Skocz do zawartości

prośba o portret do Ancol :)


Veroniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłabym o portret dla siebie , Weronika 23.02.92 r .

Dziękuje i pozdrawiam :)

 

Hej Pulito,

przepraszam, że odpisuję z opóźnieniem ale jakoś ostatnio brak czasu mnie zaskoczył... no ale jak tam portret:

 

Dzieciństwo i wczesna młodość kreuje się pod silnym wpływem matki. Mogłaś w tym czasie być gadułą, hmmm... lubiłaś sobie pogadać, chociażby po to by zwrócić na siebie uwagę :) Mogły się pojawić problemy w okresie dojrzewania, np. trudności w zaakceptowaniu siebie. Jeśli posiadasz rodzeństwo to mogły być w tym okresie konflikty. I chyba nie do końca dogadywałaś się z rówieśnikami. Troszkę taka zamknięta w sobie. Dojrzałość to już kobiecość. Możesz stać się opiekunką lub doradcą. W tym okresie może pojawić się silne zainteresowanie ezoteryką w szególności Tarotem, numerologią lub czymś podobnym. Możesz mieć zawód związany z przyrodą bądź pomaganiem innym. Dodatkowo w tym okresie będziesz poznawać siebie i rozwijać się duchowo, ale nie zapomnisz też o swojej rodzinie, która będzie dla Ciebie wyjątkowo ważna:) Ostatni etap to całkowita akceptacja swojej osoby (włącznie z wadami i zaletami). Takie pogodzenie się z życiem i jego ciągłymi zmianami. Może zaczniesz podróżować w tym okresie :) Generalnie bardzo pozytywnie :)

Twój największy problem to hm... Twoja kobiecość i aspekty z nią związane... co mam na myśli? że albo możesz negować swoją kobiecość + obawy przed tym, czy dasz sobie radę jako matka, żona i kochanka lub za bardzo skupiasz sie na kwestiach kobiecych czyli ciuszki, makijaż itp. I chyba nie lubisz sprzątać, prać, zmywać i wykonywac tych wszystkich "kobiecych" czynności :)))) Raczej jesteś świadoma swych problemów i chcesz je "przepracować". Masz także talenty w postaci zdolności przywódczych. Potrafisz dążyć do wyznaczonego celu. Mogłabyś pracować "słowem i radą". Nie lubisz spoczywać na laurach :)

Twoja misja to heeh... wiedza tajemna, jeśli podążysz tą drogą, to przyniesie Ci ona w życiu wymierne korzyści :) Dodatkowo musisz troszkę popracować nad relacjami z mamą. Achaś... no i mamusią przydało by się w życiu zostać :))) Pomoże Ci w tym dar obdarowywania ludzi i najbliższych, miłością. Masz także zdolność, do tego by pracować nawet w wyjątkowo ciężkich warunkach - nic Cię nie złamie :) Hmm... w handlu też mogłabyś się odnaleźć.

Będziesz szczęśliwa gdy często dane Ci będzie dyskutować z inteligentnymi ludźmi na dość mądre tematy :)Nie lubisz jak się w okół Ciebie pojawia bałagan (na każdych poziomach życia :))

Postrzegasz siebie jako człowieka sprawiedliwego, który zawsze przestrzega obowiazujących norm i zachowań. Choć momentami pojawia się myśl... "a co by było gdyby....?" Inni natomiast widzą energiczną, aktywną i dość władczą osóbkę. Wiedzą, że jeśli jest problem to Ty go będziesz potrafiła rozwiązać. No i takiego pracusia w Tobie widzą...

 

I tyle,

jeszcze raz sorki za spóźnienie,

Pozdrawiam,

Ania

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziękuje Ci pięknie za to co napisałaś. Wiele z tych słów jest prawdą, i powiem szczerze pracusiem jestem ale z domieszką lenistwa. Hehe, z tym tarotem.. I wgl.. No też prawda.. Wcześnie z tym zaczęłam :-) No ale cóż. Jeszcze raz dziękuje ! :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziękuje Ci pięknie za to co napisałaś. Wiele z tych słów jest prawdą, i powiem szczerze pracusiem jestem ale z domieszką lenistwa. Hehe, z tym tarotem.. I wgl.. No też prawda.. Wcześnie z tym zaczęłam :-) No ale cóż. Jeszcze raz dziękuje ! :-*

 

Bardzo proszę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...