Skocz do zawartości

ciemne chmury wiatr goście w domu


gosia73

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się ze miałam gości była koleżnka ,kolega i ksiądz.Ja smażyłam klopsy(były koloru jasnego ).Nagle zerwał się wiatr otworzyłam drzwi i zobaczyłam ciemne chmury prawie czarne i witr bardzo silny.później gdy wróciłam zaczełam robić kawe ale jej nie dokończyłam bo czułam że bardzo chce mi się spać. Położyłam się i usnełam gdy się obudziłam gości nie było.zbiegłam na dół do mieszkania mojej mamy ,na piecu na patelni były kolopsy te moje i mamy koloru ciemnego jakby spalone ,chciałam posmakować wziełam do ręki i odłożyłam z powrotem.No i sie obudziłam byłam bardzo zmęczona tym snem.Co moze oznaczac ten sen?:papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, sądzę, że powinnaś uważać, aby nic teraz nie przeoczyć i nie odłożyć za sprawą czegoś innego na bok - może to mieć fatalne dla Ciebie skutki.

Pozdrawiam! :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sen sie sprawdził okazało sie że mam złe wyniki krwi zawsze sprawdzałam częściej a ostatnio odciągałam.Wczoraj jak przeczytałam to odrazu skojarzyłam i rano zrobiłam wyniki.Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze....................?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...