Jump to content
Kitt

Krwawienie

Recommended Posts

Kitt

Witam. Odkąd dwa moje sny się sprawdziły w pełni jestem bardzo ostrożna w kwestii tego, co mi się śni. Od pięciu miesięcy mam takie natężenie snów, z których interpretacją nie mogę sobie poradzić, że postanowiłam się zarejestrować i napisać. Powinnam dodać, że sny zaczęły się w momencie, gdy mój mały światek się zawalił, a ja przeszłam załamanie nerwowe. No ale przejdźmy już do jednego z tych snów:

 

"Siedziałam w sali i uczestniczyłam w jakimś kursie. Nagle bardzo zachciało mi się pić, więc wyszłam z sali i poszłam do bufetu. Kupiłam sobie butelkę wody i usiadłam przy stoliku, aby ją wypić. Nagle poczułam silny ból podbrzusza i zauważyłam, że mam wbity nóż. Bardzo krwawiłam. Rozglądając się wkoło szukając pomocy, zauważyłam, że przez szybę obserwuje mnie jakaś kobieta. Miała przerażenie w oczach. Nikt mi jednak nie chciał pomóc, więc wyrwałam sobie z brzucha ten nóż, zmyłam krew tą wodą, którą chciałam wypić, założyłam jeszcze jeden sweter, aby nie było widać plany po krwi i wróciłam do sali od kursu. Okazało się, że tak kobieta, którą mnie obserwowała była wykładowczynią tego kursu. Jak tylko mnie zobaczyła, to podbiegła do mnie, zerwała ten wierzchni sweter i widząc pełno krwi wezwała pogotowie"

 

Ten sen przyśnił mi się jeszcze raz kilka dni później, ale miał wówczas inne zakończenie:

 

"Nie było żadnej kobiety. Przesiedziałam cały kurs w spokoju czując tylko, że krwawię. Wyszłam z kursu z dziewczyną i chłopakiem, którzy byli mi bliscy, ale potrafiłam powiedzieć, kim są. Chłopak chciał mnie odprowadzić do domu, bo zauważył, że jestem blada, ale ja go odepchnęłam, mówiąc, że sobie poradzę. Jednak zrobiłam kilka kroków i zemdlałam. Chłopak i dziewczyna podbiegli do mnie."

 

Niby we wszystkich sennika jest, że sen o krwawieniu to dobry sen, aczkolwiek jak cały dzień nie mogłam dojść po nim do siebie.

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...