Skocz do zawartości

zbyszek.r

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do dzisiejszej interpretacji mojego snu,przypomniałem sobie swój inny sen dokładnie sprzed 9 lat.Przeżywałem wtedy nieszczęśliwe rozstanie z dziewczyną,która wyemigrowała z Polski do Australii nie pozostawiając mi nadzieji na jakąkolwiek dalszą znajomość.Pewnej nocy miałem krótki sen w którym starszy mężczyzna wyciągnął nagle karty(było ich zaledwie dwie lub trzy),i zaczął wróżyć.Nagle z jego słów usłyszałem dobitnie,że już nigdy nie zobaczę tej dziewczyny.Sen się skończył.Jego znaczenie było dla mnie jak najbardziej jasne.

Piszę o tym aby poruszyć kwestię iż pewne sny należy chyba rozumieć wprost gdzie informacja której poszukujemy w życiu jest objawiona bezsymbolowo.Dlaczego często próbujemy docieć znaczenia snu w sposób pokrętny skoro znalezienie odpowiedzi jest takie proste.Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Zbyszku, tego mężczyznę można było poznać jako Twoje odczucia. Zdawałeś sobie sprawę, że jej więcej nie zobaczysz - potrzebowałeś chyba tylko jakiegoś zapewnienia, bo sam żyłeś złudnymi nadziejami.

Wiesz, ze snami to jest tak, że nasza podświadomość często szyfruje nam coś symbolami. Oczywiście - nie wątpię, że istnieją osoby, które śnią sny prorocze. Są to jednak wyjątki i o wiele łatwiej odczytać znaczenie snu symbolicznego niż proroczego. Podczas snu naszemu umysłowi (o dziwo) jest łatwiej zakodować coś, "owijać w bawełnę" niż stworzyć sen proroczy. Bo na trzeźwo myśli całe lata podczas dnia. Za nocy ma możliwość ukazania wszystkiego tak, jak on sam to postrzega - czyli jak postrzegamy to my, ale w symbolu.

Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny są pasjonujące.Im więcej się wie na ich temat tym bardziej wciągają.Dobrze jest potrafić je interpretować.Zacznę się bardziej na nich skupiać i co jakiś czas będę tu zaglądał z jakimś ciekawym snem.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...