Skocz do zawartości

SPEŁNIONE ŻYCZENIE, rozmowa z księżycem. -Prośba o moc do kogo/ - proszę o poradę


makowa_panienka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam wiele pytań ale zanim do nich dojdę opowiem co się stalo.

 

przez poltora roku bylam bez pracy. pewnego wieczoru, na lawce na skwerku oczekiwalam na znajomych - sytuacja nadzyczaj codzienna, bez zadnych przygotowań kręgów i magicznych slow.

byla pelnia. bylam zalamana moja sytuacja finansowo-zyciowa. wiec odwrocilam sie do ksiezyca popatrzylam jaki jest wielki i piekny i powiedzialam " ksiezycu jesli masz w sobie tyle mocy, proszę daj mi szanse, pomoz mi, tak bardzo tego potrzebuje, daj mi sile i spraw abym dostala prace zycia 22 pazdziernika. " patrzylam na planete i lza cieklami po policzku, dreszcz przeszedl po karku.

 

19 pazdziernika odezwal sie znikad czlowiek, 22 umoweiona bylam na potkanie. dostalam prace o ktorej marzylam. robie to co kocham.

 

oczywiscie mam jakies doswiadczenia magiczne, delikatne, szalenie wierze w moc afirmacji, energie planet nature i jakies symboliczne "rytuały" palenia swiec w intencjach. jednak brakuje mi wiedzy. kiedy pewna wrozka, ktorej wrozba sie nie spelnila (:zawstydzony:) powiedziala, ze gdy brakuje mi sily, mam prosic kiezyc o pomoc. co kolwiek to znaczylo, zadzialalo. opowiedzialam o tym kolezance niedawno. ta nastepnej, a ta nastepna swojej matce - jej matka uczycila podobny "zabieg" il zamiast zostac zwolniona z pracy zaproponowano jej przejscie na inne stanowisko pracy.

 

chcialam sie poradzic....

 

sprawa polega na tym, ze w pracy jest nienajlepsza sytuacja finansowa. mam w sobie wiele lęków, ze moja przygoda może dobiegnac konca w tej firmie a tego bym nie chciala. co moge zrobic wraz ze wsparciem natury aby ta sytuacja byla stabilna i abysmy wszyscy tam mogli spokojnie spac w nocy... zyby wszystkim bylo lepiej... zeby nikt sie nie martwil o jutro, czy nastepny miesiac. czuje ze mam moc aby cos z tym zrobic, czyuje potrzebe poprawienia tego, jednak bez pomocy sil wyzszych moje afirmacje moga... sie niezrealizowac. zwlaszcza przez jedna osobe, ktora ciagle zasiewa negatywne slowa w zdaniach.

 

mowilam mu, zeby przestal wypowiadac te samospelniajace sie zyczenia bo to pogarsza sprawe. nie slucha. siedze z tym czlowiekiem przy biurku.

 

jednak nie ukrywam, ze sytuacja i bez tego jest rozna.

 

wiec kochani... co ja moge zrobic... w jaki sposob.

 

tak bardzo chce wciaz pracowac z tymi ludzmi, rozwijac sie tworczo, doswiadcac takiego zycia a zarazem, czuje sie tak niepewnie.

 

czy macie jakis pomosl...? kiedy, co jak i gdzie?

 

 

dziekuje za poswiecoiony czas.... i pozdrawiam, wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
wiec kochani... co ja moge zrobic... w jaki sposob.

 

tak bardzo chce wciaz pracowac z tymi ludzmi, rozwijac sie tworczo, doswiadcac takiego zycia a zarazem, czuje sie tak niepewnie.

 

czy macie jakis pomosl...? kiedy, co jak i gdzie?

 

Pomimo ze nie jestem zwolennikiem dzielenia Magii na rozne systemy,bo jest tylko ona jedna,dzialanie ksiezyca i rytualy tylko z nim zwiazane mozna zamknac pod nazwa Magia Ksiezyca.

Nie zajmowalem sie nigdy tym systemem az tak dobrze zeby Ci doradzac w tej kwestii,bo jest to wbrew pozorom szerokie pojecie,ale wpadla mi kiedys bardzo fajna ksiazka w bibliotece o tej tematyce.Znalazlem ja przed chwila na amazon ;)

Moon Magic: Myth and Magic, Crafts and Recipes, Rituals and Spells Llewellyn's Practical Magick: Amazon.co.uk: D.J. Conway: Books

Na pewno ja zamawiam i Tobie tez polecam,naprawde warto ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...