Jump to content

Ciągłe ucieczki.

stilldreaming
 Share

Recommended Posts

W moich snach ostanio cały czas uciekam, zarówno przed nieznajomymi, dalekimi znajomymi jak i przed zwierzętami. Ostatnio ktoś chciał mnie uwięzić, później ktoś chciał mnie okraść. Uciekam praktycznie w każdym swoim śnie, mogę wtedy biec w nieskończoność, bięgnę zadziwiająco szybko i przeważnie udaje mi się uciec, ale osoba, która mnie goni biega równie szybko jak ja. ostatnio szłam po ciemnej uliczce, otaczali mnie pijacy, złodzieje itp. w pewnym momencie zatrzymałam się, czując na sobie spojrzenie. wtedy ten nieznajomy zaczął mnie gonić, ogarnęła mnie panika, uciekałam bardzo szybko, ale w głowie miałam kompletny chaos, myślałam tylko o tym, żeby uciec. zawsze jak biegnę, jestem strasznie zdenerwowana a wokół mnie dzieją się dziwne rzeczy. zawsze panikuję, chce mi się płakać. co mogą oznaczać te sny?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Whyman
      By Whyman
      Witam

Już na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem tu nowy, tak więc proszę o wyrozumiałość. Przepraszam z góry jeśli piszę w złym temacie.

Od pewnego czasu szukam odpowiedzi na parę pytań, głównie związanych z Magią Chaosu. Jako iż przeszukałem googla i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania, a przynajmniej były to odpowiedzi nie przemawiające do Mnie, zwracam się z prośbą do osób mających o tym jakiekolwiek pojęcie.

Tak więc:
      1.Czym jest Gwiazda Chaosu i jaki ma związek z Magią Chaosu?
      2.Jaki jest cel istnienia Magii Chaosu?
      3.Czy Magia Chaosu jest destruktywna adekwatnie do swej nazwy?
      4.W jaki sposób można opanować podstawy Magii Chaosu, jeśli w ogóle można ją opanować?
      5.Jakie ma właściwości naszyjnik/amulet z Gwiazdą Chaosu?
      6.Czy sam znak Gwiazdy Chaosu ma jakieś właściwości Magiczne/Ezoteryczne?

Przede wszystkim zależy Mi na odpowiedzi z zakresu amuletu w kształcie Gwiazdy Chaosu. Pewnego razu bowiem napotkałem się na taki przedmiot i w bardzo dziwny, niesamowity sposób poczułem, że muszę mieć taki amulet. Pierwszy raz napotkałem się na takie uczucie. Jakby to coś Mnie wzywało. Stąd moja fascynacja Magią Chaosu. Postanowiłem go kupić, ale najpierw chciałbym się dowiedzieć, co kupuję. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Whyman
    • Krzysztof52
      By Krzysztof52
      Witam.
      Sen który mnie nurtuje...
      kilka paczek (po 10 pudełek w paczce) zapałek było w torbie na zakupy, i nie wiem dlaczego ale nagle te zapałki się rozsypały i leżą wszedzie po chwili jednak zaczynają się zapalać... ... początkowo pojedyńcze ale potem coraz więcej...
      boję się że powstanie pożar, więc zaczynam ręką je gasić, poprzez uderzenie...
      w końcu uderzam raz przy rzazie, bez przerwy... ...
      pożaru nie ma ale sen się urywa...
    • agralla
      By agralla
      Dawno nie miałam tak realistycznego snu, chyba ostatnio kiedy byłam jeszcze nastolatką. A oto i mój sen:

Jestem w domu w Arizonie z moim mężem i zachciało nam się spać wczesnie wieczorem i mieliśmy rozłożony materac dmuchany w kuchni i tam sie przytulilismy, i zasnęliśmy.

Ja się obudziłam i chciałam zapalić swiatło. Nie działało. Spróbowałam zapalić drugi przełącznik. też nie działał. Poszłam do sypialni i tam też nie działał. Probuje obudzic mojego meża a on mamrocze zebym mu dala spac i ze sie potem tym zajmie. Zaczyna mnie ogarniac panika sprawdzam przelaczniki jeszcze raz. Nagle widze ze na zewnatrz jest troche swiatla i chciałam otworzyc zaluzje i okno zeby je wpuscic. Na zewnatrz bylo jakby duzo pylu wiec troche czerwonawo i grzmialo w tle ale bylo zupelnie cicho. I zobaczyłam tuz za szybą patrzącego na mnie kolege z gimnazjum usmiechnietego tak jakby z lekka ironia. Przerazilam sie co on tutaj robi.

