Jump to content

Okno,syn,błyskawice,

melni
 Share

Recommended Posts

witam :). jestem wraz z synem w jakimś pomieszczeniu..nagle gdy muszę wracać do domu-nie mogę tego zrobić.zastaje nas burza.czuje wodę-ale nie pamiętam czy ją widzę. stoję z synem przed oknem.okno jest bardzo duże,ma wielkie niczym nie zasłonięte szyby.oboje z synem obserwujemy tę burzę.jest ciemne niebo, i widze błyskawice. oczywiście w tle jak zwykle ostatnio w moich wszystkich snach czuję obecność mojego byłego i słyszę jego głos. obserwując burzę czuję się jakoś lekko,podoba mi się. mam dość miłe odczucia.hmm.. czy mogę liczyć na czyjąś pomoc? :)

Melni, w najbliższym czasie może się okazać, że będziesz musiała razem ze synem stawić czoła jakimś problemom. Pamiętaj jednak, że syn to także człowiek i popełnia błędy, stara się je naprawiać. Właśnie dlatego powinnaś byc wdzięczna losowi, że masz takiego syna, jeszcze dziś go mocno przytul i stawiajcie wspólnie wszystkie problemy przed sobą. Musisz wiele go nauczyć.

Pozdrawiam, trzymam kciuki i ... dzięki za tagi ;)

Dziękuję :) powoli się uczę :) mam jeszcze jedno pytanko. czemu niemal w każdym jednym śnie albo widzę ,albo czuję obecność mojego byłego? oraz gdzieś w tle słyszę jego głos ? on nie ma nic wspólnego z moim synem ..

hmm.. już pisałam o tym. znaliśmy się ponad 2 lata,w związku ok rok. relacje były dobre. ale nagle przestał się odzywać, w końcu zamilkł. zakończyłam związek mailem bo nie zjawił się na rozmowie. prosiłam go długo o rozmowę niesety nawet nie odpowiedzial. do dziś nie wiem o co chodzi. przyznam że czuję się oszukana.

Melni, przepraszam, ale nie jestem w stanie pamiętać takich szczegółów z życia każdego z użytkowników. Dziennie tłumaczę multum snów. Także nie gniewaj się o to ;)

A problem tkwi we właśnie tym oszukaniu, po prostu Twoja podświadomość nie może znieść oraz zrozumieć tego nagłego odejścia. I stara się wyjaśnić to w każdy możliwy sposób. A, że wybiera dręczenie Cię snami - widać, że dążysz w realu do tego, co Ci się należy.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Mariusz Antonowicz
      By Mariusz Antonowicz
      Witam, proszę o interpretację snu, ponieważ bardzo mnie zaniepokoił. Śniły mi się własne dzieci, których dawno nie widziałem.syn i córka, sen był bardzo wyraźny, dzieci się bawiły, uśmiechały, rozmawiały ze mną, ale potem stało się coś tragicznego ( to trochę śmieszne może ale...) nagle mój syn został porwany przez coś czego nie potrafię określić dokładnie była to jakaś ręka stwora, zgniła i obleśna, wystawała spoza drewnianych zniszczonych drzwi za którymi było ciemno, ręka stwora wciągnęła go tam a ja z córką to widzieliśmy, w przerażeniu wsadziłem głowę w tą ciemną dziurę w drzwiach w poszukiwaniu syna niestety go nie ujrzałem za to widziałem mnóstwo stworów w ciemnościach, po tym przebudziłem się przerażony... co to może oznaczać? Wiem ,że sny o dzieciach własnych mają bardzo duże znaczenie więc peoszę o pomoc w zrozumieniu tego. Dodam iż rzadko miewam sny. Dziękuję.
    • araucaria
      By araucaria
      Śniło mi się, że wybierałam popiół z paleniska w piecu, który był kiedyś w naszym starym domu. :brum: Nagle zauważyłam, że są dwa piece. Wiem, że wybrany do jekiejś szufladki popiół (było w nim kilka drobinek żaru) zamierzałam wynieść i wysypać, ale sen się zmienił. Potem piec stał się pralką, która właśnie pracowała. Widziałam jak woda z proszkiem (czysta, ale mętna od proszku) i rzeczy w środku przewracają się. A wczoraj we śnie zaglądałam przez okno, którego szyba była również biało-matowa. Najpierw odsunęłam białą zasłonę, a potem szybę (była przesuwana), ale otwór był dość wąski i czułam, że w każdej chwili (lub jeśli tylko zechcę) będę mogła stamtąd wyjść przez to okno. Czy możecie pomóc mi to zinterpretować?
    • cyberahmed
      By cyberahmed
      Witam,

