Jump to content

Rozszyfrowanie Napisu - Pomocy :)

vvoojtekk

Recommended Posts

Witam i Pomocy! :)

Spodobal mi sie ostatnio strasznie ten Mjollnir lecz mam spory problem z rozszyfrowaniem tego napisu :

Poprostu bzdury mi jakies wychodza... takie slowa ktorych nawet w jezyku niemieckim nie ma, jedynie 3 ostatnie slowa mi graja..

Z gory serdecznie dziekuje za wszelka pomoc !!

Kształt młota znajomy... ;-) ale runy i mi wychodzą wejściowo bardziej na ornament niż sensowny napis. Skąd go wytrzasnąłeś? Fotka jest tak mała, że niektórych znaków nie jestem pewien.

Mlotek z zagramanicznego sklepu :)

No moze na tej troche lepiej bedzie...

ja to sobie w napis poskladalem

ale nie wiem dziwne rzeczy wychodza no te ostatnie slowa cos jakby wikingowie nadchodza ale 2 litery mi sie i tak nie zgadzaja :/

no i ogolnie mlotek mi sie podoba i ale nie bede nosil nie rozumiejac napisu :(

Edited by vvoojtekk

To zartobliwy napis oznaczajacy : ukryjcie gorzalke i swoje corki - wikingowie nadchodza.

Trudno mi powiedziec jaki to jezyk dokladnie - w kazdym razie z germanskiej rodziny jezykowej.

Takze nie jest to zadne tajemnicze zaklecie, lecz zarcik :P

To ze to zadne tajemnicze zaklecie to bylem pewien :) ale chcialem wiedziec co to dokladnie znaczy...

Dzieki Wielkie

za proby rowniez :)

Edited by vvoojtekk

A jeszcze male pytanko,

Bo gdzies tam mi sie o uszy obilo ze Mjollnir'a nie mozna nosic przez caly czas - na noc sie zdejmuje..

Prawda to ??

a jesli tak to w tym przypadku noszony z takim zartowliwym napisie takze sie do tego stosowac ?? :)

Nie, to nieprawda... ja swojego nie zdejmuję i żyję (jeszcze) a trwa to parę lat. Przy czym zakładam iż podchodzisz do niego jako do symbolu swojej wiary. W innych wypadkach być może mają zastosowanie jakieś hokus pokusy związane z talizmanami i ezoterroryzmem.