Jump to content

Basen / czysta woda / znalezione złoto / dewocjonali / dylemaciki

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu.

Miejsce snu jest mi nieznany.

Miałem taki sen:

Śnił mi się otwarty basen jakich wiele .Otwarty no znaczy niezadaszony.W koło był chodnik a dalej trawa.

Ja byłem w basenie.Woda była czysta.Ściany i dno basenu były niebieski.Na powierzchni pływały liny z bojami

wytaczające tory.

Ludzie wychodzili z wody. W basenie może były 2 lub 3 osoby , które zbierały się do wyjścia.

Ja jeszcze trochę postanowiłem być w wodzie i wówczas zauważyłem,że na dnie są jakieś drobiny.

Zanurzyłem się po jednio.Wody było po klatkę piersiową. Wyłowiony przedmiot okazał się kolczykiem ( złotym).

Gdy się przyjrzałem dnu to okazało się,że "prezentów" było o wiele więcej.

Przechodząc do przeciwległej ściany basenu zbierałem bez ostentacji szczególnie łańcuszki.

Leżały tam też krzyżyki i jeden medalik z Matką Bożą Częstochowską. NIe brałem ich bo uznawałem to za świętokradztwo.

Następne ujecie jak z filmu: Przeglądałem swoje znaleziska na brzegu niedaleko basenu pod płotem siatkowym.

Nie zwracałem niczyjej uwagi. W reku miałem trofea które w połowie okazały się ślicznymi miedziowymi drucikami, ale reszta to były złote łańcuszki. Myślałem o dewocjonaliach które zostały w wodzie.Czy to by była kradzież ? Czy to że tam zostały to był brak szacunku?

Koniec snu.