Skocz do zawartości

mężczyzna moich marzeń. pocałunki, wyrzuty sumienia


Anies

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że siedziałam w kawiarni z mężczyzną o bardzo odpowiadającym mi wyglądzie("ideał").Czułam też że jest moją bratnią duszą. Była również para naszych wspólnych znajomych, ale ich twarzy nie widziałam(zamazane). Za oknem kawiarni widziałam moją siostrę - dobrą przyjaciółkę. Kiedy ten mężczyzna mnie obejmował czułam się cudownie, całowaliśmy się.On nie chciał jednak całować się po francusku i dawał mi to do zrozumienia tekstem ze nie może tego robić. Wiedziałam że te pocałunki i objęcia są dla mnie niedozwolone, ze już i tak daleko to zaszło. W rzeczywistości mam chłopaka i we śnie także zdawałam sobie sprawę właśnie z tego faktu. Wyszłam raz z kawiarni żeby powiedzieć siostrze "to ten", ale nie mogę z nim być i to na tyle. Wróciłam do niego. On dał mi nr telefonu, prosił żebym o nim pamiętała i nie wyrzucała go z mojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anies, wygląda na to, że miewasz w Waszym obecnym, realnym związku jakieś wątpliwości. Sen ukazał Cię jako dziewczynę idealnego chłopaka. Czyżby w realu Twój ukochany nie był takim, jakiego tak naprawdę chcesz? Pamiętaj, że w osobowości człowieka jedna cecha ujmuje drugiej. Nie ma ludzi idealnych, ale są ludzie bliscy ideału.

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...