Skocz do zawartości

Gitarzysta,Broda,Drzewa,Zęby


Kersh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 15 lat. Miałam dziś długi strasznie zagmatwany sen. Nie wiem czy Napiszę to po kolei,bo nie pamiętam dokładnie co było pierwsze. Więc śniło mi się że u mnie w pokoju był znany mi dobrze gitarzysta Marco Hietala:_zacieszacz:.Było to w słoneczny ranek.Raczej czułam się spokojnie, jak bym go od dawna znała. Wzięłam jego gitarę i chciałam spróbować grać. Później on mi ją wziął i grał. Potem poszłam do pokoju wyjrzeć przez okno i widziałam swojego sąsiada. Dalej był chyba kolejny sen, lecz połączony z tym. Widziałam swoje 3 koleżanki i byłam z nimi , Był to wieczór w takim pomieszczeniu dość ciemnym , dominował tam kolor pomarańczowy taki jak od lampy na ulicy. Oczywiście Marco też był. Jedna z mych koleżanek obcięła mu pół brody.Byłam trochę zszokowana.No i oglądałyśmy ją :glupek2_na: .Potem on podszedł do mnie i powiedział -co?.No później wypadł mi ząb,ale nie byl taki zwyczajny bo wyglądał jak ząb wampira. Pamiętam, że był to jakiś tylny ząb. Czułam wtedy ciekawość czy mi odrośnie następny ząb.A następnie byłam w swoim ogrodzie, było to popołudnie i było trochę pochmurno i sadziłam 2 drzewa jedno było liściaste a drugie iglaste. Były to już duże drzewa które miały około po 10 lat..Gdy je wsadziłam , przyszła moja babcia i pochwaliła mnie, była bardzo zadowolona a ja czułam też zadowolenie i byłam dumna. Strasznie zagmatwany sen...:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj Kerst

 

Zbliża się czas kiedy będzisz musiała zdecydowac o swoim życiu. Będa sie zarazem spełniać Twoje marzenia ale też wymagac to będzie od Ciebie pewnego wysiłku. Widzę też że opierasz się na podstawach, które pomogą Tobie ale możesz znaleźć się w sytuacji, ktora zaskoczy Ciebie. Możesz ponieśc jakąś stratę ale podwaliny jakie zbudujesz ustatysfakcjonuja Ciebie.

Takie moje wrażenie:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...