Skocz do zawartości

Beatka23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miałam dziwny sen, śniło mi się, że dostałam od mamy jedzenie na talerzu i nagle zobaczyłam, że ten talerz jest równo przez połowę pęknięty, złapałam go z dwóch stron i pod wpływem nacisku pękł równo na pół, z wściekłości rzuciłam nim o podłogę, jak mogłam dostać jedzenie na pękniętym talerzu. Gdy talezr sie potłukł spojrzałam w dół na swoje nogi a ja stałam w kuchni boso a na podłodze było pełno szkła, usiadłam podniosłam najpierw jedna stopę a póżniej drugą i po kolei wyjmowałam wystające kawałki przeźroczystego szkła, widziałam krew, ale ta krew nie ciekła po stopach, tylko w miejscach szkła. Nagle zastanowiłam sie jak ja teraz pójdę, przecież mam poprzecinane stopy, ale wstałam i okazało się ze mogę bez problemu chodzić, usmiechnęłam się, stopy wogóle nie bolały tak jakby nic się nie stało.

Dziwny to sen, sama zastanawiałam się nad jego interpretacją :mysli:, co moze oznaczać, czy to ostrzeżenie czy nadzieja na pozytywne zmiany. Niekiedy nic nie jest takie jakie się wydaje.

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc w interpretacji:_kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję,

ja jak tak sie zastanawiałam nad tym snem to myslałam o jakiejś bolesnej zmianie, która mimo wszystko zakończy sie niespodziewanie dobrze ku mojemu zaskoczeniu i okaze się później, ze moje obawy były niepotrzebne. Chyba myslałam w dobrym kierunku.

Nie wiem jak to się dzieje, czy moja podświadomośc ma na to wpływ, ale wiele sytuacji w moim życiu znajduje odzwierciedlenie w moich snach, szczególnie kiedy moja sytuacja życiowa jest jakaś zagmatwana, wtedy sen jest odpowiedzią i zawsze się sprawdza

Pozdrawiam serdecznie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...