Proszę o pomoc w interpretacji snu w którym, mój 8 letni syn wpadł do studni. Ta studnia zlokalizowana była na mojej rodzinnej posiadłości, na której się wychowałem ale już nie mieszkam od bardzo dawna. Cała scena rozgrywa się w lekkim półmroku (tak jakby wieczorem). Stojąc koło tej studni zorientowałem się, że wpadł do niej mój syn. Ogarnęła mnie panika oraz świadomość, że jeżeli mu nie pomogę to utonie. Poprosiłem kogoś o pomoc i udało się wyciągnąć ciało dziecka z wody w studni. Po krótkiej reanimacji syn zaczął oddychać i wszystko skończyło się szczęśliwie. Co do samej studni i wody było jej bardzo dużo i była taka nawet czysta.

Pozdr,

Krzysztof
    • Cata Rina
      By Cata Rina
      Witam

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że patrzę do góry na niebo, było błękitne i takie wakacyjne. Drzewa były zielone, to było chyba lato - wczesna jesień. W pewnej chwili zza horyzontu zaczęły napływać chmury w moim kierunku, były coraz bliżej i kiedy były już na tyle blisko, że mogłam je dokładnie obejrzeć, zobaczyłam, że te chmury to jedna wielka tafla lodu. Była podobna do lodowca tyle , że była płaska i "sunęła" jak chmura po niebie. Była biała i oszroniona ale brzegi miała przezroczyste, roztapiające się jak zwykły sopel lodu. Przy pierwszej lodowej chmurze schowałam się do domu i czekałam aż "przepłynie" ponad domem, kiedy to się stało niebo znowu było błękitne. Bardzo szybko napłynęła druga lodowa chmura, która pochłaniała całe niebo. Uciekłam do domu bojąc się, że będzie po mnie jak zaczną się z niej odłupywać kawałki lodu.

Raz w życiu śniło mi się lodowisko w środku lata i choć wtedy jako dziecko nic nie rozumiałam z tego snu, to teraz wiem, że sny z lodem to ostrzeżenie.

BARDZO PROSZĘ O POMOC W INTERPRETACJI.
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Śniło mi się, że byłam razem z dwoma/trzema kuzynkami oraz rodzicami i babcią na wyspie. W dużej części pokryta ona była lasem, dominowały w nim drzewa iglaste (o ile las ten nie składał się z nich samych). Mieliśmy popłynąć na pobliską wysepkę. Była ona mała, cała w pokryta lasem iglastym, był na niej tylko jeden dom - jakiś pensjonat, czy coś tego typu.

Rozpętała się burza, więc zrezygnowaliśmy z wyprawy. Pioruny uderzały dokładnie w drzewa na małej wysepce, na którą wszyscy spoglądali. Wkrótce rozpętał się tam pożar, straż pożarna musiała wyjechać z naszej wyspy na tamtą. W straży pożarnej był mój znajomy. Wóz strażacki wyjechał w kierunku wysepki, między dwoma wyspami pojawił się most, którym straż pożarna przejechała na małą wysepkę.

Co oznacza ten sen?
  • Create New...