I zrezygnowałam z mojego zamiaru. Potem migneło mi swiatlo na stole. To byla mała żarowka. Kiedy do niej siegnelam zgasla na dobre. Zaczelam w panice szukac telefonow znalazlam je. Nie moglam ich odblokowac. Dałam mojemu mężowi jego telefon i krzycze zeby szybko zapalil latarke w telefonie. Robił to wolno i niezdarnie jak to tuz po przebudzeniu. Próbowałam coś dojrzeć w ciemności. Wskoczyłam na materac i tuliłam sie do niego. I nagle dostrzeglam taka latarke co sie na głowe zakłada i swieci z czoła(mamy ją w domu). Właczyłam ją szybko i zaczęłam wodzić w ciemności i nagle zobaczyłam kogos przechodzacego obok tuż obok nas. I widzialam tylko jego spodnie a dokladnie kolano. to był ktoś zupełnie obcy w jasnych zpodniach. Zaczęłam się łapać męża i krzyczeć, że to nie moze byc prawda, to nie moze byc prawda nie... nie!!! Ja się chcę obudzić ja się chcę obudzić!!!!! Ja się chcę obudzię!!! Ja się Otwieram oczy ciemno.Wybudziłam się i myslałam, że to wszystko prawda. Przerażona jeszcze ze snu probowałam krzyczeć w bezdechu płacząc i rozpaczliwie próbujac złapac sie męża. Zaczełam krzyczec: "Jestes tu!!??" Kochanie jesteś tu!!?? Tak jakbym chciała usłyszeć czy to co widziałam rzed chwilą to prawda czy nie. Totalne przerażenie i płacz. To było tak strasznie realne, że nie wiedziałam czy to sen. Gardło rozluzniało mi się dobre jakieś 5 minut. Jak już opanowalam to powiedzialam ze chce zapalone swiatlo i spojrzalam na swiatełko alarmu czy nie miga (Jesli miga to znaczy ze cos jest otwarte w domu).

Wiem na pewno, że to jeden z moich proroczych snów. Nie mam jednak pojęcia co może oznaczać. Wszystkie rzeczy we śnie sa tymi które posiadamy w rzeczywistości z wyjatkiem migającej żarówki.
      Czekam na jakieś propozycje interpretacji. Czasu jest mało. Zywkle moje sny działały po dwóch dniach:(
      Kiedyś potrafiłam wyśnić obca osobę której wiedziałam, że nie znam, a po dwóch dniach ją spotykałam na ulicy i rozpoznawałam twarz ze snu. Mam wiele i innych przykładów. Więc żaden blef z tym "proroczym".

Agralla
    • BounceQueen
      By BounceQueen
      Witam, chciałam prosić o interpretacje snu, w ktorym byl straszny chaos. Najpierw przed kimś uciekalam, później znalazłam w kieszeni złoty klucz ktory jak sie okazało byl kluczem od drzwi do niesamowicie nowoczesnego mieszkania mojej koleżanki ze studiów (Weroniki) z którą w rzeczywistości sie przyjaźnilam ale pare kłótni spowodowało ze nasze kontakty sie posypały i nie jest juz tak kolorowo. Byl wieczor, przez Kraków szla masa ludzi, wśrod nich moja koleżanka z opolskiego, która niedlugo ma do mnie przyjechać faktycznie niedługo, kolejna kolezanka ze studiow, zlodziej ktory w rzeczywistosci we wrzesniu okradl Weronike i pare innych osob, ktorych nie pamiętam. Postanowiłam zaprosic ich wszystkich do domu Weroniki, gdzie jej nie bylo. Nagle pod brama moja druga kolezanka ze studiow zaczela wymiotowac, bo byla strasznie pijana. W koncu ja tez zaczelam wymiotowac i jednoczesnie mowilam cos do tamtej z opolskiego. Weszlismy do domu, byl straszny balagan, okropny. Na łóżku znalazlam dokumenty Wery, wsrod nich kartka od lekarza z oświadczeniem ze ma GRZYBICĘ STÓP. Ten gosc, ktory w rzeczywistosci okradl Weronike i byl w tym snie, chcial mi ta kartke ukraść. Sen mi sie urwał. Blagam, zinterpretujcie to jakos, bo ten sen jest strasznie dziwny... Nigdy takiego nie mialam i nie wiem co moze oznaczac, a martwie sie, ze raczej nic dobrego...
    • viola331
      By viola331
      Dziś śniło mi się że miałam włosy na twarzy! Były jasne, dość długie i miały rozdwojone koncówki.
      Nie mogłam ich wyrwać, ani zgolić! Panikowałam bo bałam się co powie na to mój chłopak jeśli to zobaczy!
      Czy ktoś wie co to oznacza?
      Brrr... to było straszne!
  • Create New...