11, 3 oraz 7, jednakże po samej drodze zycia nie widać czy dwie osoby do siebie pasują, bo może być druga 11tka zupełnie inna, powiedziałabym jakby nie była 11tką, gdyż to wynika z ułożenia wszystkich wibracji w portrecie numerologicznym oraz wibracji własnych, to jak tworzą się z nich nasze cechy, wartości. Patrz na to co jest głębiej a nie na powierzchni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 7mką z drogi zycia łączyłaby Cię relacja karmiczna o wibracji 9. Porozumienie i przyciąganie z 7 byłoby do 40r.zycia. Dogadasz się też z kimś kto ma w I cyklu bądź Ipz wibracje 6, 4, 2 lub 7. Czyli jesli chodzi o cykl to osoby urodzone w miesiacu takim jak luty, kwiecien, czerwiec, lipiec i listopad. Moze to byc osoba z drogi zycia 5, ktora mialaby w portrecie numerologicznym wibracje takie jak 3,2,7,6,4 - najlepiej w roznych kombinacjach w cyklach jak i pz. Jedynka z drogi zycia moze nauczyc Cie jak przebic sie w tym swiecie, pod warunkiem, ze w portrecie jej nie bedzie wiecej jedynek, a beda jakies cieple wibracje jak 2,4,6,7 :) Chyba ze jeszcze trafi sie nietypowa 3ka z drogi zycia z 7mkami,2kami,6tkami,4kami :) ale 3ka nie moze miec 5tek i 3ek wiecej i zadnej jedynki, bo to grozi zdradami,porywczoscia. Tak samo sie ma 5 z drogi zycia by nie miala wiecej 5tek ani 3ek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra będzie się wydawała każdemu hehe, 3 x piąteczki w portrecie, dodatkow pięć w dniu urodzenia, a to powoduje, ze ma to cos, co przyciaga i ten seksapeal hehe, do tego 3x jedyneczki i tylko 1 x 2ka ... słabo na cos trwalego i stabilnego... ja bym powiedziala, nie łudź się, że da się zaobrączkować, uda sie w siną dal (w świat) z kim sie jej podoba, nie usiadzie w miejscu. Niby 33/6 z drogi zycia, ale nie jest typowa 33/6tka, mysli i dziala jak 5tka pod kazda postacia z elementami cech przebojowosci, odwagi silnej indywidualistki. Takie osoby potrafia sie zwiazac na kilka lat z kims, a potem nagle zostawic dla kogo innego. Ja bym powiedziala nie ona Tobie przeznaczona ;p chyba, ze dasz sie podporzadkowac jej i ja upilnujesz przed innymi samcami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 3ka nie moze miec 5tek i 3ek wiecej i zadnej jedynki, bo to grozi zdradami,porywczoscia. Tak samo sie ma 5 z drogi zycia by nie miala wiecej 5tek ani 3ek ;p

 

Chwila chwila wracając do tej 3. To jak w całej dacie nie może być jedynki, no i 3,5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila wracając do tej 3. To jak w całej dacie nie może być jedynki, no i 3,5 ?

 

nie dacie a portrecie numerologicznym ...

 

dla daty 5.5.1985 portret numerologiczny to:

 

33/6/ - 6

 

I cykl = 5 - formujący

II cykl = 5 - produktywny

III cykl = 5 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 1

II punkt zwrotny(spełnienie) = 1

III punkt zwrotny(spełnienie) = 2

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 1

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 0

II wyzwanie (czarny szczyt) = 0

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

 

 

a Twoj portret numerologiczny to:

 

29/11/2/ - 2

 

I cykl = 4 - formujący

II cykl = 3 - produktywny

III cykl = 4 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 7

II punkt zwrotny(spełnienie) = 7

III punkt zwrotny(spełnienie) = 5

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 8

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 1

II wyzwanie (czarny szczyt) = 1

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz rozumiem. Dokształciłem się poczytałem troszkę o tych cyklach i punktach zwrotnych.

