Jump to content

strach, straż miejska, gwałt, bicie, ucieczka

goska456

Recommended Posts

Intrygują mnie dwa moje sny, bowiem w obu króluje strach.

W wczorajszym śnie wraz z grupą ludzi pojechałam do sklepu, aby wziąć jakąś rzecz, którą wcześniej przypadkiem zostawiłam, ale wszystko przerodziło się w rabunek tego sklepu. Nagle straż miejska zrobiła nalot i łapali wszystkich. Na zewnątrz byli zbiegli więźniowie, którzy również byli łapani i do tego gwałceni, a ostatecznie i ja uciekałam przed jednym ze strażników, aby uniknąć gwałtu... Byłam przerażona i w ostatniej chwili przed złapaniem obudziłam się.

Natomiast dziś głównie uciekałam przed ojcem, a dokładnie przed jego pięściami. W rolę ojca wcielił się mój dziadek. Raz udało mi się uciec do babci, która mieszkała niedaleko. Poprosiłam, aby puściła mi sygnał, kiedy ojciec będzie wracał, ja w tym czasie wróciłam do domu, lecz nie pamiętam po co. Babcia jednak mnie nie ostrzegła i znów chowałam się przed ojcem-dziadkiem. Nagle pojawił się mój brat (którego zresztą tak na prawdę nie mam), on również chciał uciec z tego domu. Wzięliśmy się za ręce i poszliśmy razem rozmawiać z ojcem, aby pozwolił nam odejść. Ale tylko mojemu bratu dał zgodę. Później znowu uciekałam i też byłam przerażona, aż się w końcu obudziłam.

Proszę o interpretację, bo sama nie wiem, co to wszystko może oznaczać.

pozdrawiam i z góry dziękuję ;)