Szkoda tylko, ze tam gdzie numerologia pasuje, to biopowinowactwo leży ;)

 

Czyli generalnie osoba z 5-ą w cyklu życia lub punkcie zwrotnych jest raczej kiepskim

rozwiązaniem? Czy, jest też tak, że np inne liczby, ktorych nie znamy (imie, nazwisko, podpis)

mają też wpływ na całokształt i mogą "zagłuszać" np tę 5-kę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twoją piątką z IIIpz najlepiej bedzie pasowala u kogos 3 w IIIpz albo tez 5tka czy 7 ewentualnie jak juz ktos je posiada, tak samo z cyklem jak Ty masz w II cyklu 3 to ktos dobrze by mial tam 5 albo 3 albo, chodzi o wystepowanie harmonijnych wibracji w tym samym czasie trwania ich ;) II cykl pokrywa sie z II pz oraz IIIpz w czasie, I cykl pokrywa sie z I pz, a III cykl z IVpz w czasie :) Co prawda ta dziewczyna, ktora podales posiada 5 w II cyklu ale tez 1 w pz, a to bardzo silna, indywidualna osobowosc, ciety charakterek, dominujaca, potrzebujaca swobody, czasu dla siebie i korzystania z zycia cala parą, poznawanie swiata i go smakowania. Potrafi zaciekawic, ale czy wytrzymalbys na dluzsza mete ;) jestes od niej duzo wrazliwszy i moze dac ci w kosc.

 

Tak imiona wszystkie razem z tym z bierzmowania jesli ktos je mial oraz nazwiska wplywaja ich wibracje tzw wlasne duzo bardziej niz portret numerologiczny, tam z wibracji wlasnych jest liczba duszy(kto jaki jest w srodku jakie ma potrzeby i wartosci), liczba osobowosci(charakter, to co widac na zewnatrz, jak sie zachowuje) oraz liczba realizacji(w jaki sposob dziala, dazy do celu). Jesli mimo tych 5tek w portrecie numerologicznym ona posiada w wibracjach wlasnych np liczbe osobowosci lub duszy o wibracji 4 lub 6 to jej zmiany partnerow beda zagluszone, mimo wielu sposobnosci ku temu, nie zdecyduje sie, bo bedzie potrzebowala stalosci. No ale tu mozemy gdybac, bo nie wiemy jakie ma wibracje wlasne, a trzeba policzyc wszystkie spolgloski i samogloski ;) mozna przy okazji wykryc tzw. braki wibracji jesli takowe posiada i gdzie leza jakie wady.

Edytowane przez FullMoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

ale po co te dodatkowe obliczenia jestem 11 i na naszej stronie jasno i wyraznie pisze inne 11 ,3 i 7 myślę że naprwde powinniśmy szukać partnerów najlepiej o tej samej liczbie a nie obliczać jakieś cykle ,ale jestem dumna ze mam wibracje mistrzowską:P i dlateg też szukam partnera 11 także piszcie faceci jeśli wogóle inteesujecie się numerologią i wiecie o co chodzi (do lat 30) czekam;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem dumna ze mam wibracje mistrzowską:P

 

Ekhem

Spora część osób mająca 11 czy np. 22 będzie realizować te wibracje jedynie na poziomie 2 czy 4. Realizacja 2 na poziomie 11 zależy od bardzo wielu czynników. Zazwyczaj jest to tak naprawdę 2 z potencjałem 11, który można wykorzystać lub nie. Summa summarum wychodzi nam taki misz-masz dwóch wibracji (podstawą bedzie dwa, jedenastka będzie się czasami przebijać).

 

myślę że naprwde powinniśmy szukać partnerów najlepiej o tej samej liczbie a nie obliczać jakieś cykle

 

To jest akurat mylne podejście. Dużo zależy od tego w jakich cyklach są aktualnie obie osoby, wpływ mają też inne rzeczy (wibracja imion i nazwisk). Związek dwóch 11 może się nie udać, a związek dwóch na pierwszy rzut oka nieharmonijnych wibracji być tym idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez liczenia nie da rady, wszak na liczeniu się opiera numerologia.

 

dla 11 inne 11 ,7 lub 3

 

Cóż praktyka temu przeczy, są takie związki, które okazały się katastrofą. Sam znam jedną 11, która jest po dwóch rozwodach - jedna pani miała 3, druga była niby 11, ale realizowała 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...